Image Alt

Magiczna sesja na Kasprowym Wierchu – Natalia i Artur

Sesja w górach na Kasprowym Wierchu19

Natalia & Artur – magiczna sesja na Kasprowym Wierchu

Natalia i Artur to para, która do Zakopanego przyjechali specjalnie na sesję na Kasprowym Wierchu. Swój ślub mieli daleko od Podhala. Mieli tam również swoją sesję, wykonywaną przez swojego fotografa ślubnego. Jednak jako że Artur kocha góry, a swoją miłością do nich zaraził również Natalię, wybrali Tatry na drugi plener.

Napisali do nas na długo przed swoim przyjazdem w góry. Tak aby mieć pewność, że będziemy mieć wolny termin na zorganizowanie sesji. Zawsze polecamy parom młodym rezerwację terminu pleneru wcześniej, a nie na ostatnią chwilę. Od początku wiedzieli, że będzie to sesja Kasprowym Wierchu. I tak też się stało

Po przyjeździe Natalii i Artura do Zakopanego, wybraliśmy dzień z najlepiej zapowiadającą się pogodą. W dzień sesji umówiliśmy się na pierwszą kolejkę. Jako że zezwolenie na sesję ślubną na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego zawsze jest na naszej głowie, para młoda nie musiała się już o nic martwić. A zawsze zależy nam na pierwszej kolejce na Kasprowy Wierch. Z dwóch powodów. Im wcześniej, tym lepsze światło. Pierwsza kolejka, to również brak turystów na szczycie Kasprowego Wierchu. Dzięki temu  mamy pewność, że możemy fotografować tak gdzie chcemy.

Na Kasprowym Wierchu odwiedziliśmy wiele miejsc. Natalia z Arturem byli wspaniali. Pokazali swoją miłość, nie musieli pozować. Było nastrojowo i romantycznie. Wybraliśmy tez wspaniały dzień. Warunki pogodowe w górach były idealne. Ze szczytu Kasprowego Wierchu roztaczał się wspaniały widok na Tatry.  Kiedy uznaliśmy, że zdjęć mamy już aż za dużo zjechaliśmy kolejką na dół do Kuźnic.

W kuźnicach również mamy kilka ciekawych miejsc. Ciekawych i różnorodnych. Jest tam woda, trochę lasu, kwiaty, widoki. Znakomite miejsce na podsumowanie sesji w górach.

 

 

Sesja na Kasprowym Wierchu

Para – Natalia i Artur

Miejsce – Kasprowy Wierch i Kuźnice

Fotograf – Tatrafoto Monika i Łukasz Nodzyńscy

Monika Nodzyńska - fotograf i filmowiec ślubny. Swoim kobiecym spojrzeniem szuka szczegółów, dodatków uczuć i emocji.

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28