Ślub i wesele w Małem Cichem

Ślub i wesele w Małem Cichem

W październiku odbył się wspaniały ślub i wesele w na Podhalu. Para uwieczniona na fotografiach, zorganizowała piękną ceremonię ślubną w drewnianym kościółku w Małem Cichem prowadzonym przez oo. Dominikanów. Duszpasterz o. Artur Musialski dopilnowuje, aby ceremonie ślubne były pełne ciepła i rodzinnej atmosfery, a jego kazania wywołują niejednokrotnie zadumę i radość.Fotografować w tym miejscu to prawdziwa przyjemność, fotograf ma wiele okazji uchwyćić tutar prawdziwe emocje pojawiające się na twarzach Pary Młodej. Wesele natomiast odbyło się w Sichlańskim  Dworku  To na prawdę piękne i ciepłe miejsce. Właściciele tak piszą o nim na swojej stronie: “Sichlański Dworek & SPA w Murzasichlu powstał z miłości do Tatr i Zakopanego. Chcieliśmy stworzyć miejsce wyjątkowe, inne niż okoliczne hotele. Nasz pensjonat jest znakomitą bazą na wyprawy w polskie czy słowackie Tatry. Szukający tanich, komfortowych noclegów w Zakopanem czy Murzasichlu znajdą u nas niepowtarzalną atmosferę będącą wynikiem doskonałego połączenia tradycji i nowoczesności”.

W następnym tygodniu pojechaliśmy drogą do Gliczarowa Górnego i Stasikówki na piękny plener ślubny z widokiem na Tatry.  Zachęcamy do obejrzenia wszystkich zdjęć w odpowiednich kategoriach!

 

 

Fotografia Monika i Łukasz Nodzyńscy

TFP

Gallery

Leave a comment

Your email address will not be published.Field is required

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>