Image Alt

Góralski plener na Kasprowym Wierchu Basi i Darka

Góralski plener na Kasprowym Wierchu5

Góralski plener na Kasprowym Wierchu w tradycyjnych góralskich strojach

Basia & Darek

Musimy szczerze Wam przyznać, że bardzo często bywamy na Kasprowym Wierchu. Jest to idealne miejsce na sesję ślubną w górach. Pełne różnych ciekawych miejsc, dające wiele możliwości na wykonanie różnorodnych plenerów. Jednak góralski plener na Kasprowym Wierchu zdarza się już nam dużo rzadziej. Pary organizujące tradycyjne góralskie wesela wybierają częściej plener nad Morskim Okiem lub w okolicach Zakopanego. Jednak Basia z Darkiem zdecydowali się na plener na Kasprowym Wierchu.

Skąd znamy Basię i Darka – czyli dwa góralskie wesela…

Na początku musimy Wam wytłumaczyć jak poznaliśmy się z Basią i z Darkiem. Musimy, ponieważ jest to sytuacja, która nas bardzo cieszy. Otóż kilka lat temu fotografowaliśmy góralskie wesele przemiłej pary – Agnieszki i Łukasza. Piękny, tradycyjny, góralski ślub w kościele w Nowem Bystrem. Jak się później okazało Basia to była młodsza siostra Agnieszki. I ona organizując swój ślub poprosiła nas o to abyśmy towarzyszyli jej i uwiecznili zdjęciami jej góralskie wesele.

Bardzo cieszy nas gdy rodzeństwo pary, której wykonywaliśmy zdjęcia na ślubie, zaprasza nas również jako fotografów ślubnych na swoje wesele. Dla nas to dowód nie tylko tego, że zdjęcia się podobają. Bo zdjęcia można przecież obejrzeć na naszej stronie, można otrzymać od znajomych. Ale to również to również potwierdzenie tego, że atmosfera jaką się staramy stworzyć podczas ślubu i podczas pleneru odpowiada Parom Młodym. Że sposób fotografowania i to jak działamy się im podoba!

Góralskie wesele w Nowem Bystrem

Jako, że dziewczyny pochodzą z Nowego Bystrego i tutaj znajduje się ich dom rodzinny – obydwa śluby odbyły się w Kościele w Nowem Bystrem. Jednak już wesela w różnych miejscach. Wesele Basi i Darka, choć w pierwszej wersji miało mieć miejsce zupełnie gdzie indziej, finalnie odbyło się w Nowem Bystrem. Ale za bardzo odchodzimy od tematu. Wracajmy w Tatry na nasz góralski plener na Kasprowym Wierchu!

 

 

 

 

Monika Nodzyńska - fotograf i filmowiec ślubny. Swoim kobiecym spojrzeniem szuka szczegółów, dodatków uczuć i emocji.

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28