Agata & Adam ślub wesele z plenerem na Podhalu

Agata & Adam ślub wesele z plenerem na Podhalu

Agata & Adam ślub wesele z plenerem na Podhalu – nasza para mimo że przyjechała w plener na Podhale – z Podhala nie pochodzi. Na ich ślub udaliśmy się w rejon Gorców – a dokładniej do Ochotnicy. Z tamtych rejonów pochodzą oboje młodzi, tam odbyły się ich przygotowania do ślubu oraz błogosławieństwo rodziców. Tamtejsze zwyczaje nakazują utworzenie bram przed domem młodego kiedy to druhny mają go zabrać do młodej i przed domem młodej, kiedy młodzi mają się już ze sobą przywitać. Po ciepłym rodzinnym błogosławieństwie orszak weselny wyruszył do kościoła. Kościół  w Ochotnicy to piękna, drewniana świątynia pochodząca z roku 1816. My – fotografowie z Podhala – dobrze czujemy się w ciemniejszych kościołach, które tak często mozna spotkać w Zakopanem i okolicach.

Wesele odbyło się w miejscu o nazwie Pensjonat Wolski – niech Was nazwa nie zmyli – znajduje się tam duża jasna sala weselna. Również dla zespołów grających na weselach przygotowano dużą scenę. Bardzo dobrze fotografowało nam się w tym miejscu.

 

 

Miejsce przygotowań: Ochotnica Dolna

Miejsce ślubu: Kościół w Ochotnicy Dolnej

Miejsce wesela: Mizerna Pensjonat Wolski

Fotograf: Monika Nodzyńska, Łukasz Nodzyński Tatra Foto

Plener ślubny: Podhale z widokiem na Tatry

Łukasz i Monika Nodzyńscy TFP

 

 

, , , ,

Leave a comment

Your email address will not be published.Field is required

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>