Image Alt

Sesja ślubna na Kasprowym Wierchu – nasze porady

Sesja ślubna na Kasprowym Wierchu

Sesja ślubna na Kasprowym Wierchu – jedno z naszych ulubionych miejsc w Tatrach

Dziękujemy Wam za to, że zechcieliście zaglądnąć na naszą stronę, przeczytać nasz artykuł oraz oczywiście obejrzeć nasze zdjęcia. Dziś dowiecie się jak wygląda u nas sesja ślubna na Kasprowym Wierchu. Jak już przeczytaliście w tytule, jest to zdecydowanie jedno z naszych najbardziej ulubionych miejsc w Tatrach na sesję ślubną.
Ku naszej radości na Kasprowym Wierchu udaje nam się być bardzo często. Dzięki temu doskonale znamy to miejsce. Wobec tego jesteśmy gotowi na każde warunki pogodowe i na każdą porę roku. Co więcej wiemy w jakich miejscach fotografować blisko wschodu słońca, a  w jakich miejscach przy zachodzie. Z nami macie pewność, że Wasza sesja ślubna na Kasprowym Wierchu będzie spełnieniem Waszych marzeń  o sesji ślubnej w górach. Jeżeli zaś  jeszcze nie zdecydowaliście się co do miejsca przeczytajcie nasz artykuł Sesja ślubna w górach  gdzie przeczytacie o wszystkich polecanych przez nas miejscach!

Sesja ślubna na Kasprowym wierchu – dwie Opcje do wyboru

Jeżeli Wasza sesja ślubna na Kasprowym Wierchu odbędzie się u nas, będziecie mieli dwie opcje do wyboru. Co więcej, różnią się one na wielu polach. To od tego będzie zależeć, ile trwać będzie sesja, o jakiej porze dnia się wybierzemy, jakie miejsca odwiedzimy oraz ile trwać będzie sesja. Oczywiście nie jest tak, że wybierając opcje pierwszą lub drugą udajemy się zawsze w te same miejsca. Bardzo wiele zależy od pory roku. Co więcej nawet pogoda wpływa na miejsca gdzie się udajemy. Dodatkowo duże znaczenie ma też pora dnia, czy nawet pora roku. Zawsze podkreślamy, że u nas każda sesja na Kasprowym Wierchu jest inna . Ale jak już wspomnieliśmy, główne opcje są dwie! A zatem decydujcie!

Sesja ślubna na Kasprowym Wierchu – opcja pierwsza

Jaka będzie zatem pierwsza opcja? Sesja ślubna na Kasprowym Wierchu może odbyć się wyłącznie w rejonie szczytu Kasprowego Wierchu. W zależności od pory dnia, pory roku czy te z warunków panujących na szczycie możemy udać się w kierunku Beskidu, na żółty szlak prowadzący na Słowację, czy też trzymać się bardziej kopuły Kasprowego Wierchu. To co wyróżnia taką sesję, którą w naszym katalogu nazwaliśmy Misiem Na Kasprowym (wszystkie nasze pakiety ślubne i plenerowe mają Misia w nazwie) to zarówno wjazd i wyjazd kolejką. Jest to sesja, dla tych którzy nie chcą zbyt wiele spacerować po Tatrach. Oczywiście chodzić trochę będziemy, więc będziecie musieli się odpowiednio przygotować, co opiszemy za chwilę. Ale absolutnie nie będzie to długa czy wyczerpująca wycieczka. Wyjedziemy kolejką na szczyt i będziemy łapać przepiękne kadry z Wami na tle majestatycznych Tatr. A później czeka nas wygodny powrót kolejką do Kuźnic.

