Image Alt

Fotografia Ślubna Zakopane Plenery Tatry Podhale

Fotografia Ślubna Zakopane Plenery Tatry Podhale

Jesteśmy parą małżeńską dwóch fotografów, robimy zdjęcia z pasją i zaangażowaniem. Długoletnie doświadczenie w fotografowaniu ślubów oraz fakt że fotografujemy w dwie osoby pozwala nam na uchwycenie każdej umykającej chwili, uwiecznienie każdej emocji.

Fotografia ślubna to nasza pasja.

Rejon naszego działania to: Tatry, Podhale, Zakopane, Poronin, Małe Ciche, Murzasichle, Kościelisko, Witów, Ząb, Nowe Bystre, Suche a także Kraków Bochnia i cały kraj.

Zapraszamy do obejrzenia galerii w odpowiednich działach:

Przygotowania

Ceremonia

Wesele

Plener

Dla wszystkich Naszych Par przygotowujemy indywidualne oferty, gdyż wszyscy mają różne preferencje. Organizujemy całodniowe plenery w Tatrach, mamy możliwość zorganizowania dojazdu do Morskiego Oka. Choć bywa że na nasze plenery udajemy się nad morze!

 

 

I nie ograniczamy się tylko do fotografowania, jeśli potrzebna Wam jakakolwiek pomoc przy organizacji ślubu (wybór fryzjera, makijażystki itp.), podczas jego trwania – zawsze służymy pomocą. A zdarzyło się nawet i tak że byliśmy świadkami Naszej Pary – choć pierwszy raz widzieliśmy się w dniu ślubu!

 Nasza przygoda z fotografią ślubną

Oboje z żoną pochodzimy z Zakopanego. Ja fotografią pasjonowałem się już jako dziecko. Mój pierwszy aparat fotograficzny (nie pamiętam już z jakiej okazji go dostałem) to była Smiena 8M – dokładnie taki. Wtedy zacząłem wybierać się na pierwsze plenery fotograficzne. Później nastąpił bum aparatów kompaktowych z zachodu. Pamiętam, że jako nastolatek miałem aparat marki Olympus. Zdjęcia robiłem na wszystkich koncertach na jakie udało mi się wyjechać. Brałem go wszędzie – aż w końcu aparat został mi skradziony. Wówczas odpuściłem trochę fotografię, a zająłem się graniem w zespole z kumplami z Zakopanego i Krakowa. Powrót do fotografii nastąpił mniej więcej 10 lat temu, gdy na rynku nastały no dobre cyfrówki a ja poznałem moją żonę. Wówczas wziąłem aparat cyfrowy do ręki i zacząłem robić masę zdjęć. Zdecydowałem że znowu muszę mieć dobry aparat. Jako że lustrzanka była poza moim zasięgiem finansowym – Nikon dopiero zaczął wprowadzać pierwsze lustrzanki cyfrowe. Zakupiłem zaawansowanego kompakta Fuji. Chwilę później uzbierałem na nowego Nikona D80 i jakoś poszło. Zacząłem fotografować krajobrazy na terenie Poronina, Zakopanego i w Tatrach. Wkrótce rozpocząłem przygodę z fotografią ślubną – najpierw na ślubach i weselach znajomych z Zakopanego, Poronina, Bochni, później już komercyjnie. Mimo, że zająłem się tym raczej z doskoku – po prostu dla radości jaką daje mi każda fotografia- także ślubna, po pierwszych kilku zleceniach otrzymałem masę ofert i postanowiliśmy z żoną że zajmiemy się tym na poważniej. W tej chwili często bywa, że w miesiącu nie mamy weekendu bez ślubu czy chrzcin. Jeśłi więc zastanawiacie się czy wziąć nas pod uwagę, abyśmy mogli fotografować ten ważny dla Was dzień – róbcie to szybko – gdyż terminy się zagęszczają 🙂

Zapraszamy do współpracy

 

Łukasz i Monika Nodzyńscy

Post a Comment

Close
Tatrafoto fotograf zakopane

Fotograf Zakopane

Artystyczna fotografia ślubna

Instagram

@tatrafoto

Obserwuj Nas

[email protected]

+48 608 38 18 28