Image Alt

Góralskie wesele w Małem Cichem – Natalia & Kamil

Góralskie wesele w małem cichem

Góralskie wesele w Małem Cichem Natalii i Kamila

 

Jakiś czas temu napisała się do nas bardzo sympatyczna para. Natalia i Kamil organizowali swoje góralskie wesele w Małem Cichem i szukali fotografa ślubnego. Spodobały im się nasze zdjęcia, a pomysł dwóch fotografów okazał się trafiony (fotografowanie we dwójkę znakomicie sprawdza się podczas góralskich wesel, które bywają duże!). Po dograniu terminu i szczegółów mieliśmy już wszystko gotowe. Ale – nagle wybrany termin musiał się zmienić. Na szczęście udało nam się dograć tego samego miesiąca inny termin, kiedy wszystko można było dograć ponownie. Ale wszystko po kolei.

Przygotowania

Trochę nietypowo jak na góralskie wesele, przygotowania rozpoczęliśmy u pana młodego. Druhny pomogły Kamilowi w ubraniu pięknego tradycyjnego, góralskiego stroju. Jeszcze tylko góralski kapelusz i młody gotowy. Przed domem czekał już czarny mercedes aby zabrać go do narzeczonej. A u Natalii panował już spory ruch. Na góralskie wesele już od rana przychodzi dużo gości, jest drużyna, są pytace, jest rodzina – i to sporo rodziny. Dlatego u młodej zawsze gwarno i tłumnie. A tu jeszcze trzeba przebrać młodego. Tak, tak. Podczas góralskich przygotowań do wesela młody musi się ubierać dwa razy. Raz u siebie, drugi raz kiedy młoda zmienia mu koszulę i wstążkę z czerwonej na białą.

Ślub w Bachledówce

Natalia i Kamil zdecydowali się na Ślub w Bachledówce. Oczywiście pisząc Bachledówka mamy oczywiście na myśli Kościół pod wezwaniem Matki Bożej Jasnogórskiej. Sama Bachledówka bowiem to nazwa przysiółka wsi Czerwienne. Na Bachledóce znajduje się piękny kościól, bardzo lubiany przez fotografów ślubnych, jasny przestronny o wspaniałym wnętrzu.

Góralskie wesele w Małem Cichem Tatrzański Bór

Wybierając miejsce na wesele młodzi zdecydowali się na Tatrzański Bór. W tatrzańskim Borze zwykle ciemne wnętrza rozświetliły niewielkie lampki, które jednocześnie nadały wnętrzu wspaniałego klimatu. My fotografowie oraz towarzyszący nam tego dnia kamerzysta Sławek Mucha byliśmy zachwyceni.

Plener ślubny

A co z plenerem? Na razie, tradycyjnie jak na góralskie wesele przystało udaliśmy się w dniu ślubu na plener z drużyną. A ponieważ od ślubu minęło zaledwie kilka tygodni – jeszcze czekamy – jeśli jesteście jednak „głodni” sesji plenerowych – zapraszamy do galerii zdjęć z ślubnych plenerów

Para młoda: Natalia i Kamil
Ślub: Bachledówka
Wesele Tatrzański Bór
Fotograf: Tatrafoto Nodzyńscy

 

 

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28