Image Alt

Bogusia i Szymon – wesele w Tatrzańskim Borze

Wesele w Tatrzańskim Borze

Tatrzański Bór – restauracja z góralskim sercem

Jeżeli poszukujecie wspaniałych drewnianych wnętrz, wyjątkowego stylu i góralskiej elegancji, proponujemy Wam abyście zorganizowali swoje wesele w Tatrzańskim Borze w Małem Cichem. To miejsce położone w samym sercu Tatr, niedaleko przepięknej polany Lichajówki gdzie elegancja styka się z góralską tradycją. To właśnie tutaj Bogusia z Szymonem zaplanowali swój wyjątkowy dzień. Zobaczcie jak wyglądało ich wesele w Tatrzańskim Borze.

 

wesele w tatrzańskim borze – doskonały plan na przyjęcie w okolicach zakopanego

Tatrzański Bór znajdziecie przy drodze prowadzącej do Małego Cichego. Całkiem niedaleko Zakopanego. Jeżeli planujecie swoje wesele w okolicach Zakopanego, Tatrzański Bór będzie znakomitym wyborem. Bliskość Tatr, piękne otoczenie z ogródkiem, pobliskie tatrzańskie lasy, wspaniałe wnętrza, świetna obsługa sprawiają, że jest to jedna z najlepszych restauracji na Podhalu gdzie można urządzić wesele. Byliśmy tutaj wiele razy i zawsze, ale to zawsze jest rewelacyjnie.
Dlatego właśnie Bogusia z Szymonem zdecydowali się właśnie na wesele w Tatrzańskim Borze.

Przygotowania w Zakopanem

Bardzo lubimy zaczynać nasze reportaże ślubne właśnie od przygotowań. Co więcej, nie chodzi wyłącznie o ukazanie dodatków czy strojów> one oczywiście też podczas przygotowań są bardzo ważne. Jednak w tym czasie pojawia się również wiele emocji. Zawsze oprócz pary młodej staramy się fotografować i filmować całe otoczenie, wszystkich świadków dziejących się wydarzeń. Pojawiają się uśmiechy, łzy, a czasem  i trochę stresu. 
Przygotowania Bogusi i Szymony odbyły się w Zakopanem, skąd właśnie pochodzi Bogusia.  Jako że Szymon pochodzi z Krakowa szykowali się razem w jednym miejscu, u Bogusi właśnie.  Takie rozwiązanie zdecydowanie polecamy parom, które pochodzą z miejscowości oddalonych od siebie o wiele kilometrów. Często lepiej ograniczyć stres związany z dojazdami w dniu ślubu. Tym bardziej, że przy dojazdach na Podhale, często można natrafić na korki. Co więcej, czekał nas przecież jeszcze dojazd na wesele w Tatrzańskim Borze w Małem Cichem, które dzieli od Zakopanego kilka kilometrów. Wszystko odbyło się jednak bez najmniejszych opóźnień.

Tatrzański Bór i sesja w dniu ślubu

Wesele w Tatrzańskim Borze Bogusi i Szymona było pełne zaplanowanych wydarzeń i atrakcji. Dlatego nasza Para Młoda zadecydowała, że ich sesja z drużyną musi mieć miejsce właśnie tutaj na terenie otaczającym restaurację. Uznaliśmy to za znakomity pomysł, gdyż to miejsce ma ogromny potencjał i wiedzieliśmy że będzie się wspaniale prezentować jako tło do naszych zdjęć. Wiedzieliśmy natomiast że plener z drużyną w dniu ślubu to ważny element wesel w góralskim stylu. Sesja naszym zdaniem wypadła znakomicie a drużyna zbudowała świetny klimat do zdjęć.

Co więcej, wróciliśmy tutaj na życzenia i zdjęcia z gośćmi. Akurat udało nam się trafić w okolice zachodu słońca. Ponownie Tatrzański Bór  przepięknie zapozował nam w tle.

