Image Alt

Wesele w Hotelu Bachledówka – Kinga i Michał

Ślub na Podhalu Hotel Bachledówka111

Kinga & Michał – Wesele w Hotelu Bachledówka

 

Bachledówka to wzgórze wznoszące się na północno- wschodnim grzbiecie Gubałówki. Z Bachledówki rozpościera się wspaniała panorama Tatr To miejsce właśnie wybrali Kinga i Michał na swój Wyjątkowy Dzień. To tutaj odbył się ich ślub w prowadzonym przez paulinów Kościele na Bachledówce. To tutaj odbyło się ich wesele w Hotelu Bachledówka. Tutaj również odbyły się przygotowania i błogosławieństwo.

Przygotowania w Hotelu Bachledówka

Kinga pochodzi z Podhala. Lecz oboje z Michałem mieszkają już z dala od Zakopanego. Dlatego podjęli decyzję, że wspólne ich wspólne przygotowania do ślubu i wesela odbędą się w Hotelu Bahledówka.
Hotel Bachledówka to elegancki ośrodek, położony niedaleko Kościoła na Bachledówce. Znajduje się tam również restauracja, z przepięknym widokiem na panoramę Tatr. Tam właśnie miało odbywać się wesele.

Przygotowania w jednym miejscu, do tego jeszcze w miejscu wesela to komfortowe rozwiązanie. Para Młoda jest cały czas blisko siebie, my mozemy swobodnie pomiędzy nimi się poruszać. Nie ma napięcia, iż gdzies coś po drodze się wydarzy, że ktoś się spóźni. W pokojowych hotelach uwieczniliśmy również przygotowania w postaci makijażu, czy też ostatnie poprawki przy fryzurze. Kiedy już zarówno Panna Młoda była w sukni ślubnej, a Pan Młody w garniturze, odbyło się kameralne ale wzruszające błogosławieństwo. A że do kościoła na Bachledówce niedaleko, a pogoda dopisała Państwo Młodzi wraz z gośćmi wyruszyli na ceremonię ślubna pieszo!

Ślub w kościele na Bachledówce

Kościół na Bachledówce to właściwie Parafia Matki Bożej Jasnogórskiej na Bachledówce. Parafia prowadzona jest od 1955 roku przez Paulinów. Najpierw świątynia znajdowała się w drewnianej willi. Następnie wybudowany nowy, duży kościół. Centralnym jego elementem jest znajdujący się w pięknie zdobionej rozecie obraz Jasnogórskiej Matki. Wnętrze jest jasne i przestronne. Paulini przeprowadzili, serdeczną i ciepłą ceremonię, po której na Państwa Młodych czekała góralska muzyka i śpiew.

Wesele w Hotelu Bachledówka

Orszak weselny, podobnie jak do Kościoła, do Hotelu na Bachledówce wyruszył pieszo. Tam czekał już czekały na nich mamy z chlebem i solą. Czekał także zespół z toastem i tradycyjnym sto lat. Po pierwszym tańcu (trzeba przyznać, że Kinga z Michałem przygotowali się d niego w pełni profesjonalnie) rozpoczęła się zabawa. Zespół znakomicie wstrzelił się w gusta gości. Bawili się młodsi i Ci starsi, bawiły się dzieciaki. I co najważniejsze znakomicie bawiła się Para Młoda. Po tradycyjnym żucie bukietem opuściliśmy wesele w Hotelu Na Bachldeówce – umawiając się z Parą Młodą na sesję plenerową.

Sesja plenerowa – okolice Zakopanego.

Na sesję plenerową udaliśmy się na drugą stronę Gubałówki. W okolice Zakopanego i Kościeliska. Kinga z Michałem zaskoczyli nas zabierając ze sobą dwójkę swoich pupili. Pisaki były strasznie sympatyczne i fotogeniczne. Po pierwszych zdjęciach poprosiliśmy mamę Kingi żeby zabrała psy na przejażdżkę, a my mogliśmy skupić się na dalszej części pleneru. A Para Młoda mogła w końcu skupić się na sobie. W końcu to taka chwila dla nich. Chwila oddechu po ślubie i weselu, aby mogli pokazać swoje uczucie.

 

Wesele w Hotelu Bachledówka – Kinga i Michał

Para Młoda: Kinga i Michał

Przygotowania: Hotel Bachledówka

Miejsce ślubu: Kościół na Bachledówce

Miejsce Wesela: Hotel Bachledówka

Plener ślubny: okolice Zakopanego i Kościeliska

Fotograf: Tatrafoto Fotografia Ślubna

 

Monika Nodzyńska - fotograf i filmowiec ślubny. Swoim kobiecym spojrzeniem szuka szczegółów, dodatków uczuć i emocji.

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28