Image Alt

8 powodów, aby wziąć ślub w zimie!

ślub w zimie

8 powodów, aby wziąć ślub w zimie – czyli nasze zdjęcia znowu na Zankyou!

Portal Zankyou chyba bardzo lubi nasze zdjęcia – kolejny raz obrazują artykuł swoimi pracami. Tym razem piszą o ślubie zimą.

Zapoznajcie się z artykułem. My uwielbiamy fotografować zimą w pięknych, górskich sceneriach.

 

„Wybierając zimę, jako czas kiedy będziesz świętować najważniejszy dzień w Twoim życiu podejmujesz najlepszą decyzję z możliwych! Coraz więcej Par Młodych decyduje się wziąć ślub podczas chłodniejszych miesięcy, zamiast typowo wiosną czy latem. Zimowa ceremonia ma pewne „przeciw” odnośnie pogody, ale ma też niewątpliwie wiele zalet! Może być naprawdę przepiękna, magiczna i przytulna.

1. Klimat

Jeśli chcesz ślubu, który jest naprawdę wyjątkowy i niezapomniany zima jest dla Ciebie! Istnieje wiele tematów, które w tym okresie mogą Cię zainspirować: śnieg, wszechobecna biel, ciepło kominka. Daj się ponieść. Nie ważne czy wybierzesz majestatyczną, elegancką, zabytkową rezydencje lub zamek, czy zdecydujesz się po prostu restauracje lub domowe przyjęcie. Delikatne, ciepłe oświetlenie sprawdzi się doskonale w każdej sytuacji!

2. Kwestia finansowa

Biorąc ślub zimą możesz sporo zaoszczędzić. Lokale ślubne i firmy organizacyjne przewidują w tym czasie nawet do 50% rabatu! Zaoszczędzone pieniądze możesz zainwestować w ślubne dodatki, które sprawią, że ceremonia będzie jeszcze bardziej wyjątkowa!

3. Sukienka

Wybór sukien ślubnych jest ogromny , naprawdę niepowtarzalny i bogaty w absolutnie zachwycające akcesoria : futra syntetyczne (dla tych, którzy kochają zwierzęta), dopasowane płaszcze, kurtki dla Panny Młodej. Do wyboru są także wszelkiego rodzaju buty: botki, kozaki. A wszystko inspirowane płatkami śniegu i lodem, ozdobione kryształami Swarovskiego i perełkami.

4. Nieograniczone możliwości.

Możesz dostać rzeczy, do których dostęp w lecie jest mocno ograniczony. Bez problemu zrealizujesz wszystkie zamówienia, wybierzesz ten kościół, który chciałaś i wymarzony lokal. W skrócie „ dreams come true”- zimą szczególnie łatwo. Sezon zimowy zbliżą się wielkimi korkami, wraz z całą swoją niepowtarzalną aurą. Ślub o tej porze roku może być naprawdę wyjątkowy! Pomyśl o tym. Być może jest to właśnie to czego potrzebujesz do pełni szczęścia.

5. Oryginalne atrakcje

Jeżeli chcesz dla weselników zorganizować coś co ich zachwyci, to zimą masz nieograniczone możliwości – co powiesz na kulig? Twoim Gościom to się na pewno spodoba. Wspomnienia z takiego wydarzenia będą niesamowite.

6. Piękna sesja w plenerze

Ślub zawierany zimą aż się prosi o to, aby upamiętnić go wspaniałą sesją zdjęciową. A zimą są właśnie nieograniczone możliwości – przyroda jest wtedy takie piękna. Fotografie powstałe w tym otoczeniu będą niezapomniane.

Tatrafoto Łukasz Nodzyński

Tatrafoto Łukasz Nodzyński

7. Dekoracyjne szaleństwa

Ta pora roku pozwala na takie dekoracje, które w innym czasie by się nie sprawdziły, albo wydawałyby się kiczowate. Zima jest idealną porą roku dla tych, co gustują w brokatach i kryształkach. W blasku śniegu takie elementy prezentują się po prostu magicznie.

8. Pewna pogoda

W innych porach roku nigdy nie wiadomo, co nas spotka. Może być deszcz, burza, bądź upalne słońce. A zimą pogoda jest pewna. Jeżeli więc Ci na tym zależy, to może zdecydujesz się na ślub właśnie o tej porze roku?

Sezon zimowy zbliżą się wielkimi korkami, wraz z całą swoją niepowtarzalną aurą. Ślub o tej porze roku może być naprawdę wyjątkowy! Pomyśl o tym. Być może jest to właśnie to czego potrzebujesz do pełni szczęścia.”

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28