Image Alt

Anna & Krzysztof – Ślub w Tokarni i wesele w Dworku Fantazja

Ślub w Tokarni i wesele w Dworku Fantazja 49

Ślub w Tokarni Ani i Krzysztofa

Nasza działalność fotograficzna nie ogranicza się do Zakopanego czy Podhala. Bardzo chętnie odwiedzamy inne rejony. Lubimy zwiedzać. Dlatego kiedy Ania z Krzysztofem pojawili się u nas  – dlatego ślub w Tokarni był według nbas fantastycznym pomysłem i byliśmy zachwyceni możliwością fotografowania tam. Tym bardziej, że jeszcze tam nie byliśmy.

Przygotowania

Ania mieszka chyba na krańcu świata. Dotarliśmy tam długą, wąską drogą. Na miejscu poznaliśmy bardzo sympatyczną parę filmowców ślubnych – mimo że razem byliśmy w 4 osoby – świetnie nam się współpracowało. A Ania w sukni ślubnej wyglądała po prostu przepięknie. Krzysztof pojawił się przyjeżdżając białym Mustangiem. Pan młody niczym rycerz na siwym rumaku! Po pełnym wzruszeń błogosławieństwie wyruszyliśmy na ślub do kościoła.

Ślub

Pogoda nam dopisywała. Kościół w Tokarni  bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Jego jasne przestronne wnętrza bardzo różnią się od tych które możemy spotkać w kościołach na terenie Zakopanego i Podhala. Ale w końcu parafia jest pod wezwaniem Matki Bożej Śnieżnej 🙂 Kościół w Tokarni jest świątynią nową i piękną, co możecie sami zobaczyć na fotografiach. I jak już wspominaliśmy wcześniej jest bardzo przestronny. W cztery osoby (dwójka fotografów oraz para naszych filmowców ślubnych) w ogóle nie brakowało nam miejsca. Po ceremonii zaślubin nastąpiło wyjście z kościoła gdzie goście czekali na młodych obsypując ich płatkami róż. Przed kościołem w trakcie życzeń od gości weselnych wzruszeń i emocji nie było końca. I już młodzi wsiedli na siwego rumaka… ekhm do białego Mustanga i wyruszyliśmy na wesele do Dworku Fantazja w Skomielnej Białej.

Wesele

Dla gości weselnych nasza Para Młoda przygotowała masę atrakcji. Była oczywiście muzyka na żywo, zespół również wspaniale prowadził ciekawe zabawy. Była fotobudka gdzie z fajnymi gadżetami – cieszyła się na prawdę dużą popularnością. Był też pokaz barmański. Panowie na prawdę w spektakularny sposób przygotowywali drinki, a później co odważniejsi mogli sami spróbować tej sztuki. A sama sala weselna prezentowała się bardzo ciekawie. Fotografować takie wesele to była dla nas czysta przyjemność.

 

Piękna, wspaniała para, słoneczna pogoda, jasny przestronny kościół i eleganckie wesele w Dworku Fantazja. Dziękujemy Annie i Krzysztofowi że to na wybrali na swoich fotografów ślubnych, że mogliśmy im towarzyszyć w Ten Dzień.

 

 

 

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28