Image Alt

Sesja zimą na Rusinowej Polanie

Sesja zimą na Rusinowej Polanie

Sztuka Fotografii Zimowej: Sesja zimą na Rusinowej Polanie

Zima to magiczna pora roku dla fotografa, która niezwykłe możliwości artystycznego wyrażenia się.  Dlatego dzisiaj opowiemy Wam dlaczego sesja plenerowa zimą na Rusinowej Polanie jest jedną z najbardziej magicznych i wyjątkowych sesji w górach, jaka możecie sobie wymażyć.

Jednym z malowniczych miejsc w Tatrach, które idealnie sprawdza się do zimowej sesji plenerowej, jest  właśnie Rusinowa Polana. Ta urokliwe miejsce w Polskich Tatrach przyciąga nie tylko miłośników turystyki górskiej, ale także pary młode  pragnące uchwycić niepowtarzalny klimat zimowego krajobrazu. 

Tym razem na sesję z nami w zdecydowali się Sarach i Martin, którzy przyjechali na swoją wymarzoną sesję w Tatrach aż z Niemiec. 

SPONTANICZNOŚĆ PODCZAS ZIMOWEJ SESJI

Zimowe sesje plenerowe są doskonałym pretekstem do uchwycenia spontanicznych chwil. Podczas sesji zwłaszcza w zimie zachęcamy  naszych modeli do odrobiny  „białego szaleństwa”, rzucania śnieżkami i wspólnej zabawy. Takie naturalne gesty nadają sesji autentyczność i emocjonalny wymiar.

 sesja plenerowa zimą na rusinowej polanie – Martin i sarah

Jak już wspomnieliśmy, Martin i Sarah przyjechali do nas, do naszych pięknych Tatr, aż z Niemiec. Zawsze marzyła im się sesja ślubna w górach. Co prawda, pierwszym ich wyborem były Alpy. Jednak opowiedzieli nam, że nasze Tatry ich urzekły. I wcale się nie dziwimy. Przede wszystkim zobaczcie sami, jak wyglądała ich sesja.

 przygotowania do zimowej sesji

Skoro dotarliście już na koniec naszego tekstu „Sesja plenerowa zimą na Rusinowej Polanie”, domyślamy się, że zainteresowaliśmy Was taką wyjątkową pamiątką i że spośród wszystkich sesji w Tatrach wybraliście właśnie Rusinową Polanę. Dlatego przede wszystkim w kilku zdaniach podpowiemy, jak się do naszej sesji przygotować. Jednakże szczegóły uzgodnimy już z Wami osobiście bliżej terminu. Na przykład, podpowiemy wtedy szczegółowo na co najbardziej zwrócić uwagę, jak dokładnie dojechać, co z parkingiem, co ze sobą zabrać. W każdym razie, wszystko, co musicie wiedzieć!

Dojazd na Rusinową Polanę

Oczywiście, dojazdu na samą Rusinową Polanę nie ma. Jednak z Zakopanego będziemy się musieli w jakiś sposób dostać na parking. Opcje są trzy, my jednak najczęściej wybieramy spacer z Wierchu Porońca. Po pierwsze – po drodze już czekają na nas widoki, które możemy umieścić w naszych kadrach. Po drugie, jest to według nas najłatwiejsza droga na naszę sesję zimą na Rusinowej Polanie. W każdym razie, co szczególnie zimą właśnie jest bardzo ważne. Jeżeli zas niedysponujecie samochodem, zawsze możecie zabrać się z nami 🙂

  sesja zimą na rusinowej polanie JAK SIĘ PRZYszykować ?

Zimowa aura sprawia, że przygotowania do sesji plenerowej są delikatnie trudniejsze niż do sesji latem, czy sesji zimą odbywających się poza naszymi Tatrami. Przede wszystkim musicie pamiętać, że czeka nas poranna wycieczka. Niezbyt długa, lecz zawsze lepiej być przygotowanym na niskie temperatury. Dlatego zawsze polecamy koce, gorącą herbatę – może być z jakąś wkładką 😅, ogrzewacze do rąk. Jednakże, przyznamy szczerze, że u nas taka sesja plenerowa zimą na Rusinowej Polanie zawsze charakteryzuje się gorącą atmosferą. Wreszcie, nie przypominamy sobie, aby nasze pary narzekały na zimno. Coś jest wyjątkowego w Rusinowej Polanie, że zimowe sesje na prawdę udają się rewelacyjnie.

JAK WAM SIĘ PODOBA SESJA PLENEROWA ZIMĄ NA RUSINOWEJ POLANIE?

Jeżeli podobają Wam się nasze zdjęcia – wybierzcie się z nami na Rusinową Polanę, a my uwiecznimy magię zimy na fotografii!

Mamy też dla Was inne polecane miejsca na zimową sesję plenerową:

Kasprowy Wierch, Dolina Strążyska, Dolina Małej Łąki, Morskie Oko, okolice Zakopanego, okolice Kościeliska, przełęcz nad Łapszanką. 

Monika Nodzyńska - fotograf i filmowiec ślubny. Swoim kobiecym spojrzeniem szuka szczegółów, dodatków uczuć i emocji.

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28