Image Alt

Sesja ślubna nad Łapszanką

Sesja ślubna nad Łapszanką

Ania i Miłosz i ich sesja ślubna nad Łapszanką

 

Jeśli szukacie miejsca na swoją sesję ślubną i zastanaowiaćie się jak wygląda sesja ślubna nad Łapszanką to doskonale trafiliście. Na przykładzie wspaniałej Pary Ani i Miłosza pokażemy Wam jak piękna jest Przełęcz nad Łapszanką, o co możemy ją urozmaicić i sprawimy, że na koniec stwierdzicie że sesja ślubna nad Łapszanką jest dla Was. Niewątpliwie majestatyczne szczyty, zielone łąki i błękitne niebo sprawiają, że każda fotografia w tym urokliwym miejscu stanie się dziełem sztuki.

Przełęcz nad Łapszanką informacje

Na pewno jeżeli interesuje Was sesja ślubna nad Łapszanką zastanawiacie się gdzie ta Przełęcz. Już szybko wyjaśniamy. Być może będzie to dla Was nie małym zdziwieniem, ale Łapszanka nie jest już położona na Podhalu. Znajduje się już na sąsiadującym z Podhalem Spiszu. Z zakopanego dojechać tam najlepiej przez Bukowinę Tatrzańską a następnie kierować się na Jurgów. Jeśli jesteście już w Jurgowie to został Wam dosłownie kawałek drogi przez Rzepiska i jesteście na przełęczy nad Łapszanką

Dodtakowo Przełęcz nad Łapszanką położona jest poza terenem Tatrzańskiego Parku Narodowego  i możemy dla Was wykonać tam również ujęcia dronem. Moglibyśmy również Wam tu wspomnieć o braku opłat za sesję ślubną w górach dla TPN właśnie. Jednak u nas w Tatrafoto tych opłat nie ponosi żadna para, czy to nad Łapszanką, czy też Na kasprowym Wierchu, Ruinowej Polanie czy całym terenie Parku.

 

Górskie Widoki z przełęczy nad Łapszanką

 Jeżeli spodobała Wam się sesja ślubna nad Łapszanką, na pewno chcielibyście wiedzieć co to za góry widać w tle. JAkie to widoki możemy tam podziwiać. Otóz najbardziej widoczne z przełęczy nad Łapszanką są Tatry Bielskie. A w sród nich Hawrań, Murań, Płaczliwa Skała i Nowy Wierch. To właśnie te szczyty są tak wspaniale widoczne z tej przełęczy i to one stanowią o wyjątkowości tego miejsca. 
 

Sesja ślubna nad Łapszanką o wschodzie słońca

Z Anią i Miłoszem wybraliśmy się ich sesję ślubną nad Łapszanką o wschodzie słońca. Dzięki temu mogliśmy złaoać najpiękniejsze światło. My fotografowie na ten okres mówimy niebieska godzina (tyż przed wschodem) i złota godzina (zaraz po wschodzie). Jeżeli jesteście śpiochami, jest również alternatywa 🙂 To oczywiście zachód słońca. Tutaj sytuacja ze złotą i niebieską godziną jest podobna. Następują po sobie oczywiście jedynie odwrotnie. Wschód i zachód to najlepsze chwile na sesję ślubną nie tylko nad Łapszanką. Również na każdą sesję ślubną w ogóle.

Coś więcej niż tylko widoki na Tatry

Sesja ślubna nad Łapszanką to również doskonała okazja na poszukanie innych miejsc, niż wyłącznie przełęcz z widokiem na Góry. Pamiętacie jak pisaliśmy o Jurgowie? Zaraz po zdjęciach z tatrzańskimi widokami, z Anią i Miłoszem wróciliśmy do tej miejscowości na zupełnie inne zdjęcia. Chcieliśmy uchwycić trochę lasów, górskiego potoku czy szałasów. Na pewno udało nam się urozmaicić ich sesję o bardzo ciekawe kadry. Trochę inne niż górskie widoki, jednak ciągle w klimatach Tatrzańskich

Sesja ślubna nad Łapszanką – podsumowanie

Jak Wam spodobała się sesja ślubna nad Łapszanką? My bardzo lubimy wracać w to miejsce. To doskonałe miejsce, które może stanowić znakomite tło dla Wamszej miłości. A pliskość pięknych lasów, góralskich szałasów czy pięknej górskiej rzeki jeszcze bardziej uatrakcyjnia Przełęcz nad Łapszanką.

A jeżeli jednak chceilbyście wybrać coś innego, mamy dla Was inne polecane miejsca mna sesje:

 okolice Zakopanego, Kościeliska, Rusinową Polanę, Dolinę Strążyską, Dolinę Małej Łąki, Kasprowy Wierch, Czarny Staw, Halę Gąsienicową czy Morskie Oko

 

 

Monika Nodzyńska - fotograf i filmowiec ślubny. Swoim kobiecym spojrzeniem szuka szczegółów, dodatków uczuć i emocji.

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28