Sesja ślubna na Kasprowym Wierchu – Opcja druga

Skoro była opcja pierwsza musi być również opcja druga. Musicie jednak wiedzieć, że ta opcja będzie wymagała od Was odrobinę więcej wędrówki po górach. Oczywiście, jak się zapewne domyślacie, dzięki temu będziemy mieli opcję wykonania wielu ujęć w różnych miejscach. W naszym katalogu z sesjami ślubnymi nazwaliśmy tę sesję Misiem na Kasprowym z Czarnym Stawem Gąsienicowym. Sesję rozpoczniemy wcześnie rano, wyjeżdżając na Kasprowy Wierch pierwszą kolejką. Tutaj oczywiście zaczniemy fotografować i ewentualnie filmować, jeśli zdecydujecie się na pakiet z filmem. Nie poświęcimy jednak tyle czasu, co przy opcji powyższej. A to dlatego, ponieważ będziemy się spieszyć nad Czarny Staw Gąsienicowy na dobre światło. Będzie nam również zależało na tym, aby przybyć tam przed tłumami turystów.
W tej opcji będziemy mieli również dostępną niedaleko Halę Gąsienicową. Jest ona doskonałym miejscem aby złapać piękne widoki na słynne szałasy, z majestatycznymi Tatrami w tle. Góry wyglądają stamtąd wprost przepięknie. Mamy tez tutaj dla Was podpowiedź. Niedaleko Hali Gąsienicowej znajduje się schronisko Murowaniec. Tutaj na spokojnie możecie przeprać się po sesji ze swoich ślubnych strojów i już na spokojnie w wygodnych ubraniach ruszyć w kierunku Kuźnic. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie aby zostawić bagaże w schronisku i ruszyć na górskie szlaki. Jeśli jesteście już na Hali Gąsienicowej to doskonała baza na dalszy wypad. A skoro czytacie ten tekst i interesuje Was sesja ślubna na Kasprowym Wierchu, domyślamy się że kochacie góry!

Porozmawiajmy o czasie

Pora dnia

Na pewno zastanawiacie się również jaka pora dnia będzie najlepsza aby Wasza sesja ślubna na Kasprowym Wierchu była jak najbardziej efektowna. Fotografowie ślubni (oczywiście nie tylko ślubni, ale o ślubnej sesji w górach tu piszemy 😅 ) mają  często bzika na punkcie światła. Ale to tylko dlatego, że przecież bez światła nie ma fotografii. Dlatego aby zdjęcia były piękne, niezbędne jest piękne, wyjątkowe światło. A najlepsze i najpiękniejsze światło mamy zaraz po wschodzie słońca lub tuż przed zachodem.

Fotografowie nazywają ten okres złotą godziną. Jak sama nazwa wskazuje, okres ten nie trwa zbyt długo. A jest to najlepszy moment na wykonywanie zdjęć. Co więcej, jest jeszcze błękitna godzina, która ma miejsce kilkanaście czy też kilkadziesiąt minut przed wschodem słońca bądź po zachodzie. Wtedy również bardzo lubimy fotografować, lecz zdjęcia wykonywane podczas złotej i błękitnej godziny mają znacznie inny klimat i inną kolorystykę. 

Jak widzicie pora dnia ma kluczowe znaczenie podczas fotografowania. Dlatego nasza sesja ślubna na Kasprowym Wierchu odbywać się będzie jak najwcześniej rano lub jak najbliżej zachodu słońca. Co więcej, dzięki takiemu umiejscowieniu w czasie, będziemy mieli dodatkową korzyść. Mniejszą ilość turystów. Oczywiście podróżując po szlakach w czasie naszych sesji ślubnych w górach, szukamy miejsc gdzie turystów jest mniej. Jednak pora dnia znacznie wpływa na ruch turystyczny. Po prostu turyści przyjeżdżający do Zakopanego na urlop lubią dłużej pospać, a podczas zachodu wolą odwiedzać karczmy i restauracje. Ze szczęściem dla nas omijają najpiękniejsze chwile w Tatrach.

Pora roku

Określiliśmy Wam już jaka pora dnia będzie najlepsza. Zajmijmy się teraz porą roku. Od razu Was uprzedzamy, że pora roku nie jest wcale tak oczywista, jak mogłoby się wydawać. przede wszystkim wiosna czy jesień w Zakopanem czy na Podhalu, często nie jest wiosną i jesienią na Kasprowym Wierchu. Wtedy często panuje tam zima.

