Image Alt

Wesele w restauracji Złoty Kłos

Wesele w restauracji Złoty Kłos

Pierwsze wesele w restauracji Złoty Kłos w Łapszach Niżnych

Zgadza się, dobrze czytacie. Dzisiaj piszemy dla Was o tym jak wyglądało pierwsze wesele w restauracji Złoty Kłos w Łapszach Niżnych. Jak to się stało że tam się znaleźliśmy, skąd w ogóle wiemy że było pierwsze wesele w restauracji Złoty Kłos, jaka to restauracja i co o niej sądzimy. A wszystko to ściśle powiązane z Parą Młodą, gdyż ten artykuł będzie dotyczył zarówno ich jak i restauracji Złoty Kłos. Ponieważ są ściśle powiązani. Dlatego też ten artykuł to historia Pary Młodej, nie natomiast artykuł na blogu o polecanych restauracjach na wesele. Choć oczywiście Złoty Kłos na wesele bardzo polecamy!

Monika i Damian oraz ich restauracja Złoty Kłos

Zgadza się! Monika i Damian pojawili się u nas swego czasu aby poprosić nas byśmy fotografowali ich wesele w ich restauracji Złoty Kłos. Restauracji, której jeszcze oficjalnie nie było. Była budowa, były plany. I oczywiście pierwsze wesele w Restauracji Złoty Kłos musiało być właśnie Moniki i Damiana. Złoty kłos to ich restauracja, zatem nie mogło być inaczej. Ucieszyliśmy się bardzo i byliśmy zaszczyceni. Tym bardziej, że do tej pory nie mieliśmy okazji fotografować wesela jako pierwsi. Musicie wiedzieć, że niestety nie udało się nam, a właściwie naszej parze zorganizować wesela w pierwszym  w planowanym terminie. Nie zawsze wszystko uda się na czas zakończyć przy tak dużym działaniu, jak otwarcie nowej restauracji. Na szczęście wspólnie udało nam się znaleźć inny dogodny termin, tak aby wszystko było gotowe. I było warto. 

Restauracja złoty Kłos – nasz pierwszy kontakt

Jak już wiecie nie fotografowaliśmy jeszcze w Złotym Kłosie. Tak na prawdę nikt jeszcze nie fotografował wesela w restauracji Złoty Kłos. My jednak lubimy wiedzieć gdzie fotografujemy. Zawsze chcemy się przygotować do wesela, zobaczyć gdzie jest wejście, jak wygląda restauracja, z której strony drogi się znajduje. W dniu ślubu fotograf ma ma się skupić na zdjęciach, nie na logistyce. Oczywiście w dzisiejszych czasach restauracje których nie znamy możemy sprawdzić przez Internet. Zdjęcia satelitarne, google street view, strona internetowa, media społecznościowe. To wszystko zdecydowanie ułatwia fotografowi ślubnemu zaplanowanie dnia wesela. Przy Złotym Kłosie było inaczej. Restauracja przed weselem jeszcze nie działała zatem nie wiedzieliśmy nic.
Oczywiście mogliśmy przed ślubem zadzwonić do Moniki i Damiana i dopytać o szczegóły. Jednak wiedząc że nie dość że muszą zorganizować swój ślub, to mają jeszcze na głowie organizację własnego ślubu jako właściciele restauracji, nie chcieliśmy im  sprawiać jeszcze więcej kłopotu. Wyobraźcie sobie, że musicie zorganizować wesele z dwóch stron. Z jednej strony normalnie, jako para młoda. Z drugiej strony jako restauracja. Ale z obu stron po raz pierwszy. To nie lada wyzwanie! A tu Wasz fotograf ślubny miałby do Was dzwonić z tysiącem pytań o miejsce wesela. 
Dlatego postanowiliśmy się wybrać do Łapsz Niiżnych wcześniej. Urządziliśmy sobie rodzinną wycieczkę na rowerach, dzięki czemu poznaliśmy dokładnie miejsca i przygotowaliśmy się do fotografowania wesela w restauracji Złoty Kłos. Co ciekawe pod Złotym Kłosem przez przypadek spotkaliśmy Damiana, czyli naszego Pana Młodego, takie mieliśmy szczęście tego dnia!

