Image Alt

Cichy ślub w górach w Kaplicy na Jaszczurówce w Zakopanem

Cichy ślub w górach

Ula i Andrzej i ich cichy ślub w górach

Dziś nasza wyjątkowa para spoza Podhala. Chociaż mieszkają daleko od Zakopanego poza granicami Polski  wymarzyli sobie cichy ślub w górach. Ula z Andrzejem pokochali kaplicę na Jaszczurówce w Zakopanem. Natomiast na miejsce przygotowań i swojego przyjęcia weselnego wybrali jednak miejsce oddalone kilka kilometrów od Zakopanego.  Położoną w Witowie Leśniczówkę u Zięby. Równocześnie bardzo nas ucieszył fakt, że oprócz zrobienia zdjęć ślubnych, poprosili nas również o teledysk ślubny. A ponieważ od pewnego czasu oprócz fotografii ślubnej i filmu ślubnego bardzo chętnie tworzymy również teledyski ślubne, chętnie na to przystaliśmy. 

Teledysk ślubny i cichy ślub w górach

Zgadza się, dobrze przeczytaliście. Zajmujemy się nie tylko fotografią ślubną, ale również filmem ślubnym. Jednocześnie do tego można u nas zamówić sam ślubny teledysk. Takie krótkie klipy chętnie wykonujemy nie tylko dla par które organizują taki cichy ślub w górach. Również bardzo często zamawiają go pary organizujące duże klasyczne wesela. Często zdarza nam się również realizować same teledyski z góralskich wesel. Dodatkowo taki klip stanowi doskonałą pamiątkę, ładny skrót z najważniejszych momentów dnia ślubu. Zawsze świetnie się prezentuje w mediach społecznościowych. Oraz, co również  ważne, koszt jego jest znacznie mniejszy niż dłuższych filmów. Jeżeli jesteście zainteresowani, napiszcie!

 

sesja narzeczeńska z widokiem na tatry

W tym miejscu musimy dodać, że przygoda Uli i Andrzeja przed naszymi obiektywami rozpoczęła dużo wcześniej niż odbył się ich cichy ślub w górach. A wszystko dlatego, że zamarzyła im się im sesja narzeczeńska z widokiem na Tatry. Spotkaliśmy się zatem dokładnie rok przed ich ślubem. Tak właśnie o wschodzie słońca wybraliśmy się na wyjątkową sesję narzeczeńską z widokiem na Tatry oczywiście.

 

Równocześnie taka sesje narzeczeńska, czy to z widokiem na góry czy też w jakimkolwiek innym miejscu, to nie tylko wspaniała pamiątka dla Was. To również doskonała okazja żeby zaprzyjaźnić się z obiektywem i oczywiście ze swoim fotografem ślubnym. 
 
Zawsze fotografując sesje narzeczeńskie, staramy się podpowiedzieć naszym parom jak zbytnio nie pozować. Nie tylko  podczas sesji narzeczeńskiej, ale także podczas ślubu oraz w czasie poślubnej sesji plenerowej zależy nam na tym abyście byli jak najbardziej sobą.  Oczywiście podpowiadamy jak się ustawić i co zrobić. Jednak zawsze najważniejsza dla nas jest ta magia, która dzieje się miedzy Wami

Ten dzień – cichy ślub w górach

W końcu po roku po sesji narzeczeńskiej nadszedł ten dzień. Dzień w którym odbył się ten niesamowity cichy ślub w górach. Zanim jednak udaliśmy się do kaplicy na Jaszczurówce, w Witowie w leśniczówce u Zięby odbyły się przygotowania Pary Młodej.  W tym miejscu Para Młoda zaplanowała również później kameralne przyjęcie dla swoich gości.  

Nasza Panna Młoda przygotowywała się w swoim pokoju. Jej marzeniem były zdjęcia z mamą zapinającą jej suknię, podobne do czule wspominanych zdjęć z przygotowań do jej Pierwszej Komunii Świętej. Były to na prawdę wzruszające chwile. 
Natomiast z panem młodym i świadkiem wyszliśmy natomiast przed Leśniczówkę u Zięby. Z zewnątrz Leśniczówka prezentuje się równie ciekawie jak i wewnątrz. Dlatego pomyśleliśmy o czymś bardziej nietypowym. Po przygotowaniach udaliśmy się na ten wyjątkowy, cichy ślub w górach.

Tego roku wielokrotnie fotografowaliśmy w śluby w kapicy na Jaszczurówce. Na tyle często, że zdążyliśmy się zaprzyjaźnić z tamtejszą „ekipą”. Niejednokrotnie byliśmy również tam świadkami. Dodatkowo podobno, a wiemy to od Uli i Andrzeja, ksiądz proboszcz już o nas opowiada historie. Równocześnie i my bardzo lubimy księdza proboszcza z Cyrhli, pod którą podlega kaplica na Jaszczurówce. 
Podczas tamtejszych ślubów panuje tam zawsze ciepła, rodzinna atmosfera. Ani goście ani para młoda, czy my fotografowie nie jesteśmy zestresowani. Tak też było i tym razem. Na koniec po kazaniu i ceremonii zaślubin, pożegnaliśmy parę młodą i ich gości, aby zobaczyć się kilka dni później na sesji plenerowej na Kasprowym Wierchu.
 

Sesja ślubna w górach – kasprowy wierch

Kasprowy Wierch to jedno z naszych ulubionych miejsc na sesję ślubną w górach. I to z kilku powodów. Na pewno domyślacie się, choć kilku z nich. Po pierwsze widoki są niesamowite. Sesja tutaj wygląda na prawdę wysokogórsko. Jest tutaj tak wiele miejsc, że każda sesja wygląda inaczej. Po drugie, co wyjątkowe w Kasprowym Wierchu, nie ma problemu żeby tutaj dotrzeć. 
 
Kolejka może wywieźć nas tam i z powrotem. Dzięki temu sesja będzie łatwa i przyjemna, my będziemy mogli skupić się na fotografowaniu, a Wy na Waszej miłości 🙂 Być może domyślacie się, że sesja w górach to nie to samo co wycieczka w Tatry. 
Co więcej w sierpniu, kiedy Ula z Andrzejem organizowali swój cichy ślub w górach, na Kasprowy można udać się na zachód słońca. Finalnie tak też zrobiliśmy i ich sesja ślubna na Kasprowym Wierchu była dosłownie spektakularna. Zresztą zobaczcie sami. 

Czy warto zorganizować cichu ślub w górach

Mamy nadzieję, że po historii Uli i Andrzeja przekonaliście się, że cichy ślub w górach to znakomity pomysł, jeżeli wymarzyliście sobie kameralną uroczystość. Wasza uroczystość na pewno będzie wyjątkowa i niezapomniana. Górskie krajobrazy, klimatyczne góralskie kościółki, wspaniałe, klimatyczne  restauracje. Tego nie znajdziecie w innym zakątku Polski. Tylko w Tatrach! 
Te chwile będziecie na pewno wspominać wielokrotnie, a zdjęcia czy teledysk z Waszego dnia będą stanowiły doskonałą pamiątkę.

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28