Image Alt

Tatrafoto gościnnie w programie TVP 2 „Pytanie na śniadanie”

Jak wygląda plener w górach

 

Dlaczego warto zorganizować sesję ślubną w Tatrach z miejscowym fotografem? Jak wygląda plener w górach?

W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję uczestniczyć w programie „Pytanie na śniadanie” realizowanym przez  TVP 2. Zostaliśmy tam zaproszeni przez Marzenę Rogalską i Tomasza Kammela aby opowiedzieć o naszych wyjątkowych sesjach ślubnych w Tatrach.

Udaliśmy się tam z Weroniką Kurek Sznaucner oraz Marcinem Sznaucner. Z tą Parą Młodą, której mieliśmy okazję pewnego listopadowego dnia realizować sesję ślubną na Kasprowym Wierchu. Skąd ich pomysł na sesję właśnie w Tatrach, dlaczego przejechali tyle kilometrów na plener, jak wyglądało to od ich strony? To wszystko zaciekawiło prowadzących. Dlaczego warto wybrać fotografa ślubnego z terenu Podhala, jak taką sesję się organizuje dowiecie się podczas oglądania programu.

 

Jak wygląda plener w górach

 

Dziękujemy!

My dziękujemy wszystkim za trzymanie kciuków i gratulacje. Najbardziej dziękujemy Weronice i Marcinowi – miło było Was znowu zobaczyć (mamy nadzieję że nie ostatni raz) a także wszystkim Naszym Parom, których zdjęcia prezentowaliśmy podczas programu – Wy na naszych zdjęciach jak widać na filmie wywarliście wspaniałe wrażenie na Marzenie i Tomaszu! Jeszcze raz dziękujemy.

Dziękujemy również ekipie programy „Pytanie na śniadanie” z Marzeną i Tomaszem na czele. Mimo całego napięcia spowodowanego programem na żywo, cała ekipa była dla nas wyjątkowo miła i ciepła! Dzięki temu mogliśmy się poczuć swobodnie i wiedzieliśmy że jesteśmy mile widziani. Tak jak występujący razem z nami – udało nam się poznać tam ciekawe i wyjątkowe osoby. Serdecznie Was pozdrawiamy!

Wideo również możecie oglądać na stronie programu Pytanie na śniadanie!  

Jeśli chcecie dowiedzieć się jak wygląda plener w górach, koniecznie obejrzyjcie 0 przeczytajcie również naszego bloga i artykuł „Plener ślubny w Tatrach” skąd dowiecie się wielu ciekawych i przydatnych rzeczy o sesjach ślubnych w górach. Oczywiście zawsze możecie skontaktować się z nami – chętnie Wam podpowiemy jak się przygotować, kiedy musimy wyjść i czy pogoda faktycznie jest tak ważna.

Monika i Łukasz Nodzyńscy

Fotografowie Tatrafoto

 

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28