Image Alt

Kasia & Wojtek – Kameralny ślub w Kościelisku

kameralny ślub w kościelisku 032

Kameralny ślub w Kościelisku Kasi i Wojtka

Pierwsza sobota kwietnia na Podhalu. W Zębie witają Kamila Stocha, w Dolinie Chochołowskiej szaleją za krokusami. My jednak otrzymaliśmy zaszczyt uczestniczenia w najważniejszym dniu Kasi i Wojtka. Kasia i Wojtek zdecydowali się na Kameralny ślub w Kościelisku, a nas wybrali na swoich fotografów.

Początek.

Rano pojawiliśmy się w pensjonacie Reymontówka w Kościelisku.  Przywitał nas sympatyczny właściciel,  wysłał od razu do młodych… i pomylił numery pokoi. Na szczęście wpakowaliśmy się do taty Kasi – który zachował zimną krew i wysłał nas pod właściwy numer. Już od razu wiedzieliśmy, że będzie to wyjątkowy i sympatyczny dzień. Kasia była akurat w trakcie makijażu ślubnego. I tu czekało nas miłe zaskoczenie. Okazało się, że wizażystką była Ewa Stopka, która od razu rozpoznała nas jako fotografów Bernadki i Dawida – naszej wspaniałej pary z jesieni zeszłego roku. Nie mogło być lepiej. Ewa to profesjonalistka i fotografować osoby po jej wizażu to czysta przyjemność. Atmosfera podczas makijażu była świetna, pełna uśmiechów i radości a my po prostu nie mogliśmy przestać fotografować.

Oczywiście daliśmy dziewczynom trochę odetchnąć, i polecieliśmy do innego pokoju do Wojtka. A tam spokój, kawka, luźne rozmowy. Zero stresu. Widać że Wojciech to dziennikarz (co zresztą słychać było podczas przysięgi w kościele – praca w radiu przyniosła efekty). Tak w ciepłej atmosferze minęły przygotowania i przyszła pora na…

Ślub.

Młodzi dna swój ślub wybrali pobliski kościół w Kościelisku. Przepiękne miejsce, a dla nas fotografów  wspaniałe światło. Choć wymagające. Ślubu udzielał sam proboszcz ksiądz Jacek. Tak jak pisaliśmy wcześniej, cała ceremonia była bardzo kameralna –  młodym w tym ważnym dniu towarzyszyli naj-najbliżsi. Mimo nie wielkiej ilości osób całej mszy towarzyszyło mnóstwo emocji i wzruszeń. A podczas przysięgi Wojciech pokazał co to głos radiowca!

Przyjęcie i plener.

Po kameralnej ale wspaniałej ceremonii w Reymontówce odbyło się przyjęcie, a my z młodymi wybraliśmy się na krótki plener ślubny. W plener w dniu ślubu staramy się zawsze młodych wyrywać z przyjęcia na jak możliwie najkrótszy czas i jak najbardziej go wykorzystać. Znajdujemy więc ciekawe miejsca w najbliższej okolicy. Tym razem wybór padł na okolice Butorowego Wierchu niedaleko granicy Kościeliska i Zakopanego. Popołudniowa godzina, wspaniały widok na Tatry, krokusy czy wreszcie wspaniali młodzi – byliśmy bardzo zadowoleni z  sesji ślubnej Kasi i Wojtka. Później przyszła pora na pożegnanie – wspaniali Kasia i Wojtek na długo pozostaną w naszej pamięci, bardzo cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym ważnym dla nich wydarzeniu. Na szczęście obiecali nam, że nas odwiedzą – przyjadą jeszcze po album ślubny. Trzymamy za słowo!

 

 

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28