Ślub w kościele w Łapszach Niżnych

Wróćmy jednak do Naszej Pary i ich dnia. Jak już wiecie wesele odbywało się w restauracji Złoty Kłos. Ta zaś natomiast, położona jest w Łapszach Niżnych. Także dom Panny Młodej położony jest w tej miejscowości właśnie. Naturalnym było zatem, że kościół w którym odbędzie się ceremonia ślubna odbędzie się w Kościele św. Kwiryna w Łapszach Niżnych. Zatem do tego pięknego kościoła udaliśmy się na wspaniałą ceremonię ślubną po przygotowaniach i błogosławieństwie Pary Młodej

Wesele w restauracji Złoty Kłos

I dotarliśmy do akapitu opisującego nasze wesele w Restauracji Złoty Kłos. Czyli głównego tematu naszego artykułu. Zapewne ciekawi jesteście szczegółów, gdyż tych na razie w sieci nie można znaleźć zbyt wiele. Dlatego napiszemy od początku. Restauracja Złoty Kłos, jak już zapewne wiecie to nowe miejsce. Zaprojektowane przemyślanie, przyciągające wzrok i na pewno eleganckie. Przed wejściem znajduje się duży parking. Nie brakuje miejsca nawet przy dużej ilości weselnych gości. A w sali znajduje się sporo miejsca. Dlatego, czy planujecie małe, czy duże wesele, będzie to doskonałe miejsce. 
Na zewnątrz, wokół restauracji jest sporo zieleni, a prosto z sali można wyjść na ogromny taras i balkony. Latem to niesamowity atut. U nas co prawda trochę padało, ale i tak sporo zdjęć zrobiliśmy na zewnątrz. Do tańczenia miejsca również nie brakuje, a elegancki bar pozwoli Wam na zorganizowanie dla gości ekipy barmańskiej. 
No i jedzenie! Słowami nie da się opisać jak znakomicie gotuje kucharz w Złotym Kłosie. Nie omieszkaliśmy zgłosić naszej Parze, że w ich kuchni mają kogoś kto ma wiele talentu i serca do kotowania. Sami nie wiemy czy dania wyglądają piękniej, czy też lepiej smakują. Wasi goście na pewno będą zachwyceni!

Czego nasze słowa nie opiszą, mamy nadzieję że pokażą Wam nasze zdjęcia. Postaraliśmy się ich wybrać dla Was jak najwięcej, abyście zobaczyli jak wyglądało pierwsze  wesele w restauracji Złoty Kłos. My mamy nadzieję wracać tam jak najczęściej. A już wiemy, że na pewno wrócimy tam w przyszłym roku!

Sesja ślubna na Kasprowym Wierchu

Kilka dni po weselu, udało nam się spotkać z Moniką i Damianem ponownie. Tym razem na sesję ślubne na Kasprowym Wierchu. Być może zauważyliście po naszych zdjęciach, że bywamy tam często. I wciąż uwielbiamy to miejsce. Każda sesja jest inna. Na Kasprowym Wierchu słońce, chmury wiatr tak często się zmieniają, że podczas jednej sesji potrafi być zupełnie inaczej. A dodając to tego jeszcze różne słońce, pory roku, pory dnia. Na prawdę za każdym razem jest inaczej. Z Moniką i Damianem odwiedziliśmy Kasprowy Wierch w sierpniu. Postawiliśmy na zachód słońca. Wakacje to jedyny czas kiedy kolejka jeździ na tyle długo że można złapać zachodzące słońce. Jeżeli marzy Wam się taka sesja ślubna  z nami koniecznie przeczytajcie nasz sesyjny poradnik 🙂

Czy warto zogrganizować wesele w restauracji Złoty Kłos

Wydaje nam się, że powyższą historią i naszymi zdjęciami odpowiedzieliśmy Wam na pytanie czy warto zorganizować wesele w restauracji Złoty Kłos. Według nas zdecydowanie warto. Bardzo się cieszymy na powrót tam. Cieszymy się również, że pewnie uda nam się spotkać Monikę i Damiana. Miło było nam z nimi spędzić ten ważny dzień. Cieszymy się też że zamierzają otworzyć restaurację na co dzień, nie tylko na wesela czy inne wydarzenia okolicznościowe. Chętnie wstąpilibyśmy tam na pyszny obiad, kiedy następnym razem będziemy przejeżdżać tam na rowerach.

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28