Wesele na Podhalu

Magdalena i Jakub – Wesele na Podhalu

Czyż może być coś wspanialszego niż wesele na Podhalu? Magdalena i Jakub doszli do wniosku, że  podhalański ślub będzie spełnieniem ich marzeń  Na miejsce tych szczególnych uroczystości wybrali Małe Ciche i Karczmę Tatrzański Bór. Karczma ta to bardzo chętnie wybierane miejsce przez Pary Młode, które przybywają do Małego Cichego na swój ślub. Położona na skraju wsi karczma Tatrzański Bór wspaniale wpisuje się w klimat Małego Cichego. Znajdując się na rozległej polanie, pośród szumiących smreków, wita Gości ze znaną góralską serdecznością i otwartością, zapewniając spędzenie wspaniałych chwil w swoich progach.  Całości dopełniają regionalny klimat, rwący strumyk, szum lasu i piękną panoramę Tatr.

 Wyjątkowa na tym weselu była niespodzianka, którą przyszykowali świadkowie młodej parze. Był to przepiękny pokaz sztucznych ogni. O całej ślubnej niespodziance wiedziała jedynie garstka osób i… oczywiście fotograf. Dzięki temu mogliśmy się przygotować to tej przepięknej niespodzianki.

Gallery

Leave a comment

Your email address will not be published.Field is required

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>