Image Alt

Sesja narzeczeńska w Zakopanem

Sesja narzeczeńska w Zakopanem

Joanna i Łukasz i ich sesja narzeczeńska w Zakopanem

Asia z Łukaszem to para jeszcze przed ślubem. Przyjechali do Zakopanego zachwyceni Tatrami i klimatem panującym tutaj w górach. Bo chcą wziąć razem ślub. Przyjechali, bo się kochają. Bo wymarzyła się im sesja narzeczeńska w Zakopanem.

Narzeczeni przybyli w góry z zupełnie innej części Polski, ich ślub odbędzie się z dala od Zakopanego, nas wybrali jednak jako fotografów na swoją sesję narzeczeńską. Kto wie, być może wrócą do nas w Tatry na sesję ślubną?

Piękne, wrześniowe popołudnie.

Wrzesień to w Tatrach wyjątkowy miesiąc. Bardzo lubiany przez fotografów. Wrześniowe słońce wyjątkowo sprzyja sesjom narzeczeńskim czy plenerowym sesjom ślubnym. To właśnie wrzesień Joanna z Łukaszem wybrali na sesję narzeczeńską w Zakopanem. Natomiast na samą sesję wybraliśmy popołudnie, aby uchwycić zachodzące słońce. Udaliśmy się do miejsc oddalonych o kilka kilometrów od centrum Zakopanego. Miejsc gdzie przepięknie widać Tatry z wysuniętym na przód Giewontem. To wszystko sprawiło że sesja narzeczeńska w Zakopanem Joanny i Łukasza była tak wyjątkowa

Okolice Zakopanego

Zaletą wybranego przez nas miejsca była jego różnorodność. W niedalekiej okolicy znajduje się piękny świerkowy las. Spokój, szum drzew, śpiew ptaków – taki klimat wpędził naszą parę w bardzo romantyczny nastrój. Nieopodal lasu znajduje się polana pełna wysokich mieniących się jesiennym złotem traw. Jednocześnie miejsce to idealnie nadaje się do spacerów we dwoje. Dalej zaś natrafiliśmy na jabłoń obsypaną jabłkami. Oczywiście nie mogliśmy jej nie wykorzystać do kolejnych zdjęć. Poprosiliśmy naszych narzeczonych o przebrnięcie przez wysokie trawy i dotarcie do tej dzikiej jabłoni. Oczywiście wysokie trawy również stanowiły doskonałe miejsce na fragment sesji narzeczeńskiej. Tym bardziej że w tle pięknie górował majestatyczny Giewont

Zachód słońca sprawił, że światło było ciepłe i wyjątkowo nastrojowe. Tatry w tle przepięknie się zarysowywały. Nasi Narzeczeni – szczęśliwi, zakochani, uśmiechnięci. Cała sesja narzeczeńska w Zakopanem minęła nam bardzo sympatycznie i wesoło.

Para: Joanna i Łukasz
Zdjęcia: Sesja narzeczeńska
Fotograf: Monika i Łukasz Nodzyńscy Tatrafoto
Miejsce: Okolice Zakopanego

www.tatrafoto.pl

 

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28