Image Alt

Nowe Logo Tatrafoto – fotografia ślubna

Tatrafoto – fotografia ślubna_logo Tatrafoto Fotograf ślubny Zakopane

Tatrafoto – fotografia ślubna – nowe logo.

Miło nam Was poinformować, że nasza firma Tatrafoto – fotografia ślubna posługuje się nowym logo.  Logo zostało wymyślone przez Monikę Nodzyńską, a zaprojektowane i narysowane przez Katarzynę Nodzyńską. Jak widzicie, nasza rodzina ma duże pokłady energii do tworzenia, czy to jeśli chodzi o fotografię czy rysunek i grafikę.

Tatrafoto - fotografia ślubna

Dlaczego miś?

Zastanawiać się można dlaczego w logo fotografów ślubnych … choć  nie tylko ślubnych zajmujemy się przecież również fotografią reklamową, wnętrz czy chrztu… Dobrze, więc dlaczego w logo fotografów znajduje się miś. A właściwie niedźwiedź. Jak wiadomo działamy i fotografujemy głównie na Podhalu. A to przecież w tatrach najpopularniejszym chyba zwierzęciem jest niedźwiedź brunatny. W logo Tatrzańskiego Parku Narodowego występuje co prawda kozica, jednak my stawiamy ma miśka. Jak widzicie w niedźwiedziu znajdują się drzewa – to oczywiście charakterystyczne dla Zakopanego, Podhala i tatr świerki czyli smreki.

Jest jeszcze inny element dlaczego wybraliśmy misia. Otóż, mimo że jesteśmy z Zakopanego, obecnie siedziba naszej firmy znajduje się w Poroninie, który przylega do Zakopanego. A herbem gminy Poronin jest właśnie niedźwiedź. Niedźwiedź w herbie Poronina co prawda wygląda nieco inaczej – lecz był to również powód, który przyczynił się do wybrania miśka.

Jak widzicie nasze logo nawiązuje do miejsca gdzie jesteśmy – czyli Podhala i naszych gór Tatr oraz do natury, krajobrazów, przyrody dzięki którym możemy fotografować tak wyjątkowe plenery ślubne i sesje narzeczeńskie. Bo to właśnie taki typ fotografii jest naszym ulubionym. Oczywiście bardzo lubimy również fotografować ceremonie ślubne i wesela, jednak zawsze nie możemy doczekać się na plenery.  bardzo lubimy organizować również takie sesje Parom Młodym spoza naszego terenu, parom które miały na swoim ślubie innego fotografa, do nas natomiast przyjeżdżają specjalnie na sesje ślubną, specjalnie po to aby oddać na niej góralski klimat, aby pokazać na zdjęciach piękno naszych Tatr.

Kto wie, może na którymś plenerze z Parą Młodą spotkamy niedźwiedzia 🙂 Kozice widzieliśmy na sesjach ślubnych już wielokrotnie…

 

 

 

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28