Recenzja fotoobrazu okiem fotografa

Recenzja fotoobrazu okiem fotografa

Ostatnio dzięki uprzejmości firmy #saaldigitalpolska mieliśmy okazję przetestować Fotoobraz. Chcieliśmy się z Wami podzielić szczerymi wrażeniami. Ze strony pobiera się aplikację, prostą i czytelną, gdzie możemy sobie zaprojektować nasz produkt (dostępne są nie tylko fotoobrazy). Spośród kilku różnych opcji wybraliśmy płytę PVC o grubości 5mm (dostępne jest również 10mm) oraz wielkości 100×50. Formatów i wielkości dostępnych jest bardzo dużo. Takie proporcje jednak najbardziej nam pasowały do naszego zdjęcia. I tutaj po wybraniu formatu zauważyliśmy jeden minus (chyba jedyny) – mocowania, a właściwie ich cena. Mocowanie PVC kosztuje w prawie połowę ceny samego fotoobrazu! Nie ukrywam, że wydaje nam się to dużo, jak za niewidoczny element na którym ma wisieć lekka płyta PVC. Dlatego zamówiliśmy bez mocowania, żeby zobaczyć jak poradzimy sobie bez niego. Samo projektowanie przebiegło bezporblemowo – naszym zdaniem każdy sobie z nim poradzi. Tak samo było z zamówieniem i płatnością. Sama wysyłka i transport przebiegły błyskawicznie. Niedziela – zamówienie, wtorek – wysyłka, czwartek – dostawa. Rewelacyjnie jeżeli popatrzymy na to, że całość musiała zostać wydrukowana i przyjechać do nas z Niemiec. Duży plus. Opakowanie również zasługuje na pochwałę. Dobrze zapakowane z twardym kartonem zabezpieczającym fotoobraz przed uszkodzeniem.

Fotoobraz już wisi u nas na ścianie. A jak poradziliśmy sobie z zawieszeniem? Paczuszka zawieszek za kilka złotych w najbliższym markecie budowlanym załatwiło sprawę. Wisi pewnie i stabilnie a 96 zł na mocowanie kontra 3 zł za zawieszki do obrazów – sami widzicie. Jeżeli chodzi o najważniejsze – jakość wydruku i samej płyty – bez zastrzeżeń. Jest rewelacyjna. Piękny matowy wydruk z delikatną strukturą wygląda świetnie. Zostanie u nas na ścianie na długo! Polecamy!

 

Gallery

Leave a comment

Your email address will not be published.Field is required

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>