Image Alt

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska

Od kilku lat zauważamy, że sesje narzeczeńskie stają się coraz bardziej popularne. Stanowią one ciekawą wersję sesji plenerowej. I wcale nie mamy na myśli, że sesja narzeczeńska stanowi alternatywę do pleneru ślubnego. Bardziej jest uzupełnieniem, czy to sesji w dniu ślubu, czy też na przykład sesji plenerowej w górach innego dnia.

A to dlatego, że sesje narzeczeńskie mają zupełnie inny charakter, mogą być bardziej żywiołowa, luźne. Nie będziecie skrępowani garniturem czy suknią ślubną. Założycie wygodne buty, Wasze ulubione ubrania. Zachęcamy Was nawet do tego abyście przeprali się podczas sesji. Możecie zmienić część garderoby, a jeśli chcecie to zaszalejcie i przebierzcie się całkowicie. Dodatkowo możecie zabrać ze sobą to, co tylko zapragniecie. Ale pamiętajcie – to nie gadżety, ubrania są najważniejsze. Najważniejsi jesteście Wy i Wasze uczucie!

sesja narzeczeńska


Gdzie wybieramy się na sesje narzeczeńskie?

Sesja narzeczeńska w Zakopanem

Najbardziej popularnym miejscem na sesje narzeczeńskie, są okolice Zakopanego i Podhale. Nasze sesje z górami w tle. Bardzo je polecamy, gdyż bardzo odpowiadają ich charakterowi. Zabierzemy Was wtedy do magicznych lasów, nad rwące górskie potoki, na kwieciste łąki na tle których widniały będą majestatyczne Tatry. To miejsca gdzie będziecie mogli pospacerować, poszaleć a jednocześnie znajdziecie czas na chwilę romantyzmu i wyciszenia.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby sesja narzeczeńska odbyła się gdzieś wyżej w górach. Pamiętajcie jednak, że może będziecie chcieli wybrać się z nami na sesję ślubną w górach. Niezależnie od tego czy będziemy fotografować na Waszym ślubie, czy też na sesję narzeczeńską przybywacie do nas z daleka. Bardzo często zdarza nam się, że pary które odwiedziły nas jedynie na sesję narzeczeńską, wracają do nas na sesję ślubną, choć wcale tego nie planowali! To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód na to iż zdjęcia im bardzo się spodobały, a atmosfera na sesji im bardzo odpowiadała. I w takim wypadku na sesję poślubną zabierzemy Was w zupełne inne miejsca. Całkiem możliwe, że również o zupełnie innej porze roku.

sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska w górachsesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska na Kasprowym Wierchu

Wspaniałym miejscem na sesje narzeczeńskie jest Kasprowy Wierch. Tutaj łatwo dostać się kolejką PKL z Zakopanego na sam szczyt, skąd rozpościerają się wspaniałe widoki na Tatry Wysokie i Tatry zachodnie. Z Kasprowego Wierchu możemy zejść przez Halę Gąsienicową odwiedzając Czarny Staw Gąsienicowy. Możemy również zjechać w dół kolejką. Wtedy wysokogórskie zdjęcia uzupełnimy o romantyczne zdjęcia na skraju lasu oraz nad potokiem Bystra. Możemy również odwiedzić zespół Dworsko Parkowy w Kuźnicach, gdzie znajduje się siedziba Tatrzańskiego Parku Narodowego.

sesja narzeczeńska w górachwesele w Tatrachsesja narzeczeńska w górach sesja narzeczeńska w górach

Sesja narzeczeńska nad Morskim Okiem

Morskiego Oka chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Śmiało można powiedzieć, że jest to jedno z najpiękniejszych jezior na świecie. Sesja narzeczeńska tutaj będzie na prawdę bardzo ciekawa i różnorodna. Jest piękna tafla Morskiego Oka, są wspaniałe Tatry Wysokie, są lasy, jest wodospad, są polanki, mostek… My nad Morskim Okiem praktycznie za każdym razem odkrywamy nowe wspaniałe miejsca do fotografowania!

sesja narzeczeńskasesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska na Rusinowej Polanie

Rusinowa Polana to kolejne wspaniałe miejsce na sesje narzeczeńskie. Tutejsza panorama Tatr jest zawsze wymieniana jako jedna z najpiękniejszych. A dostać się tutaj wyjątkowo łatwo. Z parkingu szlakiem to trzy kwadranse spaceru. No dobrze, u nas potrwa to trochę dłużej, gdyż  zawsze zatrzymujemy się po drodze w ciekawych miejscach. Te górskie, świerkowe lasy nastrajają do romantycznych fotografii. A kiedy dotrzemy na Rusinową Polanę mamy Tatry, mamy wspaniałe łąki, mamy również górskie szałasy.

sesja narzeczeńska w górachsesja narzeczeńska w górachsesja narzeczeńska w górach sesja narzeczeńska w górachsesja narzeczeńska w górach

Sesje narzeczeńskie w dolinach tatrzańskich

W Tatrach nie brakuje wspaniałych miejsc na sesje narzeczeńskie. Jest znana z krokusów Dolina Chochołowska , Dolina Kościeliska skąd niedaleko nad Smreczyński Staw, Dolina Strążyska ze wspaniałym widokiem na Giewont. Możliwości jest bardzo dużo i nie sposób ich tutaj opisać. Jeżeli chcielibyście aby Wasza sesja narzeczeńska odbyła się w którejś z dolin chętnie się z Wami tam wybierzemy!

sesja narzeczeńska w górach

Sesje zaręczynowe a sesje narzeczeńskie

W ostatnim roku zauważyliśmy bardzo duże zainteresowanie podobnymi do sesji narzeczeńskich sesjami zaręczynowymi. I uwaga to tekst tylko dla panów. Bo to oni z wiadomych przyczyn organizują sesje zaręczynowe. A robimy to w ten sposób, że panie nigdy niczego się nie domyślają. A jak? Otóż… tego nie zdradzimy, gdyż nie wierzymy, że Panie jednak dalej nie czytają. Ale panowie napiszcie do nas! Wszystko wspólnie zaplanujemy!

sesja narzeczeńska w górachsesja narzeczeńska w górach

Sesja narzeczeńska a zezwolenie na zdjęcia w Tatrzańskim Parku Narodowym

Być może zastanawiacie się, czy sesja narzeczeńska wymaga zezwolenia na sesję w Tatrzańskim Parku Narodowym. Otóż zdecydowanie takie zezwolenie jest wymagane. Nawet zdarzyło nam się rozmawiać na ten temat ze strażnikiem parku, podczas gdy sprawdzał czy takowe pozwolenie posiadamy. Jednak nie musicie się o nic martwić. Posiadamy takie zezwolenie i Wy niczym nic dodatkowo nie musicie załatwiać ani opłacać.

sesja narzeczeńska w górachsesja narzeczeńska w górachsesja narzeczeńska w górach

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28