Image Alt

Rustykalne wesele w Ziębówce

rustykalne wesele w ziębówce

Witajcie w Ziębówce w Witowie!

Dziś chcieliśmy Wam pokazać wspaniałe i wyjątkowe rustykalne wesele w Ziębówce. Ziębówka w Witowie to idealne miejsce na zorganizowanie wyjątkowego wesela. Restauracja usytuowana jest w miejscu, gdzie magia przyrody splata się z romantycznym urokiem rustykalnego klimatu. Położona w Witowie, niedaleko Doliny Chochołowskiej. Stąd rozpościerają się najwspanialsze widoki na Tatry zachodnie. Także bliskość przyrody buduje wspaniały klimat tego miejsca. 

 

HISTORIA MIŁOŚCI W MALOWNICZEJ LOKALIZACJI

Ziębówka to miejsce gdzie odbyło się rustykalne wesele Oli i Bartka, to także wyjątkowa historia ślubna, którą chcemy z Wami podzielić. Chcieliśmy opowiedzieć Wam ją naszymi kadrami. 

Jednak zanim rozpoczniemy opowiadać jak wspaniale wyglądało rustykalne wesele w Ziębówce, chcieliśmy Wam pokazać, że to również wspaniałe miejsce na ślubne przygotowania. Ponieważ Ola i Bartek przyjechali do nas spoza Podhala, nie mogli swoich przygotowań urządzić w domu. Na pewno domyślacie się już, że organizując swoje wesele w górach chcieli wyrazić swoją miłość do Tatr. Jednak doskonale wiedzą, że przygotowania do ślubu to ważny element ich historii. I nie chodzi tu tylko o pokazanie na zdjęciach sukni ślubnej, garnituru, spinek czy kolczyków. Takie przygotowania to wspaniałe emocje towarzyszące parze młodej tuż przed samym ślubem. To łzy, uśmiechy, wzruszenia. To także bliscy, którym te emocje się udzielają. 

Niewątpliwie miejsce stanowiące tło dla tych wydarzeń jest również bardzo ważne. Doradziliśmy Oli i Bartkowi, że Leśniczówka U Zięby będzie wspaniała w tej roli. Dlatego właśnie tutaj rozpoczęła się ich historia pisana naszymi kadrami. 

Ślub w Kaplicy w Jaszczurówce w Zakopanem

Jak już wcześniej napisaliśmy miejsce wesela to Ziębówka. Ta z kolei położona jest w Witowie. Nasza para jednak zdecydowała, że najpiękniejszym miejscem na ich ceremonię ślubną będzie kaplica w Jaszczurówce w Zakopanem. Jeżeli bywacie na naszej stronie i czytacie nasze artykuły, na pewno wiecie, że uwielbiamy to miejsce. Co więcej bardzo lubimy również księdza proboszcza i tamtejszego kościelnego. Dalej nie możemy zapomnieć o zakrystianie oraz organistce. Niewątpliwie dużo ludzi, jak na tak małą świątynie jaką jest kaplica w Jaszczurówce. Jednak to również oni tworzą wspaniałą atmosferę jaka panuje w tym miejscu. Niewątpliwie każdy ślub jest  tam wyjątkowy.

Tak było i w przypadku ślubu Oli i Bartka. Piękna pogoda, wspaniała atmosfera, ciepli ludzie, przepiękna kaplica a wszystkiego dopełniły jeszcze przepiękne dekoracje z kwiaciarni Maciejka w Zakopanem. 

RUSTYKALNA ELEGANCJA ZIĘBÓWKI

następnie po tej wyjątkowej ceremonii powróciliśmy do Witowa. Na rustykalne wesele w Ziębówce. Rustykalne wesela to bogactwo detali. W Ziębówce drewniane elementy, delikatne światło, kwiaty polne i naturalne materiały tworzą niepowtarzalny klimat, który wpisuje się w magiczny charakter tego miejsca. 

