Image Alt

Plener ślubny na Podhalu

Plener ślubny na Podhalu – jak organizujemy.

Alternatywą sesji w Tatrach jest plener ślubny na Podhalu. Jak go organizujemy? Czy zdjęcia będą w jakiś sposób gorsze od sesji w Tatrach? Na plener na Podhalu staramy się Was zabrać w takie miejsca aby był on jak najciekawszy, jak najbardziej różnorodny i pokazywał miejsca charakterystyczne dla Zakopanego i okolic. Zawsze też znajdujemy odpowiednie miejsca w zależności od pory roku oraz od pory dnia. Do niektórych miejsc nie sposób dotrzeć zimą, inne znowu pięknie wyglądają jedynie jesienią, kiedy kolorowe liście tworzą wspaniały festiwal barw.

Panorama Tatr

plener ślubny na Podhalu

plener ślubny na Podhaluplener ślubny na PodhaluNa pewno jednym z punktów naszej sesji będzie fotografowanie z widokiem na nasze piękne góry. Jest wiele miejsc na Podhalu, które mają piękny widok na Tatry. Jednak nie wszystkie nadają się na plener ślubny. Znamy takie, które oprócz pięknej panoramy gór, mają również wspaniałe pierwsze plany. Tak aby całość fotografii była pozbawiona zbędnych elementów.

Tatrzańskie lasy

plener ślubny na Podhalu

plener ślubny na Podhalu

plener ślubny na Podhalu

 

plener ślubny na Podhalu

plener ślubny na Podhalu

 

Lasy na Podhalu są pełne wspaniałych drzew – przede wszystkim iglastych świerków nazywanych przez górali smrekami. W lesie ważna jest również pora dnia, szukamy zwykle takich miejsc aby światło przebijając się przez gałęzie wspaniale grało na fotografiach.

Rzeki i potoki

plener slubny na podhalu air

Czyste rzeki i potoki to skarb Podhala. Woda prezentuje się pięknie nie tylko w Morskim Oku. Górskie kamieniste rzeki to miejsca bardzo charakterystyczne dla Podhala. Pełne ciszy, romantyzmu będą świetnym tłem dla Was i Waszej miłości.

Szałasy i chaty

plener slubny na podgalu giy-tatrafoto -1000

Niewątpliwie styl zakopiański i podhalański jest piękny i niepowtarzalny. Kiedy widzimy stare drewniane budynki tego regionu, od razu że jesteśmy na Podhalu. Kiedy wyruszymy na Słowację, która oddalona jest jedynie o kilka minut drogi, która posiada bardzo podobny klimat wszystko się zmienia. Budynki Podhala są unikalne, dlatego chcemy by znalazły się na Waszych zdjęciach.

 

 

 

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28