LISIE HISTORIE
FILM ŚLUBNY

Film ślubny Zakopane | Teledysk ślubny

Tatrafoto Fotograf ślubny Zakopane logo

Film ślubny to wyjątkowa pamiątka, która pozwala uwiecznić najważniejsze chwile. Jak każdy dobry reportaż, film ślubny powinien opowiadać w ciekawy sposób o ludziach, pokazywać ich emocje oraz wydarzenia z nimi związane.  To właśnie dlatego film ślubny, to coś więcej niż tylko ruchomy obraz. Dzięki niemu możemy ożywiać wspomnienia i wracać do ulubionych chwil.

Jeśli marzycie o profesjonalnym filmie ślubnym, dobrze trafiliście! Nasze filmy ślubne na nowo przywrócą magię i otulą Was ślubną atmosferą.

NOWOCZESNY FILM ŚLUBNY - NATURALNY I AUTENTYCZNY

Naturalność i autentyczność – to cechy, które są bardzo ważne i warto je uwzględnić przy realizacji nowoczesnego filmu ślubnego. Dzięki nim ujęcia stają się bardziej emocjonujące i zarazem prawdziwe.

Aby uzyskać naturalne i autentyczne ujęcia, warto zadbać o kilka ważnych elementów. Lepiej pozwolić na naturalne rozwijanie się wydarzeń – nie reżyserujemy ujęć!. Najlepszym sposobem na naturalny film ślubny jest pozwolenie parze młodej i gościom na swobodne zachowanie i uwiecznienie ich w taki sposób, w jaki są na co dzień.

Ważne jest także, aby kamerzysta potrafił uchwycić naturalne emocje i reakcje filmowanych osób. Dzięki temu ujęcia staną się bardziej autentyczne i lepiej będą oddawać atmosferę i klimat uroczystości.

Muzyka w filmie ślubnym, jest niezmiernie ważnym elementem. Odpowiednio dobrana muzyka doda filmowi autentyczności , naturalności oraz sprawi, że będzie on bardziej emocjonujący. Ważne jest, żeby montaż filmu ślubny był spójny i płynny, ważne jest żeby miał ciekawą fabułę, dzięki czemu będzie przyjemniejszy w oglądaniu.

W kwestii muzyki warto zdać się na doświadczenie montażysty, który wybierze ją tak, aby pasowała do charakteru uroczystości i posiadała naturalne tempo, tak aby Wasza historia była spójna. Źle dobrana muzyka może zepsuć przyjemność z oglądania Waszego filmu. Montaż musi posiadać swój określony i właściwy stabilny rytm, taki aby odpowiednie momenty wraz z muzyką komunikowały odpowiednie emocje.

Dzięki naturalności i autentyczności film ślubny staje się naprawdę wyjątkową pamiątką, która przywoła wspomnienia z uroczystości w sposób szczery i prawdziwy.

Jak długo powinien być film ślubny- dlaczego warto zdecydować się na film w krótkiej nowoczesnej formie

Decyzja o długości filmu ślubnego to jedno z ważniejszych pytań, jakie musicie zadać sobie planując Wasz ślub. Każda uroczystość ślubna rządzi się swoimi prawami. Tak naprawdę, to od Was i od Waszych upodobań zależy, jakiego charakteru nabierze Wasz film ślubny. Może to być zarówno krótki, dynamiczny teledysk, jak i dłuższy, bardziej rozbudowany obraz.

Decydując się na ślub, większość na pewno macie wiele obaw i wątpliwości. Jedną z nich jest kwestia wyboru odpowiedniej formy zapisu tego wyjątkowego dla Was dnia. Wiele osób decyduje się na tradycyjny, długi film ślubny, jednak coraz częściej wybierane są krótkie filmy ślubne w formie teledysków czy higlights – ów. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na tę opcję?

Po pierwsze, krótki film ślubny jest bardziej elastyczny. Może zostać zmontowany w dowolny sposób i z uwzględnieniem tylko najważniejszych i najbardziej emocjonujących chwil. Dzięki temu nie tracimy czasu na oglądanie nieistotnych scen i możemy skupić się na tym, co naprawdę ważne.

Krótki film ślubny jest również łatwiejszy do przechowywania.

Długi film ślubny może być dla wielu osób zbyt czasochłonny, a przez to trudny do obejrzenia. Krótki film ślubny natomiast jest łatwiejszy do przeglądania i udostępnienia znajomym i rodzinie np. w ramach podziękowania za przybycie na uroczystość. Można się nim swobodnie pochwalić w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram itp). Przecież wszyscy lubimy dzielić się szczęściem – prawda?.

Krótki film ślubny jest również bardziej efektowny i atrakcyjny, pozwala na większą kreatywność w montażu. Skondensowane w kilku lub kilkunastu minutach najważniejsze chwile z dnia ślubu sprawiają, że film jest bardziej dynamiczny i wywołuje silniejsze emocje. Dzięki temu z pewnością zostanie zapamiętany na dłużej i stanie się wyjątkową pamiątką na lata.

Film ślubny oferta

W naszej ofercie znajdziecie zarówno pakiety filmów ślubnych jak i fotografii ślubnej. Chętnie stworzymy dla Was również podziękowania dla rodziców, profesjonalny film z sesji ślubnej w Tatrach lub film z sesji narzeczeńskiej.

