Image Alt

Sesje rodzinne w plenerze

SESJA RODZINNA W PLENERZE

… bo sztuką jest uchwyć miłość na wiele sposobów

Sesja rodzinna plenerze to wyjątkowy czas pełen magii i niepowtarzalnych chwil!… powiedz swojemu dziecku ”kocham” na wiele sposobów za pomocą pięknych i naturalnych kadrów.

Sesja rodzinna to nie tylko wspólne spotkanie przed obiektywem aparatu – to Wasza wspólna „mała przygoda”. Każdy krok, uśmiech czy spojrzenie stanie się częścią tego wyjątkowego fotograficznego i filmowego doświadczenia.

SESJA RODZINNA w TATRACH

... liczy się magia ulotnych chwil

Podczas sesji rodzinnej liczą się chwile te najbardziej ulotne, radość spędzanego wspólnie czasu oraz czułość i bliskość. To właśnie te emocje, które wydobywają się na powierzchnię w trakcie wspólnych chwil, zostają uchwycone na naszych zdjęciach i filmach.

Z doświadczenia wiemy, że dzieci potrzebują dużo ruchu, przestrzeni i potrafią się szybko znudzić. Często potrafią zaskoczyć spontanicznością, przejmując kontrolę nad biegiem wydarzeń. Co zrobić w takiej sytuacji? Pozwólmy im na odrobinę szaleństwa i wygłupów, ponieważ to właśnie wtedy, każda chwila nabiera specjalnego znaczenia. To wtedy powstaje niepowtarzalna, naturalna historia rodzinna, która opowiada o Was w sposób autentyczny.

SESJA RODZINNA W ZAKOPANEM

... to więcej niż zwykła sesja fotograficzna

Sesja rodzinna w Zakopanem to więcej niż zwykła sesja fotograficzna czy filmowa, to przede wszystkim podróż przez emocje, radości i wspomnienia, które staną się wyjątkowym dokumentem dla Waszych relacji. W otoczeniu gór z pewnością stworzycie niezapomniane wspomnienia, a efektem tej magicznej „małej przygody” będą nie tylko piękne fotografie, ale również filmy rodzinne.

 

KIDEY ZROBIĆ SESJĘ RODZINNĄ PLENEROWĄ ?

... to więcej niż zwykła sesja fotograficzna

Zaletą Sesji  fotograficznej w Zakopanem, jest to, że można ją wykonać o każdej  porze roku.

Sesja rodzinna w różnych porach roku pozwoli Wam uwiecznić nie tylko zmieniającą się przyrodę, ale także ewoluujące relacje między Wami. Niech każda pora roku w
Zakopanem zostanie zapisana na zawsze w pięknych, rodzinnych kadrach.

SESJA RODZINNA W PLENERZE ZIMĄ....białe bajkowe opowieści na tle gór

Zakopane zimą to prawdziwa bajka. Pokryte śniegiem dachy, wysokie zaspy i zimowy krajobraz Tatr tworzą tło dla niepowtarzalnych rodzinnych fotografii. Pomyślcie o spacerze w ciepłych swetrach, z dymiącymi kubkami gorącego kakao. Czy to nie brzmi bajkowo?

SESJA RODZINNA W PLENERZE WIOSNĄ...budząca się do życia tatrzańska przyroda

Wraz z nadejściem wiosny Zakopane budzi się do życia. Doliny się zielenią, a kwiaty kształtują barwny krajobraz. To idealny czas na rodzinne spacery . Fotografie z tego okresu będą pełne naturalnej świeżości i radości.

SESJA RODZINNA W PLENERZE LATEM...piękne kadry otulone słonecznymi promieniami

Wakacje w Zakopanem to prawdziwa przygoda. Sesja letnia w Tatrach to nie tylko malownicze krajobrazy, ale także okazja do uwiecznienia rodzinnych chwil.

SESJA RODZINNA W PLENERZE JESIENIĄ...BARWNE RODZINNE CHWILE

Kiedy liście zmieniają swoje barwy, Zakopane i Tatry prezentują się jeszcze bardziej magicznie. Sesja jesienią w Tatrach to szansa na uchwycenie ciepłych rodzinnych chwil w otoczeniu malowniczych krajobrazów.

GDZIE ZROBIĆ SESJĘ RODZINNĄ PLENEROWĄ ?

