Image Alt

Aneta & Szymon – Wesele Willa Orchidea i plener Szczyrbskie Jezioro

Wesele Willa Orchidea i plener Szczyrbskie Jezioro 098

Historia Anety i Szymona – Wesele Willa Orchidea i plener Szczyrbskie Jezioro

To był wyjątkowy ślub. I nie mam na myśli tutaj tylko naszej Pary Młodej tylko również nas. Dlaczego? Z Szymonem znamy się już od dłuższego czasu. I oczywiście z Anetą też. Kogoś tak uśmiechniętego jak Szymon jeszcze chyba nie poznaliśmy. Uśmiech nigdy nie schodzi z jego twarzy, wiedzieliśmy – że podczas fotografowania na ich ślubie będą nam towarzyszyły żywe emocje, uśmiechy i radość. I nie zawiedliśmy się. Na miejsce ślubu wybrali Odrowąż – tutaj mieszka Aneta, na wesele Willa Orchidea – znajdująca się w Waksmundzie obok Nowego Targu. A na plener Szczyrbskie Jezioro. Ale zacznijmy od początku…

Przygotowania

Przygotowania naszej pary do ślubu odbyły się tradycyjnie, jak to na Podhalu. Najpierw pojawiliśmy się u Anety. Tata jest pszczelarzem. Przy okazji pozdrawiamy i dziękujemy tacie  za miód – uwielbiamy i polecamy! Musimy przyznać, że pijąc co dzień wodę z miodem nie mamy żadnych problemów z chorowaniem. A jak pewnie się domyślacie fotograf ślubny chorować nie może! Ale wracając do naszej panny młodej . Jak widzicie na zdjęciach już podczas przygotowań wyglądała zjawiskowo i pięknie. Druhny obrany w niebieskie sukienki w kolorze niebieskim (kolor przewodni dzisiejszego ślubu) pomagały Anecie założyć wspaniałą suknię i podwiązkę. Jeszcze kilka ważnych drobiazgów i gotowi byliśmy jechać do Szymona.

Szymon przywitał nas na zewnątrz. Jak zwykle uśmiechnięty od ucha do ucha. Szybkie przygotowania (bo z facetami przygotowania są zawsze szybkie) i już jechał do swojej wybranki na pełne wzruszeń i łez błogosławieństwo.

Ślub w  Kościele w Odrowążu

Pogoda dopisywała. Na miejsce młodzi przybyli z zapasem. Dzięki temu mogliśmy spokojnie wykonać kilka fotografii przed kościołem w ciekawej bramie, podczas gdy nasza para młoda chowała się w cieniu. Ślub w  Kościele w Odrowążu fotografowaliśmy po raz pierwszy. Parafia ta  podobnie jak nasza poroniańska jest pod wezwaniem św. Marii Magdaleny. Budowla ta powstała w połowie dziewiętnastego wieku w miejscu wcześniejszego drewnianego kościółka. Zachował się w nim oryginalny ołtarz, wykonany podczas prac  przez regionalnego artystę. Jak i cały dzień tak i ten ślub w kościele w Odrowążu był wyjątkowy. Młodzi uśmiechnięci i wpatrzeni w siebie. Wspaniała ceremonia!

Wesele Willa Orchidea

Po ślubie mamy przywitały młodą parę chlebem i solą u progu Willi Orchidea gdzie wkrótce rozpoczęło się wesele prowadzone przez zespół Immunitet. W Willi Orchidea my jako fotografowie czujemy się bardzo dobrze. Przestronne wnętrza i  jasna sala sprzyjają fotografowaniu. A w trakcie wesela wybraliśmy się w okolice Czorsztyna na plener z drużbami i druhnami. Najczęściej takie plenery zdarzają się na weselu góralskim. Tutaj druhny ubrane były w sukienki w kolorze przewodnim – niebieskim, a drużbowie w garniturach. Bardzo spodobał się nam ten pomysł – i to my wybraliśmy to miejsce na plener dla Anety i Szymona oraz ich drużyny. Powiedzieli – zdajemy się na naszych fotografów. Wiosenna pogoda, zachodzące słońce kwitnące drzewa….

Plener Szczyrbskie Jezioro

Miejsce pleneru w innym dniu również był naszym pomysłem. Szymon po raz kolejny doszedł do wniosku, że fotograf najlepiej wie gdzie zdjęcia wyjdą najciekawiej. Mimo pierwszych rozmów o plenerze nad Morskim Okiem – wybraliśmy dla nich Szczyrbskie Jezioro na Słowacji. Zaopatrzeni w dowody osobiste i kilka euro na parking wybraliśmy się na wyprawę kilka dni po weselu. Było warto – nie za dużo słońca, temperatura i wiatr rozwiewający włosy i suknię Anety i oczywiście wspaniali młodzi!

Chcieliśmy podziękować Anecie i Szymonowi za wybranie nas na swoich fotografów ślubnych, to była wspaniała uroczystość, piękny plener a Wy przecudowni! Pozdrawiamy

 

Para: Anita i Szymon

Miejsce przygotowań: Pieniążkowice i Odrowąż

Ślub: Kościół w Odrowążu

Wesele: Waksmund Willa Orchidea

Plener z drużyną: Czorsztyn

Plener ślubny w innym dniu: Szczyrbskie Jezioro

Fotograf: Tatrafoto Nodzyńscy

 

 

 

 

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28