Image Alt

Sesja nad Morskim Okiem – Bernadka & Dawid

sesja ślubna nad Morskim Okiem28

Sesja nad Morskim Okiem

Bernadka & Dawid

Bernadka i Dawid to para, która zaprosiła nas abyśmy fotografowali ich góralskie wesele. A kilka miesięcy później, wybraliśmy się razem na plener. Świeżo upieczeni małżonkowie zdecydowali, że będzie to sesja nad Morskim Okiem! Jako, że ich ślub odbył się w październiku, sesja miała charakter już jesienno-zimowy. Pewnie gdybyśmy zdjęcia robili na Podhalu, gdzieś w okolicach Zakopanego, byłoby bardziej jesiennie.

Jednak, jak się na pewno domyślacie, zima w Tatrach rozpoczyna się dużo wcześniej. I trwa zdecydowanie dłużej. Dlatego ta sesja nad Morskim Okiem miała zdecydowanie charakter bardziej zimowy. Co prawda śnieg nad samo Morskie Oko jeszcze nie dotarł, jezioro nie było skute lodem, a białe były jedynie wyższe partie Tatr, jednak temperatura była wyjątkowo zimowa. No i wiał mocny wiatr. Ale z tego wiatru cieszyliśmy się. No może oprócz naszej Pani Młodej, ubranej w piękny, choć lekki góralski strój. Dawid ubrany w portki i cuchę z sukna, nie sprawiał wrażenia jakby temperatura i wiatr mu przeszkadzały. Co prawda większe podmuchy ściągały mu kapelusz z głowy, nawet raz do strumienia, ale zawsze kapelusz wracał z powrotem.

Ach ten wiatr nad Morskim Okiem

A dla nas fotografów, taki wiatr i wspaniały górski, jesienno-zimowy klimat był jak marzenie. Pospacerowaliśmy trochę wokół Morskiego Oka w poszukiwaniu ciekawych miejsc. A tych nad jeziorem nie brakuje. Na sam koniec sesji Dawid , jako zapalony muzykant wyciągnął skrzypce a Bernadka zakręciła się w góralskim tańcu. Ponieważ mieliśmy już dużo różnorodnych kadrów, a temperatura dawała się nam coraz bardziej we znaki, uznaliśmy że nasza sesja nad Morskim Okiem dobiega do końca. Tym bardziej, że wiedzieliśmy że w schronisku nad Morskim Okiem czeka na nas gorąca herbata. Nie muszę Wam chyba mówić, że taka herbata po mroźnym poranku w Tatrach, to chyba najpyszniejsza herbata na świecie! Koniecznie wypróbujcie sami. Popatrzcie sami na zdjęcia i powiedzcie, czy nie było warto tak wymarznąć. Dla takich kadrów i takich widoków…

A jeżeli zapragniecie udać się z nami na Plener w Tatry –  koniecznie odwiedźcie naszą stronę Plener ślubny w Tatrach – co, gdzie i jak…  gdzie znajdziecie ciekawe informacje o sesjach ślubnych w górach.

Monika Nodzyńska - fotograf i filmowiec ślubny. Swoim kobiecym spojrzeniem szuka szczegółów, dodatków uczuć i emocji.

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28