Image Alt

Czy warto robić sesje narzeczeńskie

Sesja narzeczeńska za i przeciw

Zaraz, zaraz jakie przeciw – będzie tylko za. Postaramy się Wam wytłumaczyć,  po co w ogóle jest Wam potrzebna sesja narzeczeńska. Postaramy się wymienić jej plusy i zaproponować kilka pomysłów, dzięki którym przekonacie się, że sesja narzeczeńska jest świetnym pomysłem.

Fotograf!

Wybierając się z nami na sesję narzeczeńską – poznacie nas. Przestaniemy być już tylko dwójka anonimowych fotografów. Będziemy już Moniką i Łukaszem – którzy spędzą z Wami jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Zawsze to doceniamy i chcemy aby ten dzień minął Wam jak najlepiej. A współpraca między parą młodą a fotografem odbywa się znacznie, znacznie lepiej kiedy się choć trochę poznają. Więcej porozmawiamy – będziemy wiedzieć,  na co zwrócić większą uwagę. Będziemy mieli więcej czasu aby porozmawiać o Was, o Waszym ślubie. Porozmawiamy o istotnych kwestiach dotyczących fotografowania i również całej organizacji Waszego ślubu. Pamiętajcie – my jako fotografowie ślubni – wiemy na czym polega organizacja tego ważnego dnia. Chętnie zawsze pomożemy.

sesje-narzeczenskie-tatraftoto-17

Prezent!

Zastanawialiście się nad prezentem dla rodziców? A może właśnie jednym z elementów tego prezentu będą Wasze zdjęcia z sesji narzeczeńskiej? Zdjęcia kiedy byliście już razem ale jednak jeszcze głównie byliście rodziców. Zdjęcia niepowtarzalne i zdjęcia których nie można już wykonać później.

Czas dla siebie!

Sesja narzeczeńska to taki czas dla Was. Czas który możecie poświęcić sobie, Waszej miłości. Chwila na oderwanie się od zgiełku przygotowań ślubnych. Zapomnicie na chwilę o rzeczach, które trzeba jeszcze zorganizować, zapomnicie o terminach umowach. Będziecie Wy i Wasze zdjęcia.

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska
Sesja narzeczeńska
Sesja narzeczeńska
Sesja narzeczeńska
Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńskaNa wesele!

Myślicie o księdze gości? Myślicie o prezentacji multimedialnej? Myślicie o Waszych zdjęciach podczas wesela? Sesja narzeczeńska to znakomite źródło takich zdjęć. Możemy wykonać ciekawe zdjęcie do księgi gości, którego nikt przed Wami nie widział –  prezentacja może tylko zyskać na ciekawych nowych zdjęciach.

Pamiątka!

Ten punkt w zasadzie dotyczy całego ślubu i wesela. Zastanawialiście się, co oprócz obrączek zostanie po Waszym ślubie? Muzyka przestanie grać, goście się rozejdą – zostaną wspomnienia i zdjęcia. A wspomnienia są nierozerwalnie związane ze zdjęciami – to do zdjęć będziecie wracać po latach, to zdjęcia będziecie pokazywać Waszym dzieciom, wnukom… Dlaczego wśród tych wspomnień ma brakować Was przed ślubem, Was z beztroskiego okresu narzeczeństwa.

Historia!

Każda dobra historia musi się ciekawie rozpocząć. Uważamy, że naszymi zdjęciami opowiadamy historię Waszego ślubu i Waszej miłości. Sesja narzeczeńska to znakomity wstęp do opowiedzenia o Was naszymi zdjęciami.

Inny klimat!

Na sesję narzeczeńską wybierzecie sobie jak chcecie się ubrać. Będziecie się czuli mniej skrępowani niż na sesji poślubnej w garniturze i sukni ślubnej. Będziecie również mogli bardziej zaszaleć. To co pasuje do sesji narzeczeńskiej – często nie pasuje już do pleneru ślubnego. Przedmioty, które Was określają, czy to z życia zawodowego czy nawiązujące do Waszego hobby, Wasze zwierzaki, gadżety, zimą gorąca herbata, piknik latem  Zima możemy nawet rozpalić ognisko! To wszystko najlepiej pasuje do sesji narzeczeńskiej.

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska

Pora roku!

Zastawiacie się nad plenerem ślubnym latem albo zimą. A może jesienią – lecz nie chcecie żeby odbiegał on za bardzo od terminu ślubu. Sesja narzeczeńska jest sposobem aby ominąć ten problem. Możemy ją zrobić o dowolnej porze roku – co Wam tylko się wymarzy. Zielone lato, kolorowa jesień czy piękna tatrzańska zima!

Media społecznościowe!

Sesja narzeczeńska to również znakomity sposób na powiadomienie swoich znajomych o zaręczynach. Takie zdjęcia znakomicie nadają się na Facebooka, Instagrama, Twittera czy Snapchata. Wszystko w dzisiejszych czasach odbywa się przez internet i media społecznościowe. To także znakomite źródło na nowe, wspólne zdjęcia profilowe :).

A co z kosztami?

Każdą sesję narzeczeńską rozważamy indywidualnie na osobistym spotkaniu. Zapytajcie nas o to. Zawsze możecie rozważyć rezygnację z pleneru ślubnego w inny dzień na korzyść sesji narzeczeńskiej. Krótki plener ślubny możemy zawsze możemy zorganizować w dniu ślubu. Porozmawiajcie z nami na ten temat – na pewno coś wymyślimy!

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska – to piękny moment, który zmieni Wasze  życie na zawsze. Warto mieć pamiątkę z tych wyjątkowych chwil!.

Zapraszamy do naszego portfolio z sesji narzeczeńskich.

 

Fotograf : Tatrafoto Nodzyńscy

Sesje narzeczeńskie: Podhale, Zakopane i okolice

 

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28