Kasprowy Wierch zimą

I właśnie jeśli wymarzy Wam się sesja ślubna na Kasprowym Wierchu zimą, w takim prawdziwie zimowym klimacie najlepiej będzie zorganizować ją późna jesienią czy też wczesną wiosną. Zastanawiacie się pewnie dlaczego. Otóż zimą w czasie świąt, czy tez w czasie ferii zimowych na Kasprowym Wierchu rządzą narciarze. Pełno tutaj infrastruktury narciarskiej, pełno osób poruszających się na jednej czy też dwóch deskach. Gęsto w kolejce i naokoło szczytu. Dodatkowo zimą musimy spodziewać się przeogromnej ilości śniegu liczonej nie w centymetrach lecz w metrach. Co znaczeni ogranicza nam możliwości poruszania się okolicy Kasprowego Wierchu. A o zejściu nad Czarny Staw czy choćby na Halę Gąsienicową często nie może nawet być mowy. Oczywiście wykonywaliśmy na Kasprowym Wierchu sesje ślubne w zimie. Jednak jeśli macie możliwość zdecydowanie lepiej celować poza sezonem narciarskim.

Wiosna na Kasprowym Wierchu

Jeżeli marzy Wam się klimat wiosenny sesji ślubnej, najlepiej będzie kiedy na Kasprowy Wierch udamy się dopiero w maju lub początkiem czerwca. Wtedy śnieg będzie już znikał z górskich szczytów, a gdzieniegdzie zacznie pojawiać się roślinność. Będziemy czuli ten wysokogórski klimat z jeszcze częściowo ośnieżonymi szczytami, jednak będziemy mieli pełną dowolność w poruszaniu się zarówno wokół kopuły Kasprowego Wierchu, jak i również spokojnie dotrzemy nad Czarny Staw i na Halę Gąsienicową gdzie tę wiosnę będzie już widać dużo, dużo bardziej. A jeśli wybierzecie opcję pierwszą, ze zjazdem kolejką ze szczytu, to w Kuźnicach również możemy wykonać dla Was kilka bardziej wiosennych ujęć!

i przyszedł czas na lato

Lato to chyba najbardziej popularny okres na sesję ślubną na Kasprowym Wierchu i nie tylko. Na pewno ma to związek ze ślubami ogólnie, których najwięcej jest przecież latem właśnie. W lecie też Pary Młode często wybierają się na podróże poślubne w góry, które bardzo często łączą z sesją ślubną w Tatrach właśnie. Wtedy również mamy najprzyjemniejsze temperatury do poruszania się podczas sesji ślubnej w górach. Bo przecież w górach, szczególnie przy naszych ukochanych wschodach i zachodach, nigdy nie jest za ciepło. Tym bardziej że Wy przecież będziecie w sukni ślubnej i w garniturze!
Lipiec z sierpniem mają jeszcze dodatkowy plus. Jeśli zdecydujecie się na opcję pierwszą, możemy się razem udać na zachód słońca. To jedyne dwa miesiące w roku, kiedy kolejka na Kasprowy Wierch kursuje na tyle długo, że można z samego szczytu fotografować do samego zachodu słońca. A wtedy powstają najbardziej niesamowite zdjęcia.
Jeżeli jednak zdecydujecie się na zejście z Kasprowego Wierchu i odwiedzenie Hali Gąsienicowej, to wiedzcie że to wtedy dzieje się tutaj fioletowa magia. Bo właśnie wtedy kwitnie tutaj wierzbówka, a Hala Gąsienicowa pokrywa się fioletowym dywanem kwiatów.

