Najlepsi fotografowie na Twój ślub w Polsce

Najlepsi fotografowie na Twój ślub w Polsce wg zankyou

Kolejne wyróżnienie od portalu zankyou – Najlepsi fotografowie na Twój ślub w Polsce. Ponownie zostaliśmy wskazani przez zankyou weddings jako jedni z kilku najlepszych fotografów ślubnych na Podhalu. Zankyou powstało w 2007 roku i obecnie jest marką międzynarodową obecną w 23 krajach. Jest przodującym portalem internetowym w Europie i Ameryce Łacińskiej. Ponad 350 tysięcy zarejestrowanych Par organizuje swoje wesele z pomocą Zankyou. Liczba  czytelników przekracza rocznie 50 milionów.

Oto fragment artykułu:

 

“O Podhalu! Podhale kochane, Z wysokich gór słyniesz, Kochasz swych górali, Dla nich Ty nie zginiesz!

Oto piękny fragment wiersza Zbigniewa Szałkiewicza, który pokazuje nie tylko miłość do gór, ale także ich piękno. Wiele Par decyduje na sesję ślubną czy narzeczeńską w towarzystwie szczytów polski Tatr. Góralski klimat, to kolebka kultury ludowej, która swoimi barwami i charakterystycznym stylem urzeka coraz więcej zakochanych. Planując ślub warto pomyśleć o sesji na Podhalu nikt nie wie lepiej, gdzie są tajemnicze zakątki bajecznego regionu jak…górale! Zapraszamy na najlepszych fotografów ślubnych na Podhalu według Zankyou!”

 

Leave a comment

Your email address will not be published.Field is required

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>