Image Alt

Plenerowy ślub na Rusinowej Polanie

ślub na rusinowej polanie 13- tatrafoto_www -1000

Plenerowy ślub na Rusinowej Polanie

Dagmara & Marcin

Czy może być piękniejsze miejsce na ceremonię ślubną niż piękna polana w Tatrach? Rusinowa Polana to chyba najpiękniejsza polana w całych naszych górach. A ślub w tym miejscu to wspaniałe i nastrojowe wydarzenie. Śluby plenerowe niosą ze sobą ryzyko nie odpowiedniej pogody – lecz nam Dagmarze i Marcinowi udała się świetna pogoda do fotografowania. Piękne Tatry, wspaniałe światło i cudowny klimat. Plenerowy ślub na Rusinowej Polanie Dagmary i Marcina na pewno należy uznać za bardzo udany. Jeżeli zastanawiacie się nad ślubem plenerowym – jest to chyba najlepsze miejsce. My chętnie ponownie sfotografujemy tak wspaniały ślub.

O Rusinowej Polanie

Droga na Rusinową Polanę i z powrotem jest łatwa i przyjemna, szczególnie z parkingu na Wierchu Porońca – zielonym szlakiem. W górę idziemy niecałą godzinę, droga powrotna zajmuje około 45 minut.. Dodatkowo wspaniałe widoki, cieszą oczy. Na miejscu rozciąga się natomiast przepiękna panorama Tatr. Samoa polana położona jest na wysokości około 1200 metrów nad poziomem morza.

 

 

 

Młodzi wzięli na pieszą wycieczkę swoich najbliższych, dwie świadkowe i urzędnika stanu cywilnego z Bukowiny Tatrzańskiej. No i oczywiście nas – fotografów. Rankiem obawialiśmy się o deszcz. Nie wiedzieliśmy czy pogoda nie zmusi nas do zrewidowania planów i skorzystania z sali ślubów w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bukowinie Tatrzańskiej. Jednak w pewnym momencie zapadła decyzja – idziemy na Rusinową Polanę! Mimo chmur po drodze mogliśmy podziwiać piękne widoki na nasze Tatry. Kiedy dotarliśmy na miejsce, po chwili odpoczynku miała miejsce piękna, wzruszająca ceremonia. Ze wzruszenia zapłakali nie tylko goście, ale i chmury. Na szczęście tylko przejściowo. Później szampan, gorące życzenia , odwiedziły nas owce i wyruszyliśmy szlakiem z powrotem na parking. Bo drodze mieliśmy jeszcze chwilę na małą sesję plenerową. Droga na Rusinową Polanę i z powrotem jest łatwa i przyjemna, szczególnie z parkingu na Wierchu Porońca. Dodatkowo wspaniałe widoki, cieszą oczy. Na miejscu rozciąga się natomiast przepiękna panorama Tatr. Po powrocie do Kościeliska – odbyło się kameralne przyjęcie.

Para Młoda:

Dagmara i Marcin

Miejsce:

Ślub na Rusinowej Polanie

Fotografowie:

Tatrafoto Nodzyńscy S.C.

 

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28