A MOŻE JESIEŃ

Na koniec chcieliśmy Wam zaproponować jeszcze jesień. Jesień na Kasprowym Wierchu to wrzesień i październik (jak wspominaliśmy wyżej, listopad można już zaliczyć do zimowych klimatów…) A podczas tej jesieni w Tatrach jest na prawdę pięknie. Wrześniowe i październikowe słońce nabiera cieplejszych barw. Turystów w górach już zdecydowanie jest mniej. Dzięki czemu w okolicach Kasprowego Wierchu często pozują nam dzikie zwierzęta, które już mają większy spokój. Czerwone Wierchy pokazują skąd mają swoją nazwę, a liczne trawy wokół Kasprowego Wierchu nabierają złocistego koloru.

Jak dojechać / gdzie zaparkować

Jeżeli się zastanawiacie jak dojechać i gdzie zaparkować, aby Wasza sesja ślubna na Kasprowym Wierchu odbyła się sprawnie i bezproblemowo musimy zaznaczyć, że dużo zależy od tego gdzie będziecie mieszkać podczas swojego pobytu w Zakopanem czy tez na Podhalu. Tutaj porady mamy bardziej indywidualne i inne dla każdej pary. Dodatkowo w ostatnich latach trwa remont centrum przesiadkowego w Kuźnicach i często nasze porady zmieniają się w zależności od zmian organizacji ruchu w tamtym miejscu. Dla tych którzy mieszkają niedaleko ronda Kuźnickiego polecimy taksówkę, dla innych podjazd samochodem na parking, a następnie busa. Zdarza się że są pary, dla których najszybszy i najprostszy będzie autobus wprost spod hotelu do kuźnic. Zawsze my tez możemy Was zabrać naszym samochodem. Dlatego w tej sprawie

Bilety na kolejkę na Kasprowy Wierch

Często pytacie nas kiedy najlepiej kupić bilety na kolejkę. I tutaj podobnie jak w sprawie parkingu i dojazdu, nie ma jednej właściwej odpowiedzi. Dużo zależy od pory roku i pory dnia. o ruch  Także ogromny wpływ ma pogoda. A chodzi tutaj przede wszystkim o ruch turystyczny,. Z jednej strony bilety najlepiej kupić na ostatnia chwilę, tak aby pogoda była już pewna. A z drugiej, jeżeli będzie to bardzo popularny czas, bilety mogą być niedostępne już nawet kilka dni wcześniej. Mówimy tutaj o celowaniu w pierwszą kolejkę. Jednak nie musicie o dużą ilość turystów o tej porze. Wcześnie rano na Kasprowy wyjeżdżają najczęściej turyści, którzy Kasprowy traktują jaką bazę wypadową na dalsze długie wędrówki. Nie będą nam więc przeszkadzać na naszej sesji. Dopiero później pojawiają się turyści, którzy okupują rejon Kasprowego Wierchu.
Sytuacja ma się trochę inaczej przy wyjazdach wieczornych, na zachód słońca. Tutaj przeważnie decydujemy się na zakup biletów zaraz przed wyjazdem. Ruch jest na tyle niewielki, że czasem zdarza się, iż zjeżdżamy na dół kolejką już sami 🙂

Gdzie kupić bilety Na Kasprowy Wierch i jaką opcję wybrać

A gdzie kupować bilety z wyprzedzeniem. Polecamy bezpośrednio tutaj na stronie PKL: KASPROWY WIERCH TOURPASSY wybieramy datę, czas, ilość osób. Następnie decydujemy się czy wybieramy opcję tylko w górę, czy też góra-dół. I tutaj powinniście wybrać od razu. Bilet góra-dół jest niewiele droższy od tego w tylko w górę. Natomiast bilet tylko w dół wykupiony w kasie na szczycie Kasprowego kosztuje tyle samo co bilet w górę. Zatem taka opcja jest zdecydowanie nieopłacalna. Oczywiście wybierając się z nami na halę Gąsienicową i Czarny Staw kupujecie bilet tylko w górę. Decydując się na sam szczyt kupujecie góra-dół.

