Najlepszy fotograf ślubny na Podhalu według Zankyou

Tatrafoto czyli “Najlepszy fotograf ślubny na Podhalu”

Tatrafoto czyli “Najlepszy fotograf ślubny na Podhalu” czyli chwalimy się!

 

Początkiem maja otrzymaliśmy maila następującej treści:

 

“Witam bardzo serdecznie.

(… )Jestem menadżerem na rynek polski firmy Zankyou.

Zankyou jest jednym z największych w kraju strony internetowej, która pomaga w stworzeniu strony ślubnej. Powstało w celu odpowiedzi na oczekiwania Par Młodych, które mogą zorganizować stronę ślubną.

Zankyou oferuje swoje usługi w większości krajów europejskich, Meksyku i w USA i w 8 językach (niemieckim, francuskim, angielskim, włoskim, portugalskim, hiszpańskim, polskim i holenderskim).

Poza strona prowadzimy także magazyn ślubny, gdzie regularnie zamieszczane są cenne rady i informacje dla Nowożeńców.

Obserwując Pastwa profil oraz obserwując preferencje klientów zobaczyliśmy jakim zainteresowaniem cieszy się Państwa oferta , wiec zdecydowaliśmy zamieścić Państwa na liście: 

Najlepszy fotograf ślubny na Podhalu!

Post zamieszczany zostanie na stronie:

http://www.zankyou.pl

Tutaj link do artykułu, który ukazał się jakiś czas później:

Fotograf ślubny na Podhalu! Heeeej!

Zankyou to ślubny portal międzynarodowy, obecność w 20 krajach i ponad 50 milionów użytkowników w 2014 roku plasuje Zankyou na pierwszym miejscu jako największy portal internetowy do organizacji ślubu i wesela na świecie. Tym bardziej cieszy nas, że umieszczono nas wśród najlepszych fotografów na Podhalu. Na liście tej znalazło się zacne grono fotografów z Zakopanego i Podhala, wykonujących sesje ślubne i plenerowe głównie w Tatrach

 

Dziękujemy

 

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published.Field is required

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>