... to więcej niż zwykła sesja fotograficzna

Sesja rodzinna plenerowa  to wyjątkowa pamiątka. Sesje rodzinne wykonujemy głównie w Zakopanem i w okolicach. Spotkać możemy się zarówno u Was w domu jak również w plenerze, gdzie dzieciaki mogą się swobodnie wybiegać i wyszaleć. Podczas sesji rodzinnej możemy wybrać się na spacer do świerkowego lasu, na tatrzański szlak, rwący górski strumyk lub do klimatycznych drewnianych szałasów. Możemy pobiegać boso po łące albo wybrać się na miasto na lody lub powygłupiać się na kanapie u Was w mieszkaniu lub hotelu.

Udając się na sesje rodzinne w plenerze z małym dzieckiem, doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż nie zawsze możemy się udać w każde miejsce. Najlepsze
miejsca to takie, gdzie samochód będzie pod ręką. Może trzeba będzie się przebrać. A może będzie potrzebna jakaś zabawka czy rekwizyt. Czasami przyda się nosidełko żeby malucha na chwilę położyć czy nakarmić.

Gdzie wybrać się na sesję z maluchem? – przykładowe lokalizacje: 

 • Zakopane: Antałówka, Bachledzki Wierch
 • Ząb: Furmanowa
 • Rzepiska
 • Gubałówka

Decyzja o wyborze miejsca należy do Was! Mamy kilka swoich ulubionych miejsc, do których możemy Was zabrać. 

 

SESJA RODZINNA NA ŁĄCE Z GÓRAMI W TLE

Wysokie trawy, kwitnące polne kwiaty i górskie szczyty w tle. Ten zapierający dech w piersiach widok, w połączeniu z ciepłymi promieniami słońca stanowi niezwykle urzekającą kompozycję dla pamiątkowych fotografii rodzinnych.

Świetną zabawą podczas sesji rodzinnej może być zrywanie polnych kwiatów, robienie bukietów i pięknych wianków. Możemy również spacerować, biegać, tańczyć oraz bawić się w berka pośród traw.

SESJA RODZINNA W LESIE

Podczas sesji możemy wybrać się na spacer do lasu, zbierać szyszki lub w  przypadku świątecznej sesji rodzinnej możemy zrobić kilka ujęć z pięknymi choinkami w tle. Niezapomniane są również kadry zimą z zajadania pachnących pierników i picia gorącej herbaty z rozgrzewającym sokiem malinowym. Sesje zimowe są naprawdę bajeczne!

SESJA RODZINNA NAD GÓRSKIM STRUMYKIEM

Pomysłem na sesję rodzinną może być wybranie się nad rwący górski strumyk  oraz góralskie szałasy – to gwarancja pięknych i naturalnych kadrów.

SESJA RODZINNA W MIEŚCIE | SESJA RODZINNA W ZAKOPANEM

Wspólny wypad na lody, spacer z psem po parku czy spacer po Równi Krupowej, to świetna okazja do ujrzenia Zakopanego od zupełnie innej perspektywy. Architektura tatrzanka to świetne tło do pełnych emocji i czułych zdjęć rodzinnych.

SESJA RODZINNA LIFESTYLE W DOMU - ŚWIETNA ALTERNATYWA DLA SESJI W PLENERZE

Sesja rodzinna lifestyle w domu, stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnej sesji rodzinnej w plenerze. Sesja lifestylowa w Waszym domu ma niezaprzeczalny atut – dzieci oraz Wy jesteście w swoim naturalnym  środowisku. To w Waszym domu rozgrywa się cała historia Waszego życia, Wasz wspólny „maleńki świat”, w którym czujecie się swobodnie.

Co sprawia Wam największą frajdę? To pytanie kierujemy do Was, bo to właśnie Wasze pasje, radości i wspólne zainteresowania są inspiracją do wyjątkowej sesji rodzinnej w Waszym domu. Sesja nie ogranicza się jedynie do ustawiania kadru – chodzi o uchwycenie Was w naturalnych sytuacjach, podczas Waszych ulubionych zajęć.! Czy to wygłupy na kanapie, picie herbaty, emocje podczas gry w planszówki czy przytulania. Nie m tu miejsca na ustawiane kadry.

Doskonałym momentem na taką domową sesje są Święta Bożego Narodzenia. To  szczególny okres, to czas spotkań w rodzinnym gronie. Dlaczego więc nie wykorzystać takiego momentu do wykonania kilku pięknych zdjęć?

Warto też wspomnieć, że podczas sesji domowej nie musimy martwić się o pogodę!

A MOŻE WYBIERZEMY SIĘ Gdzieś dalej W TATRY?

