Image Alt

Wesele w Schronisku na Głodówce

wesele w schronisku na głodówce

Dziś chcielibysmy Wam pokazać jak wspaniałe może być wesele w schronisku na Głodówce. Wesele w górach to marzenie wielu par młodych, które kochają przyrodę i niebanalne scenerie. Jednym z takich miejsc, gdzie można zorganizować niezapomnianą uroczystość, jest Schronisko Głodówka w Bukowinie Tatrzańskiej. Schronisko znajduje się przy Polanie Głodówka, na południowym stoku Cyrhli, skąd rozciąga się przepiękny widok na panoramę Tatr. 

Polana Głodówka położona jest przy drodze z Bukowiny Tatrzańskiej do Morskie Oko. Jej nazwa pochodzi od nazwiska właściciela – Głód. Znajduje się na wysokości około 1100 m.n.p.m. Podobnie jak ze schroniska na Głodówce rozpościera się przepiękny widok na nasze góry. Co więcej, widać zniej praktycznie całe Tatry, od Tatr Bielskich, poprzez Tatry Wysokie, aż po połozone w oddali Tatry Zachodnie.

Taką możliwość wykorzystali Ola i Daniel, którzy postanowili zorganizować swoje wymarzone wesele w Schronisku na Głodówce.

Romantyczna podróż bryczkami: Ceremonia w Kościele w Bukowinie Tatrzańskiej

Ślub odbył się w Zabytkowym Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa  w Bukowinie Tatrzańskiej. Na ceremonię weselną para młoda oraz goście udali się bryczkami, co było na pewno dodatkową atrakcją i okazją do podziwiania pięknej Panoramy Tatr.

Widoki towarzyszące tej podróży były niezwykłe, a każdy moment był idealnym pretekstem do zatrzymania czasu i uwiecznienia go w naszym kadrze.  Niewątpliwie Tatry tego dnia wyglądały pięknie i majestatycznie.

Następnie po ceremonii wszyscy ponownie zasiedli do bryczek i wyruszyli w drogę powrotną na wesele w Schronisku na Głodówce.

klimartyczne wesele w Schronisku na Głodówce: Kulminacja Uroczystości

Schronisko na Głodówce okazało się idealnym miejscem na kulminację tego wyjątkowego dnia. Co więcej  malownicza sceneria gór,  stworzyła niepowtarzalne tło dla wesela Oli i Daniela. 

Goście mogli cieszyć sie nie tylko się nie tylko tradycyjnymi potrawami, ale również niepowtarzalnym klimatem schroniska.  W rezultaciee zorganizowane przez Olę i Daniela wesele w Schronisku na Głodówce okazało się znakomitym pomysłem. Na pewno wszystkim gościom zapadnie na długo w pamięć. 

Galeria pełna magii: zdjęcia i filmy, które budzą emocje

Wesele w schronisku na Głodówce w Bukowinie Tatrzańskiej było nie tylko wyjątkowym wydarzeniem, ale także przygodą, którą mieliśmy zaszczyt uchwycić na fotografiach i w filmie ślubnym. Dlatego panowała tom wprost wspaniała atmosfera, co więcej zarówno Mara Młoda jak i ich goście byli wprost zachwyceni klimatem tego wesela w górach. 

Jeśli marzycie o weselu w górach, schronisko na Głodówce to miejsce, gdzie magia staje się rzeczywistością. Na pewno razem możemy stworzyć niezapomniany album, pełen emocji, który przetrwa przez długie lata.

Podsumowując zapraszamy do przeglądania galerii z tego niezwykłego ślubu:

Wesele w schronisku na głodówce – podsumowanie

Na zakończenie chcielibyśmy się Was zapytać, czy spodobało Wam się wesele w Schronisku na Głodówce? Na pewno domyślecie się, że my byliśmy po prostu zachwyceni. Zarówno naszą Parą – Olą i Danielem, jak i samym miejscem. W dodatku tego dnia widoki na Tatry zapierały dech w piersiach. Tatry wyglądały wprost majestatycznie. A taras przy schronisku Głodówka był zdecydowanie wspaniałym miejscem na podziwianie tatrzańskiej panoramy. Oczywiście doskonale wykorzystaliśmy go nie tylko na zdjęcia grupowe, ale także na mini sesję w plenerze. Dlatego też cieszymy się, że już w tym roku odbędzie się tam nasze kolejne wesele i będziemy mogli wrócić na Głodówkę!

Monika Nodzyńska - fotograf i filmowiec ślubny. Swoim kobiecym spojrzeniem szuka szczegółów, dodatków uczuć i emocji.

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28