Image Alt

Zimowa sesja zaręczynowa w bożonarodzeniowym nastroju

zimowa sesja zaręczynowa

Zimowa sesja zaręczynowaZimowa sesja zaręczynowa w bożonarodzeniowym nastroju – dlaczego nie!

My i Weddingdream

Ostatnio mieliśmy okazję zabrać głos na łamach portalu WeddingDream Izabeli Janachowskiej w temacie „Zimowa sesja zaręczynowa w bożonarodzeniowym nastroju”. Musicie wiedzieć, że z portalem Wedding Dream współpracujemy już od kilku lat. Portal Izabeli Janachowskiej jest jednym z wiodących portali ślubnych w Polsce. Prezentuje on najnowsze trendy weselne, modę ślubną, porady dla Par Młodych, ma własny sklep z całą gamą produktów ślubnych.  Dlatego pojawiają się na nim znani fotografowie ślubni, filmowcy weselni, wedding planerzy. Mieliśmy się okazję już tam wypowiadać na temat sesji ślubnej w górach. Jeśli poszukujecie jakichkolwiek inspiracji ślubnych na Wasze wesele – warto odwiedzić ten portal.

sesja narzeczeńska

Zimowa sesja zaręczynowaSesja zaręczynowa zimą

Ale wracając do tematu. Poproszono nas o komentarz ekspercki. Na pewno sami niejednokrotnie zastanawiacie się czy zimowa sesja zaręczynowa, to doby pomysł? Zapewniamy, że wspaniały! Tak na prawdę nic nie zastąpi magicznego i bajkowego klimatu jaki gości podczas naszych zimowych sesji. Sesje zimą są naprawdę wyjątkowe! Wiemy to z własnego doświadczenia. Każdego roku przyjeżdżają do nas pary z całej Polski. I nie mówimy tylko o parach narzeczonych. Jak się już być może domyślacie, część par jest jeszcze przed zaręczynami. A same zaręczyny odbywają się dopiero przed naszymi obiektywami. Jak to wszystko organizujemy? Niestety nie możemy Wam tego zdradzić. To nasza tajemnica, którą możemy wyjawić przed zaręczynami tylko tym, którzy chcą się oświadczyć. Nie możemy zepsuć takiej niespodzianki! Oczywiście pary już po zaręczynach, również chętnie odwiedzają Tatry zimą. Wówczas już bez oświadczyn zabieramy narzeczonych na sesję w górach!

sesja narzeczeńska

Zimowa sesja zaręczynowaArtykuł o sesji zaręczynowej

Tak więc zapraszamy Was W zimowym klimacie można stworzyć piękne, pełne miłości i ciepła zdjęcia, a zimowo-świąteczna aura sprawi, że czas na chwilę się zatrzyma.
Serdecznie zapraszamy do artykułu oraz do oglądnięcia naszej video porady ? gdzie spróbujemy rozwiać Wasze wątpliwości i zrozumiecie jakim ciekawym pomysłem jest zimowa sesja zaręczynowa!

Cały artykuł wraz dostępny jest pod adresem : https://weddingdream.com/bozonarodzeniowe-sesje-zareczynowe/ 

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28