Image Alt

Sesja ślubna w Zakopanem – Rusinowa Polana

Sesja w Zakopanem Rusinowa Polana

Sesja ślubna w Zakopanem – Rusinowa Polana – Marysia & Adrian

Zapraszamy dzisiaj do historii Marysi i Adriana – Sesja ślubna w Zakopanem – Rusinowa Polana. Nasza Para Młoda przyjechała do Zakopanego specjalnie na plener ślubny.  Przyjechali z daleka – bo aż z centrum Polski. Tam tez odbył się ich ślub. Ale zdecydowali że ich plener musi odbyć się w górach. Dlatego zaproponowaliśmy im Rusinową Polanę.

Rusinowa Polana

Z Rusinowej Polany rozpościera się jeden z najpiękniejszych widoków na panoramę Tatr. Położna jest na na wysokości od 1180-1300 m n.p.m. Z Rusinowej Polany rozpościera się przepiękny widok na Tatry Bielskie oraz Tatry Wysokie. Polana znajduje się między Gęsią Szyją, a Gołym Wierchem.  W pobliżu znajduje się kilka ciekawych miejsc – Gęsia Szyja, również z piękna panoramą, Sanktuarium Matki Bożej Jaworzyńskiej Królowej Tatr na Wiktorówkach, nad którym opiekę ma zakon dominikanów. Jest to piękna drewniana kaplica, położona w lesie w samym sercu Tatr. Na polanie znajduje się tez bacówka, gdzie można zaopatrzyć się w prawdziwe oscypki – prawdziwe bo jesteśmy pewni że z mleka owczego – na polanie uświadczymy właśnie tylko owce, które czasem również chętnie zapozują do zdjęć.

Rusinowa Polana to nie tylko miejsce na sesję ślubną – to również doskonałe miejsce na kameralny ślub. Nie mówimy tylko o wspomnianych Wiktorówkach  ale również o plenerowym ślubie cywilnym, zresztą zobacznie sami w Historii Dagmary I Marcina dla których fotografowaliśmy plenerowy ślub na Pusinowej Polanie. Wystarczy trochę formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bukowinie Tatrańskiej oraz w Tatrzańskim Parku Narodowym i możecie mieć bardzo wyjątkową, unikalną ceremonię.

Prowadzi tutaj kilka szlaków – między innymi niebieski prowadzący z Palenicy Białczańskiej przez Rusinową Polanę aż na Zazadnią, oraz ten który przeważnie wybieramy – zielony – prowadzący z Wierchu Porońca. Dlaczego udając się na plener ślubny wybieramy zielony szlak? Naszym zdaniem jest on najlepszy widokowo – oraz najszybszy i najłatwiejszy. Po drodze przy szlaku mijamy ciekawe lasy, na tle których możemy wykonać ciekawe ujęcia, uzupełniające sesje ślubna w górach.

Plener ślubny

Tak jak pisaliśmy, z Rusinowej Polany rozpościera się na prawdę piękny widok. Ale taki widok ma swoje minusy. Jest on bardzo popularny. W związku z tym w okresie wakacyjnym, a wtedy do Zakopanego zawitali Marysia z Adrianem, można spotkać tutaj bardzo dużo turystów. Dlatego z Marysią i Adrianem umówiliśmy się już o świcie. Jako że zezwolenie na sesję ślubną w Tatrach mamy wydane przez tatrzański Park Narodowy na cały rok, wszystko mieliśmy ogarnięte. Dotarliśmy bardzo wcześnie na miejsce, gdzie para młoda miała swoje małe przed plenerowe przygotowania. A później już tylko miłość i  zdjęcia. Marysia z Arianem wspaniale wczuli się w klimat sesji ślubnej, a pogody tylko nam pomagała. Zresztą oceńcie sami.

 

 

Para: Marysia i Adrian

Temat zdjęć: sesja ślubna

Miejsce: Rusinowa Polana

Fotograf: Tatrafoto S.C.

 

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28