Image Alt

Sesja ślubna na Kasprowym Wierchu – Izabela i Zbyszek

sesja ślubna na Kasprowym Wierchu

Iza i Zbyszek -niesamowita sesja ślubna na Kasprowym Wierchu

Sesja ślubna na Kasprowym Wierchu Izy i Zbyszka była jedną z tych sesji, na których wszystko zagrało tak jak powinno. Miejsce, pora roku, pogoda i przede wszystkim oni – czyli Iza i Zbyszek! Ale po kolei I nie chodzi nam o kolej na Kasprowy 🙂 Choć bez niej się nie obyło!

Kasprowy Wierch – idealny na sesję ślubną

Najpierw wspomnieliśmy o idealnym miejscu. Otóż sesja ślubna na Kasprowym Wierchu to jedna z naszych najbardziej ulubionych sesji! Już wyjaśniamy Wam dlaczego. Całe Tatry są piękne, jednak z Kasprowego Wierchu rozciągają się na prawdę wspaniałe widoki. Sam Kasprowy Wierch położony jest już w Tatrach Zachodnich. Jednak jest to ich pierwszy szczyt od strony Tatr Wysokich. Dzięki temu rozpościera się stąd wspaniała panorama na tę część gór. Uwagę przykuwa tu szczególnie Świnica czy położony po stronie słowackiej Krywań. Jednocześnie gdy odwrócimy się w inną stronę zobaczymy przepiękne Tatry Zachodnie ze wspaniałymi Czerwonymi Wierchami, tak pięknymi jesienią czy słynnym Śpiącym Rycerzem czyli Giewontem. Zaś spoglądając na północ zobaczymy w dole Zakopane z sprawiającą wrażenie bardzo małej Gubałówką. 

Ale co też nie jest bez znaczenia sesja ślubna na Kasprowym Wierchu jest również łatwo dostępna. A wszystko dzięki Koli Linowej na Kasprowy. Absolutnie nie chodzi mi o to że nie lubię pieszych wycieczek. Czy też chcę Wam odmawiać ruchu. Jedna wybierając się na sesję ślubną czy to na Kasprowy, czy też w inną partię gór fajnie jest przed sesją nie zmęczyć się za bardzo. Kiedy przyjedziecie w Tatry, na pewno będziecie mieli więcej czasu dla siebie i dla ukochanych gór. A na sesji ślubnej poświęcicie się zdjęciom

Koniec lata i sesja ślubna na KasprowymWierchu

Koniec lata lub początek Jesieni to jeden z najlepszych okresów kiedy może odbyć się sesja ślubna na Kasprowym Wierchu. Rewelacyjnie gra wtedy światło, trawy nabierają ciepłego koloru a  Czerwone Wierchy pokazują skąd wzięły swoją nazwę. Oczywiście Tatry czy Kasprowy Wierch wyglądają wspaniale każdą porą roku, każdą porą roku są inne i wyjątkowe. I na pewno sesja ślubna na Kasprowym Wierchu o każdej porze roku będzie magiczna i wspaniała. Ale ten wrzesień jednak ma coś w sobie.

Pogoda też była idealna

Czy to sesja ślubna na Kasprowym Wierchu, czy jakakolwiek inna sesja w jakimkolwiek innym miejscu pogoda odgrywa ogromne znaczenie. Ale gry wybieramy się na Kasprowy Wierch  ma na prawdę olbrzymie znaczenie. Na tej wysokości często jesteśmy pośród chmur, pośród wiatru. Prawie dwa tysiące metrów nad poziomem morza. I potrafi być niesamowicie. I tak właśnie trafiliśmy z Izą i Zbyszkiem tego dnia. Spośród chmur przebijało się piękne wrześniowe słońce. Wiatr Rozwiewał Izie włosy, wprawiał w ruch jej suknię ślubną. A temperatura nie powodowała u nikogo dreszczy.  Śmiało można powiedzieć że było idealnie!
 

Wspaniali Iza i Zbyszek

No i oni. Naturalni, pełni miłości, rozluźnieni i uśmiechnięci. Czasami pytacie nas, jak pozować na sesji. A my zawsze odpowiadamy aby nie pozować. Aby być sobą. Skupić się na swojej drugiej połowie, na uczuciu które Was łączy. Tak też powiedzieliśmy Izie i Zbyszkowi. Tak zrobili. A efekt był naszym zadaniem fenomenalny! Iza ze Zbyszkiem to kolejna Para Młoda, która tak ukochała Tatry, że specjalnie dla naszych gór przyjechali na Podhale z daleka. I mimo że ich ślub odbył się zupełnie w innym miejscu, mimo że na ich ślubie towarzyszył im zupełnie inny fotograf, wymarzyła się im sesja ślubna na Kasprowym Wierchu. I marzenie to spełnili. Przeczytajcie no nam napisali:

„Monika i Łukasz to cudotwórcy.

Podczas sesji super przemiła atmosfera 😉

Efekt sesji przerósł nasze najśmielsze oczekiwania- są niesamowite, są magiczne ahh 😊

Wydobyli ze zdjęć magię chociaż my do TOP MODEL nie należymy 😊

Mogę je oglądać bez końca.

Z całego serca polecamy TATRAFOTO,

pozdrawiamy i mamy nadzieję ,że do zobaczenia !!!”

 

Sesja Ślubna na Kasprowym Wierchu – czy warto?

Na koniec chciałem Was zapytać czy Waszym zdaniem sesja ślubna na Kasprowym Wierchu jest dobrym pomysłem? Napiszcie w komentarzu swoją opinię. Zanim jednak napiszecie, ja chciałbym Was szybko przekonać Was do mojej opinii, jeżeli jeszcze nie przekonałem Was zdjęciami.  Oczywiście na pewno moje zdanie już znacie. Ja sam wprost uwielbiam to miejsce. Dlaczego? Mimo że tak popularny, Kasprowy jest wyjątkowy i na pewno potrafi być bardzo zróżnicowany. Ilość miejsc różniących się od siebie jest ogromna. Pogoda za każdym razem jest inna. To wszystko sprawia, że każda sesja na Kasprowym Wierchu jest unikalna. Zupełnie niepodobna do innych. A łatwy dojazd sprawia, że Kasprowy Wierch to miejsce wręcz idealne na sesję ślubną i nie tylko! To moje zdanie 🙂 Czekam na Wasze komentarze!
 

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28