Kilka słów o naszej fotografii i filmie

Czym się zajmujemy
Sesja na Rusinowej Polanie Wiosną
m

Fotografia

m

Film

m

Albumy

Zacznijmy od tego

...czym jest dla nas fotografia i film

Fotografia według definicji jest zbiorem wielu różnych technik, których celem jest zarejestrowanie trwałego, pojedynczego obrazu za pomocą światła. Film natomiast, to seria następujących po sobie obrazów z dźwiękiem lub bez dźwięku, wyrażających określone treści, utrwalonych na nośniku wywołującym wrażenie ruchu. Dla nas fotografia i film jest czymś więcej niż prostą definicją! – nie da się ich jednoznacznie opisać – zaszufladkować. Już od najmłodszych lat człowiek uczy się – poznaje świat, obserwuje go – zapamiętując najcenniejsze chwile. Z biegiem czasu jednak nasze wspomnienia się „ulatniają”. Ważne momenty z naszego życia warto utrwalać – zapisać na dłużej …żeby później móc do nich wracać. Dlatego, to właśnie fotografowanie i filmowanie stało się dla nas sposobem na „zatrzymanie wspomnień” – sposobem na życie !

Nasz zespół

Ona + On = My

Oboje od zawsze kochamy góry. To tu u podnóża Tatr się urodziliśmy, wychowaliśmy i poznaliśmy. Zakopane – jest naszym miastem rodzinnym, wyjątkowym miejscem, które od zawsze przyciąga, fascynuje swoją bogatą kulturą i inspiruje. W pewnym momencie oboje postanowiliśmy, że musimy połączyć siły i zrobić coś razem, coś co dałoby nam dużo radości i pozwalało się spełniać pod względem artystycznym – właśnie fotografia i film łączy wszystkie najważniejsze aspekty naszego życia!

Forograf

Monika

Mama dwójki najwspanialszych dzieci na świecie. To one są moją inspiracją i natchnieniem. Muszę przyznać, że nie zawsze w takim stopniu interesowałam się fotografią. Wcześniej dużo malowałam – później jednak na to jakoś zwykle zabrakło czasu. Wszystko się zmieniło, kiedy poznałam mojego męża Łukasza. To on mi pokazał, że obrazy mogę malować za pomocą aparatu, który szybko stał się dla mnie nowym środkiem artystycznego wyrazu. Choć wcześniej zdarzało mi się robić zdjęcia – nigdy wcześniej nie patrzyłam na fotografię w ten sposób. Dzięki temu zmieniło się całe moje życie! Do tego stopnia, że postanowiłam rzucić dotychczasową pracę i skupić się tylko na robieniu zdjęć i filmów. Odkąd pamiętam zawsze szczególną uwagę zwracałam na rzeczy, które innym umykają. Detale moim zdaniem są istotnym elementem każdej uroczystości, to one często budują klimat i nadają charakter wielu wydarzeniom. Dzięki detalom można przywołać wyjątkowe chwile i powrócić do nich w dowolnym momencie. Dlatego fotografując staram się skupiać właśnie na nich, bo to one często wzbudzają więcej emocji niż tysiące słów.

Fotograf

Łukasz

Pasjonat fotografii, która jest ważną częścią mojego życia. Od najmłodszych lat pogłębiałem tajniki fotografii analogowej, która z biegiem lat się coraz bardziej rozwijała. Zmieniła tym samym moje spojrzenie na świat. Pozwoliło mi na wykreowanie własnego stylu, co zdecydowanie ułatwiło mi prace z aparatem cyfrowym. Pamiętam, że za pierwsze zaoszczędzone pieniądze kupiłem aparat, którym uwieczniałem, każdy możliwy moment z życia rodzinnego. Był to mój sposób na zachowanie cennych chwil na „później”, żeby w wolnej chwil móc do nich wracać. Zawsze fascynowali mnie ludzie i ich wyjątkowość – to od nich głownie czerpałem inspiracje. Od dziecka zakochany byłem w górach, które często mi „pozowały”, do zdjęć i w sumie do dziś to robią jak tylko jest okazja ;).

Follow Us on Instagram

@tatrafoto

It seems that you haven't connected with your Instagram account
Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28