Image Alt

Wesele w Wieliczce

Uwaga! Ten artykuł powstał bardzo dawno temu – zapraszamy do naszych najnowszych wpisów!

Edyta i Paweł Wesele w Wieliczce.

Tym razem opuściliśmy Podhale aby udać się na ślub do Krakowa, a później na wesele w Wieliczce. Ale było warto! Wesele odbywało się we wspaniałej Karczmie Pod Wielką Solą (Kotlet Karczmarza – palce lizać). Szczerze przyznam, że jest to jedna z lepszych restauracji w jakich mieliśmy przyjemność fotografować wesela. A na pewno najlepsza z tych spoza Podhala. Karczma Pod Wielką Solą to jedna z najdłużej działających restauracji w Wieliczce. Wybudowana została w roku 1975 przez górali z Zębu (wiedzieliśmy, że jest jeszcze jakiś powód przez który polubiliśmy tą karczmę!).

Podstawowym budulcem są grube drewniane bale dające ochłodę w lecie, a ciepło w zimie. Naturalny kolor drewna, jego zapach jak też typowe dla karczmy stoły i krzesła tworzą miłą atmosferę. Zgromadzone na półkach liczne starocie, ludowy wystrój, ciepło i blask ognia z kominka stwarzają niepowtarzalny klimat.

 Serdecznie polecamy wszystkim przejeżdżającym przez Wieliczkę. Ale wracając do tematu zdjęć… – podczas wesela mieliśmy okazję wyrwać się na plener ślubny – jednak zdjęcia z pleneru dodałem do pleneru właściwego.  Serdecznie zapraszam do obejrzenia zdjęć z pleneru!

Główny fotograf w Tatrafoto Prywatnie, tata dla dwójki wspaniałych dzieci

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28