Ślub wesele oraz plener w śniegu po góalsku

 Magdalena i Andrzej – Ślub wesele oraz plener w śniegu…

Dzisiaj udało mi się dodać na stronę ślub wesele góralskie oraz plener, które miałem przyjemność fotografować kilka ładnych lat temu. Ślub i wesele odbyły się w październiku 2009 roku. Ceremonia miała miejsce w kościele na Bachledówce a wesele w Suchem. Kościół to wspaniałe miejsce na ślub z dobrym wnętrzem do fotografowania z przepiękną panoramą Tatr. Niestety zamiast złotej jesieni i Tatr podczas pleneru pogoda zaskoczyła nas 50 cm śniegu. Nie poddaliśmy się jednak łatwo i udaliśmy się na plener z młodą parą oraz drużyna do Zębu. Mimo niepogody humory nam dopisywały, a zdjęcia z pleneru wyszły ciekawie i oryginalnie. Niestety Tatry całe zasłonięte były chmurami. Z góry nie widać było nawet Zakopanego.

Panna młoda co prawda pochodziła z Pomorza (obecnie mieszka już na Podhalu) jednak cała ceremonia i wesele odbyły się we wspaniałej, tradycyjnej góralskiej oprawie.

 

 

 

( tym razem mały plener fotografowany w dniu ślubu)

 

Poniżej skrótowa galeria ze ślubu wesela oraz pleneru Andrzeja i Magdaleny.

 

Prawda że nietypowa pogoda jak na październik? Jednak nawet pośród śniegu zarówno plener jak i ceremonia ślubna i góralskie wesele udały się znakomicie. Cieszyłem się, że będąc gościem na ślubie tej pary młodej mogłem jednocześnie fotografować. Szczerze powiedziawszy – nie wyobrażam sobie być na weselu bez aparatu. Być gościem. Zawsze, na każdym weselu jestem gościem i fotografem. Gościem – ponieważ wesele to wspaniały dzień podczas którego razem towarzyszymy parze młodej, którą przecież znamy, dla której jesteśmy Moniką i Łukaszem. A fotografami jesteśmy zawsze, wszędzie nawet nie posiadając aparatów. Fotografia zmienia spojrzenie na świat, na światło i na ludzi. Ich emocje, miłość pojawiają się dla nas w zupełnie inny sposób. Fotograf musi widzieć świat inaczej, aby pokazać historię dwojga ludzi w ciekawy oryginalny sposób.

 

Fotograf – Łukasz Nodzyński

Przygotowania i wesele – Suche (Podhale)

Plener – Ząb (Podhale)

Ślub – Kościół na Bachledówce

Fotografia ślubna Monika i Łukasz Nodzyńscy

TFP

Tatra Foto Podhale

Leave a comment

Your email address will not be published.Field is required

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>