Image Alt

Fotograf z Zakopanego na ślub w górach

plenery ślubne w tatrach i na podhalu 04

Fotograf z Zakopanego czy z daleka

Dzisiejszym wpisem chcielibyśmy Wam pokazać dlaczego organizując ślub i wesele na terenie Podhala i decydując się na zdjęcia ślubne, fotograf z Zakopanego jest lepszym rozwiązaniem niż fotograf spoza tego terenu.

Stojąc przed wyborem fotografa na swój ślub, podejmujecie bardzo ważną decyzję. Musicie pamiętać  iż zdjęcia,  oczywiście poza obrączkami to jedyny element, który pozostanie z Wami na lata. To zdjęcia będą przywoływać wspomnienia, to zdjęcia będziecie pokazywać swoim dzieciom, a kiedyś wnukom.

Fotograf z Zakopanego zna Zakopiańskie i Podhalańskie Kościoły.

To jeden z najważniejszych punktów. Zakopiańskie i Podhalańskie Kościoły zdecydowanie różnią się od świątyni spotykanych w Polsce. Często są to niewielkie, drewniane kościółki z niewielką ilością światła. To nie lada wyzwanie dla fotografa. Profesjonaliści z Zakopanego i okolic, zdecydowanie poradzą sobie lepiej w takich miejscach. Ślub czy to kameralny, jest najważniejszym elementem do uchwycenia go na zdjęciach. Podczas ceremonii nigdy nie używamy lamp błyskowych, dzięki czemu nie rozpraszamy Pary Młodej czy gości, pozwalamy Wam skupić się na wydarzeniach i chwilach, które właśnie się dzieją. Jednocześnie mając pewność, że zdjęcia będą udane.

Fotograf z Zakopanego

Fotograf z Zakopanego

Fotograf z Zakopanego

Fotograf z Zakopanego

Fotograf z Zakopanego

Fotograf z Zakopanego zna nietypowe i wyjątkowe miejsca.

Myślicie o plenerze w dniu ślubu. A może sesja w inny dzień. A może sesja narzeczeńska. Nie ma problemu. Fotograf z Zakopanego na pewno będzie znał ciekawe miejsca, będzie wiedział o której godzinie tam trafić aby było dobre światło, jak dojechać i jak uniknąć tłumów. Zakopane i Podhale ma swoje ciche zakątki i klimatyczne miejsca. My znamy je najlepiej. Widać to najlepiej w naszym portfolio.

Fotograf z Zakopanego

Fotograf z Zakopanego

Fotograf z Zakopanego

Fotograf z Zakopanego

Fotograf z Zakopanego

Fotograf z Zakopanego

Fotograf z Zakopanego

Fotograf z ZakopanegoFotograf z Zakopanego

Fotograf z Zakopanego wie co, gdzie i jak załatwić.

Bilety na Kasprowy Wierch? Zezwolenie na sesję ślubną w Tatrach? Gdzie zaparkować w plenerze? A może trzeba polecić fryzjera, makijażystkę, kosmetyczkę do ślubu? Dla nas nie ma problemu. Znamy osoby warte polecenia, wiemy gdzie się udać aby wszystko co potrzebne do ślubu załatwić Parze Młodej. Chętnie Wam w tym pomożemy. A z nami nie potrzebujecie wykupywać zezwolenia na plener ślubny w Tatrach w Tatrzańskim Parku Narodowym. My wszystko załatwiamy za Was!

Fotograf z Zakopanego nie zgubi się i… wie jak ominąć korki.

Tak wiemy, Zakopane to nie Kraków, czy Warszawa. A Podhale to nie Śląsk. Ale uwierzcie nam w sezonie jest tutaj bardzo ciężko gdziekolwiek dojechać. Nie jednokrotni bywało tak, że Para Młoda z gośćmi jechali za nami, a my prowadziliśmy ich tak aby objechać zakorkowane ulice. Kilka lat temu na przykład w Zakopanem odbywał się wyścig kolarski Tour de Pologne. Ślub odbywał się w Białym Dunajcu, przyjęcie weselne natomiast w Zakopanem w karczmie Szymaszkowa. Część ulic na trasie orszaku weselnego była zamknięta. Jednak prowadząc objazdami dojechaliśmy zgodnie z planem. Wartością dodaną były piękne widoki na Tatry, które Para Młoda i goście weselni mogli podziwiać jadąc naszą trasą.

Koszty

Najbardziej przyziemny ale przecież ważny punkt. Jesteśmy na miejscu, nie mamy kosztów dojazdu, nie ma kosztów noclegu. Dotyczy to zarówno par wybierających Zakopane i Podhale na miejsce swojego ślubu jak i par szukających fotografa wyłącznie na plener ślubny czy sesję narzeczeńską

 

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Comments

  • Martyna
    20 marca, 2019

    Witam. Przeglądam Państwa strone i nie widzę żadnej i informacji na temat kosztów takiej sesji. Czy jest jakis cennik, czy cena jest ustalana idywidualnie? Chodzi mi o sesje poślubną;p

  • 14 maja, 2019

    Ekstra wpis, pełen ciekawych inspiracji 🙂

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28