Ile biletów kupić

Ilość biletów zależy od tego czy Wasza sesja ślubna na Kasprowym, Wierchu będzie wyłącznie fotograficzna czy tez zdecydujecie się na filmowy teledysk z sesji ślubnej. W tym pierwszym wypadku potrzebny będzie jeden bilet dla nas, w tym drugim dwa dla nas. No i oczywiście bilety dla Was. Nie piszemy ile, gdyż to sami wiecie najlepiej. Natomiast często z parami młodymi na sesjach ślubnych pojawiają się dodatkowi pomocnicy. Na przykład świadkowe ogarniające welon i bukiety, a czasem mamy z pełnymi plecakami z prowiantem 🙂

Gdzie się przebrać

Jedno z pytań jakie pojawia się podczas naszych rozmów z Parami Młodymi, a w szczególności z Panią Młodą jest to gdzie się przebrać. Otóż jeżeli Wasza sesja ślubna odbywa się na Kasprowym Wierchu zdecydowanie zawsze polecamy przebrać się wcześniej, w miejscu gdzie zatrzymaliście się na nocleg w Zakopanem czy na Podhalu. Już tłumaczymy dlaczego.

Po pierwsze czas. Jak już przeczytaliście wcześniej zależy nam bardzo na złapaniu jak najlepszego światła i  najmniejszej ilości turystów. A jak sami wiecie już zapewne po przymiarkach, a być może już jesteście nawet po ślubie, założenie Waszych ślubnych ubrań chwile zajmuje. A to jeszcze wszystko w sprzyjających warunkach. Na Kasprowym mogło by to zająć zdecydowanie dłużej.

Po drugie miejsce. Na samym Kasprowym Wierchu po prostu nie za bardzo jest się gdzie przebrać. Są oczywiście toalety, ale przebieranie się w suknię ślubną w toalecie to chyba nie jest najlepszy pomysł. Tym bardziej że ciężko w tym miejscu o pomoc Waszej drugiej połówki.

Po trzecie o niczym nie zapomniecie. Pakując wszystko do plecaka, łatwo o czymś zapomnieć. Mogą to być spinki, a może mucha, a w najgorszym wypadku koszula…. Ubierając się w hotelu, spoglądniecie do lustra lub po prostu w praniu zorientujecie się że wszystko założyliście.  

Jeżeli będziemy schodzić przez Halę Gąsienicową, warto zabrać ze sobą ubrania na przebranie. W schronisku na Hali Gąsienicowej, czyli słynnym Murowańcu, będziecie mogli przebrać się w wygodniejsze ciuchy i wracać już na sportowo. 

Ile trwa sesja ślubna na Kasprowym Wierchu

Jeżeli wybieracie się z nami na sam szczyt Kasprowego Wierchu, kupując bilety na określoną godzinę wyjazdu, zorientujecie się, ze dwie godziny później macie zjazd. To oznacza, że na szczycie mamy około 100 minut na fotografowanie. I wystarczy nam to w zupełności aby uchwycić bardzo dużo ujęć zarówno zdjęciowych jak i filmowych. I to na prawdę w wielu różnych miejscach. Będziemy mieli aż nadto kadrów, aby stworzyć dla Was piękną pamiątkę. Mamy też swoje sposoby aby delikatnie ten czas przedłużyć 🙂 Licząc zatem że musimy się umówić około pół godziny przed odjazdem kolejki, doliczając zjazd oraz dojazdy do Kuźnic, bezpiecznie na sesję zarezerwować około 4 godzin

Natomiast jeżeli wybieracie się z nami z Kasprowego nad Czarny Staw Gąsienicowy oraz na Halę Gąsienicową, należy dodać jeszcze czas na zejście z Kasprowego Wierchu. Tutaj czeka nas około 12 kilometrowa wycieczka. W tym wypadku bezpiecznie będzie zarezerwować około 8 godzin. 

Zezwolenie na sesję ślubną na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego

Jak być może słyszeliście, kilka lat temu, Tatrzański Park Narodowy wprowadził opłaty za sesję ślubna na terenie parku. Szczegóły na ten temat znajdziecie tutaj.

