Image Alt

Małgorzata i Łukasz Ślub Zakopane 2009

Ślub Zakopane

Uwaga! Ten artykuł powstał bardzo dawno temu – zapraszamy do naszych najnowszych wpisów!

Para młoda: Małgorzata i Łukasz  Ślub  Zakopane 2009

Kolejny archiwalny ślub Zakopane 2009. Młodzi widoczni na fotografiach są już wiele lat po ślubie, a rodzina im się już zdążyła powiększyć. Wybrali na swój ślub Zakopane. Te zdjęcia to prezent  dla moich przyjaciół. Ślub odbył się w kościele w Zakopanem, wesele na zakopiańskich Krzeptówkach. Tam też pod sanktuarium odbył się mały plener w trakcie wesela. Na plener główny udaliśmy się natomiast do zamku Czorsztyńskiego. Tak wymarzyli sobie młodzi. Zdjęcia otrzymali ode mnie w klasycznym  albumie oprawianym w drewno. Odbitki wykonałem  w świetnym zakładzie fotograficznym, który już niestety został zamknięty. Niestety uważam że w Zakopanem nie ma dobrego miejsca do wywoływania zdjęć – dlatego wysyłam zdjęcia przez internet – w chwili obecnej to świetnego zakładu fotograficznego Foto Nowak – polecam wszystkim osobom, którym zależy na doskonałej jakości odbitek.

Wracając do samego ślubu i wesela – wspaniała atmosfera i doskonała zabawa na imprezie.  Impreza ślubna trochę w innym klimacie, trochę przy innej muzyce. Może właśnie dlatego była tak wyjątkowa. Powyżej klika zdjęć

Zapraszam do obejrzenia galerii w odpowiednich działach.

Edycja – ponieważ galeria została utworzona w 2009 roku, została przeniesiona do archiwum. W między czasie w naszej fotografii zmieniło się bardzo dużo. Zachęcam Was do obejrzenia nowych zdjęć w portfolio oraz do oglądania nowszych historii par młodych na naszym blogu. Oprócz naszej fotografii zmienił się też sposób w jaki oddajemy parom młodym ich zdjęcia ślubne. Są to ślubne foto albumy. Jest to zdecydowanie piękniejszy i trwalszy sposób na przechowywanie pamiątki ślubnej jaką są zdjęcia. Albumy klasyczne też mogą być  przepiękne, lecz niestety mniej trwałe. Foto albumy są wywoływane na klasycznym papierze fotograficznym, nie są drukowane jak foto książki. Dzięki temu zdjęcia prezentują się zdecydowanie lepiej. Zapraszamy Was do obejrzenia przykładów albumów.

 

 

 

 

Fotograf – Łukasz Nodzyński

Przygotowania – Zakopane

Ślub  Zakopane 2009

Plener – Zakopane, Czorsztyn

Fotografia ślubna Monika i Łukasz Nodzyńscy

Tatra Foto Podhale

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28