Image Alt

Sesja narzeczeńska zimą

Ola i Łukasz – sesja narzeczeńska zimą

Tegoroczna zima w Zakopanem i na Podhalu przypomniała nam jak powinna wyglądać zima w górach. Mróz i bardzo duża ilość śniegu. Ogromne zaspy ale i bajkowy klimat, ośnieżone drzewa, zamarznięte rzeki… Na taką właśnie zimę trafili Ola i Łukasz. Tak właśnie wyglądała ich sesja narzeczeńska zimą.

Sesja narzeczeńska na Podhalu

Ola z Łukaszem wybrali Podhale na sesję narzeczeńską zimą, mimo iż pochodzą z innej części Polski. Ich ślub i sesja plenerowa też wcale nie odbędą się w Zakopanem czy pod Tatrami. Będą też mieli innego fotografa ślubnego. Jednak wymarzyli sobie sesję narzeczeńską w górach, wymarzyli sobie zimę, wymarzyli góralskie klimaty. I mimo że pogoda nie rozpieszczała, mimo że był mróz a Tatry spowijała mgła i chmury – padający śnieg i wspaniały zimowy klimat sprawiły, że było warto.

Zdjęcia o poranku

Umówiliśmy się o wcześnie rano, dzięki temu mieliśmy pewność, że drogi będą puste, parkingi przy wyciągach dostępne no i najważniejsze – światło będzie najlepsze. Okazało się że nasi narzeczeni znaleźli sobie nocleg kilka domów od nas, a ze względu na padający całą noc śnieg poprosili nas abyśmy zabrali ich naszym samochodem. Napęd na cztery koła jednak ułatwia poruszanie się po Zakopanem i okolicach.

Po dojechaniu na miejsce okazało się, że delikatnie zaczął pruszyć śnieg, a gdzieniegdzie zaczęły się przebijać promienie słońca. Zarówno nas fotografów, jak i naszą parę czekało przedzieranie się przez głęboki śnieg. W planach mieliśmy dotrzeć nad brzeg rzeki, odwiedzić las a na samym końcu góralskie szałasy. We wszystkie miejsca udało nam się dotrzeć. We wszystkich znaleźliśmy wspaniałą scenerię go fotografowania. A na samym końcu poczęstowaliśmy Olę i Łukasza gorącą herbatą z domowym sokiem z naszych ogrodowych malin. Tak na rozgrzewkę, choć tak na prawdę najbardziej rozgrzewała ich miłość

 

Sesję narzeczeńską Oli i Łukasza uważamy za bardzo udaną. Sami zresztą bardzo lubimy sesje narzeczeńskie. Jeżeli zastanawiacie się nad taką sesją – polecamy ją z całego serca – nawet kosztem pleneru poślubnego. Możecie wówczas ubrać się swobodnie, tak jak lubicie. Jesteście w stanie wtedy zrealizować dużo więcej pomysłów i kadrów. A sesję ślubną zorganizować w dniu ślubu, w okolicy miejsca gdzie będzie się odbywać Wasze wesele. Zapraszamy do naszego portfolio z sesji narzeczeńskich!

 

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28