Samo zezwolenie kosztuje od 2024 roku 200 zł (w poprzednik latach opłata wynosiła 150zł) i można wykupić je nawet w dniu sesji na tej stronie.

Natomiast Wy wybierając się z nami absolutnie nie musicie tego robić. Samym zezwoleniem zajmujemy się my. Posiadamy roczne pozwolenie na sesje ślubne w tatrach, zatem nic nie stoi na przeszkodzie aby sesję zaplanować na jeden dzień, a w wypadku załamania pogody wyruszyć na szlak innego dnia, Możemy działać spontanicznie bez żadnych dodatkowych kosztów! 

Jak się przygotować

co ubrać

Oczywiście jak już przeczytaliście wcześniej na samą sesję ślubną ubieracie się w swoim hotelu. Ale oprócz tego warto zabrać jeszcze ze sobą dodatkowe ubrania. Oczywiście w środku lata można tych ubrań zabrać zdecydowanie mniej. Jednak jakaś lekka kurtka, najlepiej wodoodporna, nie zaszkodzi. Kasprowy znajduje się w takim miejscu, że bardzo często wieje tam wiatr.  My zaś wybieramy się o świcie bądź wieczorem, gdzie temperatury, szczególnie w górach są niższe. Zatem plecak a w plecaku kurtki to absolutne minimum.

Inaczej sytuacja wygląda gdy oddalamy się od lata a zbliżamy do zimy. Ciepłe kurtki, szaliki, czapki kurtki i rękawiczki polecamy zabrać Wam jeśli Wasza sesja ślubna na Kasprowym Wierchu ma się odbyć jesienią zimą bądź wiosną. Im cieplej i więcej – tym lepiej. Pamiętajcie – góry to są góry. Nigdy nie wiemy jaka odczuwalna temperatura będzie na szczycie. Nie wiem tez jak pogoda zmieni się w czasie sesji. 

Nie martwicie się jednak, tych ubrań oczywiście nie będzie widać na zdjęciach. Doświadczenie nauczyło nas jak wszystko zorganizować tak, abyście zbytnio nie zmarzli a zdjęcia i filmowe ujęcia wyszły przepięknie.

Obuwie

No właśnie, a co z butami? Wspominaliśmy już o plecaku? Tam najlepiej umieścić Wasze buty ślubne. Szczególnie dziewczyny mogą tak schować buty na obcasie. Oczywiście zmieniać je będziemy podczas sesji. Panowie całą sesję mogą przechodzić w butach ślubnych. Panie natomiast całą sesję mogą przechodzić w butach górskich, szczególnie  kiedy mają długą suknię. To jedna z niewielu sytuacji kiedy dziewczyny mają lepiej od facetów 🙂 Podsumowując polecamy dwie pary butów! Szczególnie, jeżeli będziemy schodzić z Kasprowego Wierchu. A i parę ujęć w traperach na nogach będzie świetnie wpisywać się do górskiego klimatu.

Jest jeszcze opcja na trampki w górach, co tez bardzo lubimy, ale to już musicie sami czuć że trampki do Was pasują.

Co ze sobą zabrać

Napisaliśmy już o butach, napisaliśmy o ubraniach. Ale szykując się na sesję ślubną w górach warto do plecaka włożyć jeszcze kilka rzeczy. Co prawda na Kasprowym Wierchu jest restauracja, lecz warto zabrać ze sobą jakiś prowiant, szczególnie decydując się na dłuższą opcję sesji ślubnej. A już na pewno jakiś napój. W zimniejszych miesiącach bardzo pomocna będzie gorąca herbata. A jeżeli macie jakiś ciekawy koc czy pled, nie dość że fajnie będziecie się mogli pod nim ogrzać, to może świetnie wyjść na zdjęciach! Dziewczynom polecamy również zabrać ze sobą szczotkę do włosów. Pisaliśmy że na Kasprowym bywa wietrznie, prawda? 