Jak zobaczycie na naszych zdjęciach, duża część przyjęcia odbyła się na zewnątrz. Po pierwsze pogoda temu sprzyjała. Po drugie szkoda byłoby nie wykorzystać tak wspaniałego otoczenia Ziębówki. Tutaj na drewnianym podeście Para Młoda mogła nie tylko zatańczyć swój pierwszy taniec. Było to również doskonałe miejsce na tańce, czy też zdjęcia grupowe. To tutaj odbywała się cała zabawa aż do późnych godzin wieczornych.

Sesja ślubna i rustykalne wesele w Ziębówce

Otoczenie Ziębówki to również wspaniałe miejsce na sesję plenerową w trakcie wesela. Jest tutaj wiele wspaniałych miejsc na uchwycenie świetnych kadrów. Znajdziemy tam kwitnącą wierzbówkę z górami tle, piękne miejsca pomiędzy tatrzańskimi świerkami. Pomiędzy drzewami wyjątkową huśtawkę na linach. Dalej, tuż przed lasem znajduje się drewniana altana również doskonała do ciekawych ujęć. Jest tu tyle świetnych miejsc, że spokojnie moglibyśmy spędzić tu kilka godzin fotografując. Musieliśmy jednak wracać już na nasze rustykalne wesele w Ziębówce.

rustykalne wesele w ziębówce i NIEZAPOMNIANA ZABAWA BO BIAŁEGO RANA POD GOŁYM NIEBEM

Jak już wspominaliśmy wcześniej, bardzo duża część wesela odbywała się pod gołym niebem. Pogoda i temperatura panująca na zewnątrz doskonale temu sprzyjała. Nie wspominając oczywiście o klimacie i atmosferze przed Ziębówką. Goście bawili się i czuli wprost doskonale. Jednak trzeba pamiętać że jesteśmy w Tatrach. Organizując wesele w górach nawet w środku lata, trzeba liczyć się z tym, że nocami bywa już całkiem chłodno,. Dlatego na tort, dalszą część zabaw i oczepiny razem z Parą Młoda i ich gośćmi przeszliśmy już do środka. Z przecież Ziębówka to nie tylko część zewnętrzna. To również klimatyczne wnętrza. Co tu dużo opowiadać, zobaczcie sami.

Jak Wam się podoba Rustykalne wesele w Ziębówce?

I co sądzicie? Spodobał się Wam nasz reportaż i rustykalne wesele w Ziębówce Oli i Bartka? Nam Bardzo! Na pewno długo zapadnie nam w pamięć. 
 Jak Wam spodobała się sama Ziębówka i jej otoczenie? My bardzo lubimy tam wracać. Na koniec, chcielibyśmy jeszcze dodać, że oprócz klimatycznych wnętrz oraz doskonałego otoczenia restauracji, Ziębówka to również wspaniali ciepli i bezporblemowi ludzie. Tam każde wesele jest udane. Co więcej, każdy ślub odbywa się w doskonałej atmosferze. Zawsze wracamy tam jak do dobrych znajomych! No i nie da się nie powiedzieć nic o jedzeniu. Jedzenie tam jest po prostu doskonałe. Ale o tym możecie przekonać się sami. Na co dzień Ziębówka funkcjonuje jako restauracja, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby na przykład odwiedzając Dolinę Chochołowską, a po podziwianiu Tatr udać się do Ziębówki na przepyszny obiad. W imieniu ekipy Ziębówki serdecznie Was tam zapraszamy!

 

FOTOGRAF ŚLUBNY | ZAKOPANE| KAPLICA NA JASZCZURÓWCE | WITÓW | WESELE ZIĘBÓWKA | LEŚCICZÓWKA U ZIĘBY

Monika Nodzyńska - fotograf i filmowiec ślubny. Swoim kobiecym spojrzeniem szuka szczegółów, dodatków uczuć i emocji.

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28