Ślub w kościele w Małem Cichem

Jeżeli również zamierzacie zorganizować swoje wesele w Tatrzańskim Borze w, doskonałym pomysłem może okazać się ceremonia ślubna w kościele w Małem Cichem. Jak już pisaliśmy, Tatrzański Bór położony jest tuz przy wjeździe do Małego Cichego. Zatem od kościoła dzieli go dosłownie kilkaset metrów. A sam kościół w Małem Cichem to przepiękna, drewniana świątynia. Doskonale wpisuje się więc w klimat Tatrzańskiego Boru. Jednocześnie panuje tam cudowna atmosfera, o którą dbają bardzo sympatyczni ojcowie Dominikanie. To wszystko sprawiło, że ślub Bogusi i Szymona odbył się w ciepłej, rodzinnej atmosferze w przepięknych wnętrzach.

Wesele w Tatrzańskim Borze w góralskim stylu

Wracajmy jednak już na wesele w Tatrzańskim Borze. Przecież to główny temat naszego Artykułu. Pisaliśmy już o wyjątkowości tej restauracji. Można zorganizować tutaj zarówno kameralne przyjęcia, jak i duże góralskie wesela. U Bogusi i Szymona gości nie brakowało. Zatem do dyspozycji mieli obydwie kondygnacje restauracji. Większość gości swoje miejsce przy stołach miało zlokalizowane na piętrze, podczas gdy na parterze królowały zabawy na parkiecie. Goście wraz z parą młodą wspaniale bawili się do białego rana. Można rzec że nasze zdjęcia praktycznie robiły się same 🙂 Oczywiście po drodze czekało na nich trochę atrakcji. Na początku Para Młoda zatańczyła swój pierwszy taniec.  Na pewno przyznacie, że był on bardzo wyjątkowy, gdyż odbywał się w góralskim stylu. Jak już wspomnieliśmy, Bogusia z Szymonem zaprosili swoich gości na życzenia na zewnątrz, gdzie mogli również zachwycić się otoczeniem Tatrzańskiego Boru. 
Wieczorem przyszła pora na góralskie cepowiny, tańce i śpiewy. Natomiast po torcie, ponownie wyszliśmy przed restaurację Tatrzański Bór na wspaniałą sesję pośród zimnych ogni
 
 

Sesja plenerowa na Wielkim Kopieńcu

Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie napisali o sesji plenerowej, na którą udaliśmy się z Bogusiem i Szymonem już kilka miesięcy po tym, jak odbyło się ich wesele w Tatrzańskim Borze. Przyznamy szczerze, że był to ich pomysł, natomiast nasz pierwszy kontakt z sesją ślubną na Wielkim Kopieńcu! Co więcej, bardzo nam się tam spodobało. To wprost idealne miejsce na sesję ślubną. W powyższej galerii tylko kilka zdjęć z tamtego miejsca, natomiast jeżeli chcecie zobaczyć więcej zdjęć z  Kopieńca zapraszamy tutaj SESJA ŚLUBNA NA WIELKIM KOPIEŃCU 

Jesteście gotowi na własne wesele w Tatrzańskim Borze?

Mamy nadzieję że spodobało Wam się wesele w Tatrzańskim Borze. My możemy bardzo polecić restaurację Tatrzański Bór na organizację wesela. Mamy jeszcze dla Was także kilka innych, również znakomitych miejsc godnych polecenia w okolicach Zakopanego i na całym Podhalu: Litworowy Staw w Bukowinie Tatrzańskiej, Karczma Zadyma w Szaflarach, Hotel Bukovina, Karczma Harenda W Zakopanem, Hotel Kasprowy w Zakopanem, Restauracja Ziębówka w Witowie, Restauracja Javorina w Zakopanem.

Jeżeli spodobał Wam się nasz artykuł, zapraszamy również do zapoznania się z naszymi innymi tekstami o tematyce fotografii ślubnej i weselnej:

Wesele w Schronisku na Głodówce

Góralskie Wesele w Krainie Smaku 

Góralskie wesele … góralska tradycja, muzyka, taniec i śpiew.

 

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28