 

JAKIE FILMY znajdziecie W naszej OFERCIE?

TELEDYSK ŚLUBNY

Teledysk ślubny – to nowoczesna kilkuminutowa, skrócona forma – esencja dnia ślubu. Nowoczesny teledysk ślubny, to imponujące uchwycenie najważniejszych wydarzeń i emocji ujętych w zaledwie kilka minut życia. Teledysk montowany jest w sposób artystyczny, z użyciem różnych efektów i pięknej muzyki przyprawiającej o dreszcze. Do teledysku ślubnego wybieramy najlepsze ujęcia z przygotowań, ceremonii, zabawy oraz sesji plenerowej.

Highlight ślubny

Highlight ślubny – to krótkometrażowy, ale treściwy film w formie teledysku pokazujący najważniejsze momenty. Nasz Highlight ślubny trwa maksymalnie 20 min i zawiera w sobie najciekawsze ujęcia ze starannie dopasowanym licencjonowanym podkładem muzycznym. To taki krótki film o miłości, który chce się oglądać – ciekawy, z dynamicznym montażem, dobrymi kadrami, muzyką, która zmienia się w zależności od nastroju i uzupełnia z oryginalnym dźwiękiem nagrania.

Film ślubny reportażowy

Film ślubny reportażowy – to trochę dłuższy skrót całego wydarzenia. Długość naszych filmów ślubnych reportażowych wacha się między 30 a 60 min. Film montowany jest w sposób artystyczny, z użyciem różnych efektów, ciekawej muzyki stockowej oraz oryginalnego dźwięku.

Jak widzicie, istnieje wiele rodzajów filmów ślubnych, które różnią się między sobą długością, zawartością oraz formą. Każdy z nich ma swoje zalety i wady, dlatego warto dokładnie przemyśleć, jaki rodzaj filmu ślubnego będzie w Waszym przypadku. Ważne, by film ślubny odpowiadał Waszym oczekiwaniom i był dostosowany do Waszych potrzeb oraz budżetu.

Nowoczesny Film z góralskiego wesela

PROFESJONALNY FILM ŚLUBNY - OPCJE DODATKOWE

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że każdy ślub jest inny, a co za tym idzie różne będą Wasze potrzeby i oczekiwania. Nasze pakiety ślubne stworzyliśmy na podstawie wieloletniego doświadczenia. Dzięki naszym dodatkowym usługom możecie stworzyć Coś bliskiego Waszym sercom. Pamiętajcie, jesteśmy elastyczni i  zawsze znajdziemy wspólne rozwiązanie,  żeby stworzyć dla Was coś pięknego i wyjątkowego.

W opcjach dodatkowych znajdziecie:

  • ujęcia dronem
  • filmowanie podczas poprawin
  • ujęcia filmowe z sesji plenerowej w Tatrach
  • Profesjonalną współpracę od początku do końca, albo i dłużej 😊

Romantyczny teledysk z sesji plenerowej w górach

Film ślubny w górach – wyjątkowy i niepowtarzalny

Ślub w górach to coraz popularniejszy wybór dla par młodych, które szukają niebanalnej i romantycznej scenerii dla swojej uroczystości. Góry oferują wspaniałe widoki niepowtarzalny klimat, który doda uroku każdemu weselu dzięki temu będzie ono niezapomniane i wyjątkowe. W górach możecie zorganizować niezapomnianą plenerową sesję filmową lub sesję zdjęciową.

W górach znajdziecie wiele atrakcyjnych miejsc do zamieszkania, takich jak hotele, pensjonaty czy domki letniskowe, które na pewno pięknie wkomponują się w filmowy klimat Waszego ślubu. Są to także idealne miejsca dla gości, którzy przyjechali na Wasze wesele z dalszych miejscowości.

W Tatrach znajdziecie wiele niebanalnych atrakcji, takich jak wycieczki górskie, kuligi czy też korzystanie z basenów termalnych, które z pewnością urozmaicą ujęcia filmowe czy też sesję fotograficzną.

W górach możecie zorganizować wesele w stylu góralskim, które będzie nie tylko niebanalne, ale także pełne tradycji i kultury regionu. Możecie wynająć góralską kapelę, zamówić potrawy regionalne czy też zorganizować góralskie śpasy lub inne atrakcje dla gości weselnych.

Góry oferują nieograniczone możliwości do stworzenia pięknych filmów i zdjęć, zarówno podczas przygotowań, ceremonii, jak i przyjęcia. Możecie skorzystać z zapierających dech w piersiach widoków i niepowtarzalnej atmosfery, aby stworzyć niezapomniane wspomnienia z Waszego wyjątkowego dnia.

Ogólnie rzecz biorąc, ślub w górach może być niepowtarzalnym i niezapomnianym doświadczeniem zarówno dla Was, jak i dla Waszych gości. Jeśli kochacie przyrodę i szukacie romantycznego i malowniczego miejsca na swoje wyjątkowe wydarzenie, góry mogą być idealnym wyborem. I z pewnością będą bajkowo wyglądać na ślubnym filmie i ślubnej fotografii.

Zapoznajcie się z naszą ofertą na fotografię oraz film ślubny tutaj!

 

Filmy Ślubne - PORTFOLIO

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28