Na koniec, chyba najważniejsze. Koniecznie zabierzcie ze sobą dobre humory! wieczorem przed sesją możecie wybrać się na romantyczną kolację aby wprowadzić się w romantyczny nastrój. Góry na zdjęciach są ważne, jednak najważniejsi jesteście przecież Wy i uczucie, które Was łączy.

Sesja ślubna na Kasprowym Wierchu – jak zarezerwować termin

Mamy nadzieję że wiecie już wszystko na temat jak wygląda sesja ślubna na Kasprowym Wierchu. Jeżeli zatem dotarliście do tego momentu, napiszemy Wam jak najlepiej zarezerwować termin i kiedy to zrobić. Przede wszystkim musicie się z nami skontaktować. Dzwońcie, mailujcie, piszcie na Whatsapp, Instagramie czy Facebooku. Wspólnie znajdziemy termin. Najlepiej będzie nam zarezerwować kilka dni w naszym kalendarzu. Na przykład cały Wasz pobyt w Zakopanem czy na Podhalu. Dzięki temu, już blisko terminu sesji wybierzemy konkretny dzień z najbardziej odpowiednią pogodą. Specjalnie piszemy odpowiednią pogodą, gdyż nie zależy nam zbytnio na bezchmurnej pogodzie. Każdy fotograf, nie tylko ślubny, wprost uwielbia chmury na niebie. Nie tylko jako wspaniałe tło ale również jako doskonałe rozpraszacze światła. 

A co w wypadku niepogody. 

Jak napisaliśmy wyżej, dzięki rezerwacji terminu na kilka dni praktycznie eliminujemy opcję niepogody w dniu sesji. Oczywiście zdarzają się dłuższe okresy deszczowe, jednak są one bardzo rzadkie. Oczywiście gdyby jednak nie udało się nam trafić z pogodą, co praktycznie nam się nie zdarza, zawsze możemy umówić się na inny termin. Jesteśmy tutaj na miejscu, więc nie mamy z tym żadnych problemów. Przyjechać do nas do Zakopanego możecie praktycznie w każdym momencie.

Kiedy zarezerwować termin.

Tu odpowiedź jest prosta. Jak najwcześniej możecie. Kiedy już podjęliście decyzję o sesji ślubnej w górach, o Kasprowy Wierch wpadł Wam w oko najlepiej od razu się do nas odezwijcie. Bywają okresy, że sesje rezerwują się u nas z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Tym bardziej, że jak już wiecie, staramy się rezerwować przynajmniej kilka dni na jedną sesję. 

Co wypadku kiedy sesja się nie odbędzie

Jak już pisaliśmy, takie sytuacje praktycznie się nie zdarzają. Ale gdyby jednak pogoda, Wasza choroba czy jakieś inne czynniki sprawiły że jednak sesja się nie odbędzie, nie ma problemu aby termin przełożyć. Jesteśmy cały czas na miejscu, mieszkamy na Podhalu zaraz przy wjeździe do Zakopanego .Jesteśmy tutaj praktycznie cały rok więc nie ma problemu żeby umówić się z nami na dogodny dla Was i dla nas termin!

Przed wyjazdem w góry

A więc sesja ślubna na Kasprowym Wierchu już zarezerwowana. Termin uzgodniony, pokoje zarezerwowane. O czym pamiętać przed wyjazdem do Zakopanego. Polecamy Wam sobie zrobić check-listę z wszystkimi elementami, które macie ze sobą zabrać. O czym pary najczęściej zapominają? Mucha, spinki, bukiet, welon. To elementy z których nie korzysta się na co dzień, więc najłatwiej o nich zapomnieć. Choć zdarzyło nam się że Pan Młody zapomniał zabrać białej koszuli…
Na koniec przed samym wyjazdem, pamiętajcie aby się z nami skontaktować. Może już będziemy znali prognozy pogody i uda nam się wstępnie ustalić jakiś dzień!
Do zobaczenia!

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28