Klimatyczny ślub w Witowie

Marta i Kacper i ich klimatyczny ślub w Witowie

Mieli marzenie. Zorganizować swój ślub wyjątkowo. Nie u siebie, lokalnie lecz w miejscu o wyjątkowym klimacie. Miejscu unikatowym. Miejscu które zapamiętają najbliżsi, które zachwyci wszystkich gości, które sprawi że każda osoba towarzysząca im w tym wyjątkowym dniu, zapamięta go jako niezapomnianą podróż. Jako przygodę.Nie mogli wybrać inaczej. Wybrali Tatry, wybrali Podhale, wybrali niewielki, drewniany kościół w Witowie! I wybrali nas na swoich fotografów.

Przygotowania

Na całe wydarzenia Marta i Kacper wybrali Witów. A nie opodal stacji narciarskiej w Witowie znajdują się dwie karczmy Witowianka i Witów Ski. Obie położone po sąsiedzku. Witowianka to miejsce gdzie nasza Para Młoda zorganizowała noclegi dla siebie i dla gości. A w Witów Ski odbyło się wesele. I wym pierwszym miejscu odbyły się również przygotowania. Marta i Kacper oczywiście ostatnie minuty przed ślubem spędzili w innych pokojach. A kiedy już byli gotowi – nie obyło się bez wielkiego WoW!

Ślub w Witowie

Deszcz nie miał szans z radosną i ciepłą atmosferą tego dnia. Gdyby nie parasole nad głowami Pary Młodej ciężko byłoby zwrócić uwagę na to, że to nie jest słoneczny dzień.

Ceremonia ślubna odbyła się w miejscowości Witów, leżącej 13 km na od Zakopanego. Stoi tam urokliwy, drewniany kościółek otoczony przepięknym kwiatowym ogrodem, pod wezwaniem Matki Boskiej Szkaplerznej, będący częścią Małopolskiego Szlaku Architektury Drewnianej.

Wybudowany został początkiem ubiegłego wieku według projektu Jana Tarczałowicza – architekta z Zakopanego. Wnętrze drewnianego kościoła zdobi neogotycki ołtarz i rzeźby autorstwa zakopiańskiego artysty Michała Gąsienicy Szostaka

W tym wyjątkowym miejscy miała miejsce wyjątkowa ceremonia. Pełna wzruszeń, emocji, radości i uśmiechów.

Wesele w Witów-ski

W witowiańskiej drewnianej karczmie niedaleko kościoła odbyło się wesele pary młodej. Karczma o ciekawym, podhalańskim klimacie, tak charakterystycznym dla Zakopanego, Witowa i okolic. Dodatkowo przepięknie przystrojona co dodawało uroczystości dodatkowej wartości. A i szef kuchni, zresztą z nami bardzo dobrze zaprzyjaźniony przygotowuje naprawdę wybitne dania.

Plener ślubny na Podhalu

Kilka dni po weselu udaliśmy się z naszą parą na plener ślubny. Chodziło im o miejsca charakterystyczne dla Podhala, oczywiście również takie z widokiem na Tatry.

, ,

Leave a comment

Your email address will not be published.Field is required

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>