Oczywiście możemy wybrać się gdzieś dalej w nasze piękne Tatry. Bez najmniejszego wątpienia każdy, kto lubi wędrówki po górskich szlakach wie, że można o nich rozprawiać godzinami. W naszych Tatrach znajduje się wiele wspaniałych miejsc do których bez problemu można dotrzeć z dzieckiem. Jeśli jesteście miłośnikami górskich szlaków,  to sesja rodzinna w Tatrach będzie idealnym pomysłem na niezapomniane rodzinne kadry.

Oto 8 miejsc, które idealnie sprawdzą się na sesje rodzinną:

 • Kasprowy Wierch
 • Rusinowa Polana
 • Kopieniec Wielki
 • Polana Kalatówki
 • Dolina Strążyska
 • Dolina Białego
 • Dolina Małej Łąki
 • Nosal

SESJA RODZINNA W GÓRACH – PRAKTYCZNE PORADY

... czyli jak przetrwać sesję rodzinną plenerową 😉

Na koniec zebraliśmy dla Was garść bardziej przyziemnych porad, które pozwolą Wam spędzić czas radośnie i beztrosko w rodzinnym gronie.

CO ZABIERAĆ ZE SOBĄ NA PLENROWĄ SESJĘ RODZINNĄ?

Czy to sesja rodzinna, czy też sesja ślubna w plenerze zawsze powtarzamy, że przede wszystkim należy zabrać ze sobą dobre humory. To, że pojawią się uśmiechy, uczucia, miłość jest podstawowym warunkiem aby sesja rodzinna była udana. Oczywiście zachęcamy Was również do zabrania na sesje rodzinną:

 • Ciekawych gadżetów np. ulubioną maskotkę, zabawkę, coś bliskiego sercu Waszej pociechy.
 • Środków przeciw komarom i kleszczom (szczególnie jeśli organizujemy sesje w lesie lub nad wodą)
 • Napojów oraz małej przekąski. W chodne dni nie zapomnijcie o ciepłej herbacie albo kawie w termosie.
 • Koc, który można rozścielić na trawie.

DLACZEGO JESTEŚMY FOTOGRAFAMI RODZINNYMI ?

Możemy powiedzieć, że fotografia rodzinna towarzyszy nam znacznie dłużej niż fotografia ślubna. Dlaczego? Ponieważ wiele lat temu rozpoczęliśmy fotografowanie naszej rodziny, naszych dzieci. Aparat fotograficzny towarzyszył nam na co dzień. Dzięki naszym pociechom zdobyliśmy doświadczenie i wiemy jak fotografować sesje rodzinne w plenerze przy tak wymagających modelach 😊.

JAK FOTOGRAFUJEMY SESJE RODZINNE ?

Przede wszystkim najważniejsze jest to, że to my – fotografowie mamy dostosować się do dzieci. Zależy nam, aby to one dobrze się czuły i znakomicie się bawiły podczas sesji rodzinnej. Nigdy nie chcemy zrazić dzieci do zdjęć. Wtedy mamy pewność, że sesja rodzinna odbędzie się w luźnej i wesołej atmosferze, a zdjęcia będą dla Was stanowiły wyjątkową pamiątkę.

Uwielbiamy fotografować momenty prawdziwe. Wesołe, spontaniczne miny trochę szaleństw dzieci z rodzicami. Staramy się aby cała rodzina zachowywała się naturalnie, tak jak lubią spędzać ze sobą czas podczas różnych wycieczek, unikamy sztuczności i nie zależy nam na wymyślnych pozach.

EFEKT SESJI RODZINNEJ W PLENERZE - piękne zdjęcia i filmy rodzinne

Efektem tej magicznej „małej przygody” będą nie tylko piękne fotografie, ale również filmy rodzinne. Chcemy, abyście mogli wracać do tych chwil z uśmiechem na twarzy, oglądając nie tylko statyczne obrazy, ale również zapis dźwięków, śmiechu i naturalnych reakcji Waszej rodziny. To niezapomniane wspomnienia, które zawsze będą Wam towarzyszyć..

FOTOGRAFIA RODZINNA

...każda rodzina ma swoją historię do opowiedzenia

Fotografia rodzinna, to coś co pochłania nas bez końca. Dlaczego? Ponieważ sami jesteśmy rodzicami i zdajemy sobie sprawę z tego jak ulotne potrafią być chwile, zwłaszcza te spędzone w gronie najbliższych. Warto je pielęgnować i utrwalać jeśli tylko nadarzy się okazja, bo wspomnienia są bezcenne!, a sesja rodzinna w górach to wyjątkowa pamiątka!

Dajcie się ponieść wyobraźni 😉

 

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28