Image Alt

Sesja ślubna w Zakopanem

sesja ślubna w Zakopanem

Sesja ślubna w Zakopanem – czy to możliwe?

Zastanawiacie się być może czy sesja ślubna w Zakopanem jest w ogóle możliwa. Czy w Samym środku Zakopanego da się zrobić piękne zdjęcia z widokiem na Tatry? Przecież Zakopane to całkiem spore miasto. Jednocześnie pełno tutaj domów, dużych apartamentowców, sklepów, hoteli… długo by wymieniać. Oczywiście budynki czy krajobraz typowo miejski również może być wspaniałym tłem sesji ślubnej. Jednakże umówmy się, kiedy myślimy o sesji w Zakopanem, w wyobraźni rysuje nam się obraz Tatr, także widoków nie skażonych zabudową. Przecież w końcu po to przyjeżdżacie do Zakopanego. Dla widoków, dla Tatr! 

Jednak musimy Wam jednak zdradzić, że  taka sesja, jest jak najbardziej możliwa. I to taka z widokiem na Tatry. lasy łąki. Co więcej, w samym centrum Zakopanego. Nie trzeba wcale nigdzie wyprawiać się w Tatry, czy do Tatrzańskiego Parku Narodowego  na długie  wyprawy. Oczywiście tak długa sesja ślubna ślubna w górach będzie niesamowita, jednak  jak może być wyjątkowa sesja ślubna w Zakopanem przekonali się Karolina i Łukasz

Karolina i Łukasz Sesja ślubna w Zakopanem w październiku

Karolina i Łukasz przyjechali do Zakopanego specjalnie na sesję ślubną. Na miesiąc sesji wybrali październik. A musicie wiedzieć, że październik w Tatrach to miesiąc wyjątkowy. Te niesamowite kolory, to przepiękne światło! Zobaczcie jak wspaniale wyglądały góry w tym miesiącu zdjęciach. Z październik zbliżał się już do końca. Na prawdę nie trzeba się obawiać późnej jesieni na sesję ślubną! Zobaczcie na zdjęciach jak pięknie zagrały złote kolory, jak wspaniale słońce oświetliło Tatry. Październik ro wymarzana pora i sesja ślubna w Zakopanem w tym terminie na pewno będzie wyjątkowa! I dla fotografa i dla Pary Młodej!

A wyruszyliśmy o wschodzie słońca!

A właściwie przed samych wschodem słońca. Tak aby sam wschód uwiecznić na zdjęciach. Czy to sesja ślubna w Zakopanem czy w sesja ślubna w górach, zawsze powtarzamy, że wtedy możemy natrafić na najpiękniejsze światło. Ostatecznie jedyną konkurencją dla tych niesamowitych wschodów są zachody. Jednak miejsce które wybraliśmy w Zakopanem dla Karoliny i Łukasza najpiękniej wygląda właśnie przy wschodzie słońca. Co więcej,  cisza i spokój, który towarzyszy nam o tej porze dnia, sprzyja nastrojowi panującemu na sesji. Zdecydowanie łatwiej parze młodej zatracić się w sobie, oddać się uczuciu które ich łączy pośród szumu wiatru niż pośród spacerujących ludzi!

Tak, wiemy. Wczesne wstawanie, przygotowanie się do sesji, makijaż, ubranie sukni ślubnej czy garnituru. Oczywiście tak wcześnie rano na pewno nie jest to łatwe. Jednak sama sesja i gotowe zdjęcia Wam na pewno to wynagrodzą. W dodatku gorąca kawa i pyszne śniadanie w hotelu po sesji również! 

Ślubna sesja w tym trudnym czasie

Jak napisaliśmy wyżej, Karolina z Łukaszem przyjechali do  nas specjalnie na sesję. Niestety nie fotografowaliśmy ich ślubu ani wesela. A jak być może domyślacie się po czasie w jakim u nas się zjawili i kiedy odbyła się ich sesja ślubna W Zakopanem, to wesele nie mogło odbyć się tak, jak to sobie wymarzyli i zaplanowali. Jednak nie będę ze szczegółami opisywał ich historii. Wystarczy, że spojrzycie na zdjęcia. I zobaczycie jak na nich są uśmiechnięci. Jak bardzo zakochani. I mimo tych trudnych czasów mają wspaniałą pamiątkę ze ślubu. Mają piękne zdjęcia, które kiedyś, w przyszłości pokazywać będą zapewne swoim dzieciom a może i wnukom.  Jednocześnie będą mogli pokazać im jak wyglądały te ich szczęśliwe, mimo przeciwnościom losu chwile. Dlatego cieszymy się że mogliśmy w tym skromnie uczestniczyć. 

Jak Wam się podoba?

Koniecznie napiszcie w komentarzu czy spodobała się Wam sesja ślubna w Zakopanem. A jeżeli chcecie przyjechać do nas na taką sesję skontaktujcie się z nami!

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28