Wesele w Wieliczce

Edyta i Paweł Wesele w Wieliczce.

Tym razem opuściliśmy Podhale aby udać się na ślub do Krakowa, a później na wesele w Wieliczce. Ale było warto! Wesele odbywało się we wspaniałej Karczmie Pod Wielką Solą (Kotlet Karczmarza – palce lizać). Szczerze przyznam, że jest to jedna z lepszych restauracji w jakich mieliśmy przyjemność fotografować wesela. A na pewno najlepsza z tych spoza Podhala. Karczma Pod Wielką Solą to jedna z najdłużej działających restauracji w Wieliczce. Wybudowana została w roku 1975 przez górali z Zębu (wiedzieliśmy, że jest jeszcze jakiś powód przez który polubiliśmy tą karczmę!). 

Podstawowym budulcem są grube drewniane bale dające ochłodę w lecie, a ciepło w zimie. Naturalny kolor drewna, jego zapach jak też typowe dla karczmy stoły i krzesła tworzą miłą atmosferę. Zgromadzone na półkach liczne starocie, ludowy wystrój, ciepło i blask ognia z kominka stwarzają niepowtarzalny klimat. 

 Serdecznie polecamy wszystkim przejeżdżającym przez Wieliczkę. Ale wracając do tematu zdjęć… – podczas wesela mieliśmy okazję wyrwać się na plener ślubny – jednak zdjęcia z pleneru dodałem do pleneru właściwego.  Serdecznie zapraszam do obejrzenia zdjęć z pleneru!

Gallery

Leave a comment

Your email address will not be published.Field is required

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>