Ślub w Zakopanem okiem fotografa ślubnego

Ślub w Zakopanem okiem fotografa ślubnego

Obserwujemy w ostatnim czasie coraz większą popularność wśród par młodych pochodzących spoza Podhala na ślub w Zakopanem. Jest to według nas ciekawy i bardzo fajny trend. Nie ukrywajmy – Zakopane i całe Podhale to teren bardzo wyjątkowy, wręcz unikalny. Nie mamy na myśli tylko położenia geograficznego – czyli bliskości Tatr. Chodzi również o wyjątkowy klimat tutaj panujący, o wyjątkową kulturę i ludzi.

Kościoły.

31 Ślub Kościelisko- tatrafoto_www -1000

 

Zdecydowanie jednym z wyróżniających elementów Zakopane i Podhale są przepiękne drewniane kościółki w stylu zakopiańskim. Dla nas – fotografów ślubnych są one co prawda wyzwaniem, gdyż drewniane wnętrza są znacznie trudniejsze do sfotografowania niż duże, jasne kościoły. Jednak mamy na tym polu bardzo duże doświadczenie i bardzo lubimy w nich fotografować. Wracając do zakopiańskich kościołów – ich styl, piękne zdobienia, niepowtarzalne światło panujące wewnątrz znakomicie współgrają z ideą kameralnych ślubów odbywających się na Podhalu. Większości kościołów na ślub księża zakładają piękne, góralskie ornaty co dodaje uroczystości ślubnej niepowtarzalności. Jednymi z naszych ulubiony

Domy weselne – karczmy

Zakopane i Podhale z racji ruchu turystycznego dysponuje również ogromną ilością miejsc na zorganizowanie wesela. Jednak ten temat opiszemy w oddzielnym artykule.

 

Góralski klimat

plenery ślubne w tatrach i na podhalu 55

Zakopane i Podhale to również niepowtarzalna, góralska kultura na stałe połączona z muzyką, tańcem i śpiewem. Goście weselni na pewno będą zachwyceni mogąc ją poznać i z nią obcować. Podczas ślubów, które fotografowaliśmy często spotykamy się z osobami które po raz pierwszy przyjeżdżają do Zakopanego. I rozkochują się w Podhalu. Dla Was, Pary Młodej wybierającej Zakopane na swój ślub, być może to coś dziwnego. Wy zapewne Zakopane znacie i kochacie. Jednak sprawdźcie wśród swoich bliskich – na pewno część z nich nigdy tutaj nie była – a być może jest to ich marzenie. Dla nich Wasz ślub na pewno będzie niezapomniany.

 

Tatry

plenery ślubne w tatrach i na podhalu 50

Ach te widoki. Nasze góry są dla nas najpiękniejsze na całym świecie. Zawsze kiedy wracamy z urlopu czy dłuższego wyjazdu, po zobaczeniu Tatr nadchodzi uczucie “jesteśmy w domu”. Wtedy rozumiemy dlaczego do Zakopanego przyjeżdża rzesza turystów. Widoki są wspaniałe, nie tylko dla Was czy dla gości, którzy na pewno będą zachwyceni naszymi górami. Organizując ślub w Zakopanem macie doskonałą okazję aby zorganizować plener ślubny w Tatrach. Taka sesja idealnie będzie współgrać w albumie ślubnym z pozostałymi zdjęciami. A dla gości możecie zorganizować wycieczkę do Tatrzańskiego Parku Narodowego .

Jeżeli rozważacie organizację Waszego ślubu w Zakopanem, czy na Podhalu zachęcamy Was do tego. Uwierzcie nam wszystko uda się Wam zorganizować zdalnie. W dzisiejszych czasach to żaden problem. My jako fotografowie ślubni chętnie Wam w tym pomożemy. Znamy kościoły, znamy osoby zajmujące się makijażem ślubnym, stylistów, florystów. A nam bardzo zależ aby zdjęcia były jak najlepsze więc polecimy Wam jak najlepiej! Zapraszamy do kontaktu z nami!

 

 

 

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published.Field is required

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>