Image Alt

Halny w Tatrach – wieje na Podhalu

Halny w Tatrach – wieje na Podhalu

Halny w Tatrach

Kiedy zobaczyłem jaki halny w Tatrach wieje – nie mogłem nie wyruszyć z aparatem na złapanie jakichś ciekawych kadrów. Niestety bardzo silny wiatr, który wieje na Podhalu od rana skutecznie utrudniał mi stanie w miejscu z aparatem. Zdjęcia musiałem wykonywać z bardzo szybkim czasem gdyż w przeciwnym razie byłyby one poruszone. Wszystkie wykonałem w Rafaczówkach w gminie Poronin. Jest to miejsce gdzie czasem udajemy się z parą młodą na plener ślubny podczas wesela. Szczególnie jeżeli chodzi o wesele góralskie i plener ślubny z drużyną. Doskonale widać z tego miejsca Tatry i Zakopane. Możecie to oczywiście ujrzeć na zdjęciach, które załączyłem do tego wpisu.

Ostrzeżenia mówią, ze dzisiaj na Podhalu i w Zakopanem będzie wiało z prędkością do 130 km na godzinę! Mamy nadzieję, że będzie spokojniej.

 

Edycja:

Nie myślałem że te zdjęcia halnego wywołają taką sensację. Nagle wiele redakcji zapragnęło zilustrować artykuły naszymi fotografiami. Cóż dla fotografa to tylko radość i powód do dumy, że zdjęcia się podobają. TVN Meteo umieściło nasz halny w swoim artykule. Wiele kopi i udostępnień pojawiło się na Facebooku. A Tatrzański Park Narodowy umieści nasze zdjęcia w najbliższym magazynie Tatry

Magazyn Tatry został już Wydany. I faktycznie pojawiło się w nim moje zdjęcie Halnego. Cieszymy się zawsze kiedy nasze zdjęcia są publikowane w prasie, gdyż docierają do osób, do których w inny sposób nie dotarlibyśmy. To dla nas zaszczyt i wyróżnienie, że redakcja magazynu Tatry zwróciła się do nas o udostępnienie naszego zdjęcia. Niewątpliwie będzie to dla nas dodatkowa motywację do wykonywania zdjęć krajobrazowych Tatr i Podhala, tym bardziej że poświęcając się coraz bardziej fotografii ślubnej rzadko kiedy mamy na to okazję. Tym bardziej że fotografia krajobrazowa wymaga poświęceń. Aby Tatry wyglądały pięknie na zdjęciach, ważne jest aby góry były pięknie oświetlone. A efekt taki najlepiej uzyskać fotografując bardzo wcześnie rano ewentualnie przy zachodzie słońca. Już niebawem przygotujemy galerię krajobrazów, oczywiście z naciskiem na krajobrazy górskie!

 

Fotograf Łukasz Nodzyński

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28