side-area-logo

ZACZNIJMY OD TEGO

...czym jest dla nas fotografia

delimiter image

Fotografia według definicji jest zbiorem wielu różnych technik, których celem jest zarejestrowanie trwałego, pojedynczego obrazu za pomocą światła – dla nas fotografia jest czymś więcej niż prostą definicją! – nie da się jej jednoznacznie opisać – zaszufladkować. Już od najmłodszych lat człowiek uczy się – poznaje świat, obserwuje go – zapamiętując najcenniejsze chwile. Z biegiem czasu jednak nasze wspomnienia się „ulatniają”. Ważne momenty z naszego życia warto utrwalać – zapisać na dłużej …
żeby później móc do nich wracać. Dlatego, to właśnie fotografowanie stało się dla nas sposobem na „zatrzymanie wspomnień” – sposobem na życie.

„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości”. -H. Cartier-Bresson-

Wspólna pasja i sposób na zycie...

delimiter image

Żeby móc rozwijać trwającą od wielu lat pasję postanowiliśmy połączyć ją na stałe z życiem zawodowym – tak powstała nasza rodzinna firma – TatraFoto – fotografia ślubna Zakopane. Zawsze fotografujemy w duecie, dzięki różnym punktom widzenia oraz dwóm różnym perspektywom mamy wiele możliwości, a także pewność, że żaden ważny moment nie zostanie pominięty.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie firmy Nikon,
dzięki czemu naszym klientom możemy zagwarantować najwyższą jakość usług.

O NAS

delimiter image

Monika

Mama dwójki najwspanialszych dzieci na świecie. To one są moją inspiracją i natchnieniem. Muszę przyznać, że nie zawsze w takim stopniu interesowałam się fotografią. Wcześniej dużo malowałam – później jednak na to jakoś zwykle zabrakło czasu. Wszystko się zmieniło, kiedy poznałam mojego męża Łukasza. To on mi pokazał, że obrazy mogę malować za pomocą aparatu, który szybko stał się dla mnie nowym środkiem artystycznego wyrazu. Choć wcześniej zdarzało mi się robić zdjęcia – nigdy wcześniej nie patrzyłam na fotografię w ten sposób.

Dzięki temu zmieniło się całe moje życie!  Do tego stopnia, że postanowiłam rzucić dotychczasową pracę i skupić się tylko na robieniu zdjęć. Odkąd pamiętam zawsze szczególną uwagę zwracałam na rzeczy, które innym umykają.  Detale moim zdaniem są istotnym elementem każdej uroczystości, to one często budują klimat i nadają charakter wielu wydarzeniom. Dzięki detalom można przywołać wyjątkowe chwile i powrócić do nich w dowolnym momencie. Dlatego fotografując staram się skupiać właśnie na nich, bo to one często wzbudzają więcej emocji niż tysiące słów.

Łukasz

Pasjonat fotografii, która jest ważną częścią mojego życia. Od najmłodszych lat pogłębiałem tajniki fotografii analogowej, która z biegiem lat się coraz bardziej rozwijała. Zmieniła tym samym moje spojrzenie na świat. Pozwoliło mi na wykreowanie własnego stylu, co zdecydowanie ułatwiło mi prace z aparatem cyfrowym. Pamiętam, że za pierwsze zaoszczędzone pieniądze kupiłem aparat, którym uwieczniałem, każdy możliwy moment z życia rodzinnego. Był to mój sposób na zachowanie cennych chwil na „później”, żeby w wolnej chwil móc do nich wracać. Zawsze fascynowali mnie ludzie i ich wyjątkowość – to od nich głownie czerpałem inspiracje. Od dziecka zakochany byłem w górach, które często mi „pozowały”, do zdjęć i w sumie do dziś to robią jak tylko jest okazja ;).

Ona + On = My

Oboje od zawsze kochamy góry. To tu u podnóża Tatr się urodziliśmy, wychowaliśmy i poznaliśmy. Zakopane – jest naszym miastem rodzinnym, wyjątkowym miejscem, które od zawsze przyciąga, fascynuje swoją bogatą kulturą i inspiruje. W pewnym momencie oboje postanowiliśmy, że musimy połączyć siły i zrobić coś razem, coś co dałoby nam dużo radości i pozwalało się spełniać pod względem artystycznym – właśnie fotografia łączy wszystkie najważniejsze aspekty naszego życia!

Fotografia ślubna Zakopane – kontakt

Jeżeli macie jakieś pytania piszcie i dzwońcie do nas! Chętnie odpowiemy...

delimiter image

Tatrafoto – fotografia ślubny Zakopane

tel. 608 38 18 28
mail: biuro@tatrafoto.pl
NIP: 7361554657

Formularz kontaktowy