Image Alt

Ślub w Hotelu Kasprowy – Marta i Paweł

Ślub w Hotelu Kasprowy w Zakopanem17

Marta & Paweł – Ślub w Hotelu Kasprowy

Zakopane to wspaniałe miejsce na ten najważniejszy dzień w życiu. To miejsce wyjątkowe. Ma wyjątkowy klimat, zapierające dech w piersi widoki, wspaniałą kulturę i muzykę. To wszystko znaleźli tutaj Marta z Pawłem. Swój dzień postanowili spędzić wyjątkowo i zorganizowali ślub w Hotelu Kasprowy.

Hotel Mercure Kasprowy

Hotel Mercure Kasprowy to zdecydowanie najbardziej znany hotel w Zakopanem i jeden z najbardziej znanych hoteli w Polsce. Występował w wielu filmach, przyjeżdżało tu wiele znanych osób. Z samego Hotelu rozpościera się wspaniały widok na Tatry i Zakopane. Hotel w ostatnich latach zyskuje. Jest cały czas unowocześniany i podwyższany jest jego standard. Bardzo lubimy tam fotografować, a zdarza nam się tam gościć bardzo często!

Ślub z widokiem na Tatry

Marta z Pawłem doszli do wniosku, że skoro organizują ślub w Zakopanem, nie ma sensu zamykać się w ścianach Urzędu Miasta w Zakopanem. Od wielu lat nie w Polsce ma problemu z organizacją ślubu poza Urzędem. Dlatego też, zdecydowali, że najlepszym miejscem na tą wyjątkową ceremonię będzie hotel, gdzie następnie odbędzie się ich przyjęcie weselne. Hotel Mercure Kasprowy. Wybrali miejsce gdzie podczas składania sobie małżeńskiej przysięgi mogli spoglądać na Tatry. Choć przyznać musimy, że spoglądali cały czas sobie w oczy, mimo iż góry za nimi prezentowały się przepięknie.

Przyjęcie weselne w Hotelu Kasprowy

Organizacja ślubu w Hotelu Kasprowy miała jeden plus. Aby przybyć z ceremonii na salę, gdzie odbywa się przyjęcie weselne wystarczy tylko… przekroczyć próg. Tak, dosłownie przekroczyć próg i już znajdujemy się w przepięknej sali, wspaniale urządzonej i znowu z zapieającym widokiem na Tatry. Wystarczy też wyjść na balkon i mamy małą sesję plenerową podczas przyjęcia weselnego. Dodatkowo wnętrza hotelowego holu są doskonałym tłem na zdjęcia pamiątkowe z rodziną!

Sesja plenerowa – Kasprowy Wierch… czy może przepiękne polany z widokiem na Tatry

Marta z Pawłem chcieli do sesji plenerowej podejść tematycznie. Skoro był ślub w hotelu Kasprowy – to sesja również powinna się odbyć na Kasprowym Wierchu. Mieliśmy ją wykonać zaraz po ślubie, jednak marzec jako kapryśny miesiąc nam na to nie pozwolił. A ponieważ nasza Para Młoda musiała opuszczać już Zakopane, umówiliśmy się, że plener odbędzie się w bliżej nieokreślonej przyszłości. Być może pomyślicie, że taka odłożona sesja plenerowa się nigdy nie odbyła. Że jeżeli się nie uda od razu, to nic z tego nie będzie. Otóż odbyła się. I to praktycznie po pół roku. Co prawda nie wyjechaliśmy już na Kasprowy Wierch, lecz udaliśmy się w kilka bardzo fajnych miejsc. Były góry, widoki, lasy, kwiaty i jarzębina…

 

Ślub w Hotelu Kasprowy

Para: Marta i Paweł
Ślub w Hotelu Kasprowy
Przyjęcie weselne w Hotelu Kasprowy
Plener ślubny: Podhale
fotograf Ślubny: Monika Nodzyńska i Łukasz Nodzyński

 

Monika Nodzyńska - fotograf i filmowiec ślubny. Swoim kobiecym spojrzeniem szuka szczegółów, dodatków uczuć i emocji.

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28