Image Alt

Sesje rodzinne w plenerze

Sesje rodzinne w plenerze

sesje rodzinne

Dlaczego jesteśmy fotografami rodzinnymi

Możemy powiedzieć, że fotografia rodzinna towarzyszy nam znacznie dłużej niż fotografia ślubna. Dlaczego? Ponieważ wiele lat temu rozpoczęliśmy fotografowanie naszej rodziny, naszych dzieci. Aparat fotograficzny towarzyszył nam na co dzień. Dzięki naszym pociechom zdobyliśmy doświadczenie i wiemy jak fotografować sesje rodzinne w plenerze.

sesje rodzinne

Dokąd udajemy się na sesję rodzinną w plenerze

Udając się na sesje rodzinne w plenerze, doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż nie możemy się udać w każde miejsce. Najlepsze miejsca to takie, gdzie samochód będzie pod ręką. Może trzeba będzie się przebrać. A może będzie potrzebna jakaś zabawka czy rekwizyt. Czasami przyda się nosidełko żeby malucha na chwilę położyć czy nakarmić. Znamy wiele wspaniałych miejsc, z widokami zapierającymi dech w piersiach gdzie możemy dojechać. Kwieciste łąki z panoramą Tatr, góralskie szałasy, rwące potoki czy niesamowite świerkowe lasy. Wszędzie tam możemy bardzo łatwo dotrzeć i wykonać wspaniałą sesję rodzinną w plenerze.

sesje rodzinne

Jak fotografujemy sesje rodzinne

Przede wszystkim najważniejsze jest to, że to my – fotografowie mamy dostosować się do dzieci. Zależy nam, aby to one dobrze się czuły i znakomicie się bawiły podczas sesji rodzinnej. Nigdy nie chcemy zrazić dzieci do zdjęć. Wtedy mamy pewność, że sesja rodzinna odbędzie się w luźnej i wesołej atmosferze, a zdjęcia będą dla Was stanowiły wyjątkową pamiątkę.

Uwielbiamy fotografować momenty prawdziwe. Wesołe, spontaniczne miny trochę szaleństw dzieci z rodzicami. Staramy się aby cała rodzina zachowywała się naturalnie, tak jak lubią spędzać ze sobą czas podczas różnych wycieczek, unikamy sztuczności i nie zależy nam na wymyślnych pozach.

sesja rodzinna

Co zabierać ze sobą na sesje rodzinne

Czy to sesja rodzinna, czy też sesja ślubna w plenerze zawsze powtarzamy, że przede wszystkim należy zabrać ze sobą dobre humory. To, że pojawią się uśmiechy, uczucia, miłość jest podstawowym warunkiem aby sesja rodzinna była udana. Oczywiście zachęcamy Was do zabrania ciekawych gadżetów, pamiątek, czy najbardziej ulubionych zabawek. Z doświadczenia Wiemy, że przeważnie każde dziecko ma jedną wyjątkową, taką swoją ulubioną rzecz. Może być to kocyk, poduszeczka czy zabawka. Ale niewątpliwie dobrym pomysłem będzie uwiecznienie jej na zdjęciach. Będzie to niezwykła pamiątka dla Was i dla Waszego dziecka w przyszłości.

Na koniec coś mało wychowawczego. Możecie dla swoich pociech zabrać jakąś słodką łapówkę. Kiedy już nasza sesja rodzinna będzie dobiegać końca, a Wasz maluch będzie miał już dość tych fotografów, może uda się Wam go przekupić jakimś ulubionym łakociem?

sesje rodzinne

Close

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28