Image Alt

plenerowy ślub w ziębówce

Plenerowy ślub w Ziębówce

Zapraszamy do Ziębówki w Witowie!

Przeważnie organizacja ceremonii ślubu, kojarzy się z ceremonią w drewnianym kościele, może w Urzędzie Stanu Cywilnego. Czasami zdarza się ślub w górach, na przykład na Rusinowej Polanie. Jednak znakomitym pomysłem może być powiedzenie sobie tak w miejscu gdzie będzie odbywało się Wasze wesele. Zobaczcie niesamowitą parę Agnieszkę i Michala i ich przepiękny plenerowy ślub w Ziębówce w Witowie! Co więcej zobaczcie też ich plenerowe wesele w Ziębówce!

Tłumaczka natomiast była niezbędna podczas ceremonii ślubnej. To ważna uroczystość, prowadzona przez Panią z Urzędu Stanu Cywilnego w Kościelisku, więc nie mogło zabraknąć ojczystego języka zarówno Panny Młodej jak i Pana Młodego. No i goście na pewno mieli łatwiej. Choć teściowie dogadywali się świetnie bez pomocy tłumaczenia 🙂

Agnieszka i Michal i ich plenerowy ślub w Ziębówce

No początku musimy Wam wyjaśnić, że jak najbardziej posiadamy polskie znaki i nie robimy błędu w imieniu Pana Młodego. To faktycznie był Michal przez L. Musicie wiedzieć, że Michal pochodzi ze Słowacji, natomiast Agnieszka jest polką. Dlatego jeżeli przyglądniecie się zdjęciom zobaczycie na nich sympatyczną panią tłumacz. Co prawda języki słowacki i polski są do siebie bardzo podobne. Z Michalem porozumiewaliśmy się trochę po polsko słowacku, a trochę po angielsku. Ponieważ mieszkamy w Zakopanem, od wielu lat mamy styczność z językiem słowackim więc tak naprawdę ciężko nam powiedzieć w jakim języku było nam najłatwiej. Ale porozumiewaliśmy się bez problemu. 

Jeśli ślub w Ziębówce, to przygotowania w leśniczówce u Zięby.

Bardzo często jeżeli Para Młoda organizuje swoje wesele czy plenerowy ślub w Ziębówce, ich przygotowania odbywają się w Leśniczówce u ZIęby. To miejsce położone tuż obok ZIębówki, należące do tych samych właścicieli. Te miejsca więc współpracują ze sobą. A ponieważ z ekipą ZIębówki można doskonale porozumieć się na każdym polu, nie ma żadnych problemów aby włączyć obydwa to miejsca do Waszego Dnia.

W leśniczówce u ZIęby, do dyspozycji mieliśmy cały ogród. A ponieważ wprost uwielbiamy przygotowania w ogrodzie, postanowiliśmy zabrać zarówno Agnieszkę i Michała z Leśniczówki u ZIęby do ogrodu właśnie. Takie przygotowania doskonale pasowały do klimatu w jakim odbywał się plenerowy ślub w Ziębówce.

Ceremonia w plenerze

Po przygotowaniach wraz z parą młodą udaliśmy się na ich wyjątkowy, plenerowy ślub w Ziębówce. ZIębówka to doskonałe miejsce na taką ceremonię. Mieszcząca się w Witowie restauracja, jest na prawdę przepięknie położona. Pośród lasów, dzikiej przyrody w cieniu Tatr zachodnich. Ceeremonia Agnieszki i Michala była na prawdę bardzo wyjątkowa. Co więcej nie brakowało emocji i wzruszających chwil. Oprócz normalnej cywilnej przysięgi, nasza Para Młoda przygotowała sobie przysięgi własne. Taka własna przysięga, przygotowana przez Parę Młodą to na prawdę wspaniały pomysł. Dzięki takim przysięgom, te wyjątkowe chwile mogą być jeszcze bardziej wzruszające. Jeszcze bardziej niezapomniane. Jeżeli myślicie nad organizacją swojego ślubu w plenerze, polecamy Wam takie rozwiązanie.

Plenerowe Wesele w Ziębówce 

Kiedy już Agnieszka i Michał powiedzieli sobie tak, kiedy już zakończył się plenerowy ślub w Ziębówce, a goście złożyli Parze Młodej życzenia przyszła pora na zabawę do białego rana. Skoro mieliśmy plenerowy ślub w Ziębówce, po nim przyszła pora na plenerowe wesele w Ziębówce. Restauracja Ziębówka to miejsce idealne na plenerowe wesele. Pisaliśmy już o niesamowitym otoczeniu, o widokach na Tatry Zachodnie. Co więcej, na terenie restauracji znajduje się piękny, drewniany podest do tańczenia. Idealny na pierwszy taniec, zdjęcia z gośćmi i tańce do białego rana.

Wesele pod gwiazdami

Zgadza się, dobrze zrozumieliście. Wcale nie chowaliśmy się z gośćmi do środka. Ponieważ podest jest oświetlony bawiliśmy się z gośćmi tam do samego końca fotografowania. Tort i wszystkie tańce miały miejsce pod gwiazdami. Będziemy długo wspominać ten wyjątkowy plenerowy ślub w Ziębówce i to plenerowe wesele w Ziębówce pod rozgwieżdżonym niebem!

Gotowi na plenerowy ślub?

Jak widzicie organizacja ślubu i wesela nie musi ograniczać się tylko do sal weselnych, kościołów czy Urzędów Stanu cywilnego. Można wyjść poza cztery sciany i zorganizować ślub i wesele poza murami budynków. Ziębówka to wprost stworzone miejsce na plenerowe ceremonie ślubne i plenerowe wesela. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z ryzyka wystąpienia niekorzystnej pogody. Agnieszce i Michalowi udało się po dwóch tygodniach deszczu w Tatrach trafić na pierwszy dzień wspaniałej pogody. Ale nawet w wypadku wystąpnienia opadów, Ziębówka wciąż pozostaje wspaniałym miejscem na organizację ślubu i wesela w budynku. Wnętrza Ziębówki są bardzo klimatyczne i wprost przepiękne!

Jak Wam spodobał się pomysł Agnieszki i Michala na plenerowe wesele w Ziębówce.Gotowi jesteście zorganizować plenerowe wesele w Ziębówce pod gwiazdami? 

Mamy dla Was również dla Was inne doskonałe miejsca na organizację ślubów lub wesel w plenerze: Hotel Kopieniec w Murzasichlu, Hotel Belvedere wZakopanem, Gościniec Góralski Dwór w Kościelisku,  Villa Toscana w Zakopanem, Willa Cztery Pory Roku w Kościelisku czy Tatrzański Bór w Małem Cichem

 

Zobaczcie również nasze inne zdjęcia z Ziębówki:

Rustykalne wesele w Ziębówce

Wesele w Ziębówce

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28