Image Alt

Sesja rodzinna zimą

Sesja rodzinna zimą w bożonarodzeniowym nastroju

Sesja rodzinna zimą – czyli zapraszamy rodziny do Zakopanego!

Sesja rodzinna zimą w bożonarodzeniowym nastrojuŚwięta w górach!

Być może zastanawiacie się nad spędzeniem świąt Bożego Narodzenia w górach. W samym Zakopanem lub w okolicy. A może już tutaj jesteście? Może nawet tutaj mieszkacie! Spróbujemy Was przekonać, że podczas Waszego pobytu tutaj, doskonałym pomysłem może się okazać Wasza sesja rodzinna zimą. Przecież będąc tutaj na Podhalu zimą na urlopie, macie więcej czasu. Nie ogranicza Was Wasza praca, przedszkole czy szkołą Waszych pociech. Dlatego nic nie stoi Wam na przeszkodzie aby wybrać się na sesję rodzinną w górach!

Sesja rodzinna zimą to doskonała pamiątka!

Święta to czas wyjątkowy. Czas, który staramy spędzać się z rodziną. Sami z dzieciństwa doskonale pamiętamy zapach choinki, smak bożonarodzeniowych potraw, czy kolorowe prezenty które wyciągaliśmy spod choinki. Dla Was i Waszych pociech na przyszłość doskonałym uzupełnieniem tych wspomnień będą zdjęcia z Waszego wyjazdu w góry. Ośnieżone tatry, bajkowe krajobrazy pokryte białym puchem i te emocje rodzinnych świąt.  A nawet jeśli mieszkacie na co dzień w Zakopanem czy na Podhalu, być może nie macie czasu, żeby się zatrzymać i podziwiać jak piękna jest zima w górach. A zatrzymać się warto! My zatrzymamy te chwile na Waszych fotografiach!

Czy zimą nie jest za zimno na sesję rodzinną?

„Ja rozumiem, że Wam jest zimno, ale jak jest zima to musi być zimno, tak? Takie jest odwieczne prawo natury” Nie mogliśmy tutaj nie przytoczyć tego cytatu z „Misia” (jak się pewnie domyślacie „Miś” to jeden z naszych ulubionych filmów, choć nie tylko ze względu na nasze logo :)) My zrobimy jednak wszystko aby zimno Wam nie było. I mamy tutaj na myśli całą Waszą rodzinę! Na pewno zadbamy o znakomitą atmosferę, będzie wesoło, będzie zabawnie. Zadbamy też o trochę ruchu! A dodatkowo skrócimy naszą sesję gdyż będziecie mieli na niej dwóch fotografów. Wybieramy się na sesję rodzinną zawsze  we dwójkę. Jako rodzice z doświadczenia wiemy, że dzieci szybko się nudzą. A zimą dzięki temu na sesji nie zdążą zmarznąć!

Sesja rodzinna zimą – jak się przygotować

Częściowo jak do każdej sesji rodzinnej. Przede wszystkim zabierzcie ze sobą dobre humory. Wy musicie zadbać o nastrój przed sesją, na sesji o dobre humory będziemy starać się my. Starajcie się dać poczuć dzieciakom, że to nie jest  przykry obowiązek, jakiś przymus. Sesja ma być czymś fajnym, czymś na co sami będą mieli ochotę się udać. A po sesji może zapewnicie im jeszcze jakieś dodatkowe atrakcje. Wtedy będą podekscytowani, będą mieć dobre humory! Mniejszym pociechom możecie zabrać jakieś czaso-umilacze. Może to ulubiona zabawka? A może taka całkiem nowa.

Ale sesja rodzinna zimą różni się też od sesji rodzinnych w inne pory roku. Na pewno musicie się ciepło ubrać. Wskazane będzie też coś na wszelki wypadek na przebranie. Może zabierzecie coś ze sobą ciepłego do picia? Jeżeli ba być to sesja rodzinna zimą w bożonarodzeniowym nastroju, możecie również pomyśleć o jakichś gadżetach świątecznych. W sprawie gadżetów, możecie śmiało porozmawiać z nami. Chętnie przywieziemy coś ze sobą!

O jakiej porze wybierzemy się na zdjęcia?

Tutaj mamy dla Was dwie wiadomości jedną dobrą drugą złą… Zła jest taka, że ponieważ będziemy upierać się na wschód słońca, będziecie musieli wstać wcześnie rano. Dlaczego? Oczywiście dlatego, że światło będzie wtedy najlepsze. Ostre słońce, szczególnie nisko podróżujące nad górami, potrafi zepsuć zdjęcia. W godzinach południowych pojawia się też często coraz większe zamglenie, które potrafi być bardzo mocne popołudniu. Dlatego prawie każda sesja rodzinna zimą odbywa się u nas w okolicach wschodu słońca… A ta dobra? Dobra wiadomość jest taka, że zimą słońce lubi dłużej pospać, i sesję będziemy mogli rozpocząć w okolicach godziny 7:00 czy nawet 8:00 🙂 To zdecydowanie lepiej niż nasze sesje ślubne w górach latem, które często rozpoczynają się po godzinie 4:00, prawda? 🙂

 

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28