Ślub Podhale – Małe Ciche

Ślub Podhale

Magdalena oraz  Jakub i ich ślub

Jeśli ślub – to na Podhalu, pod Tatrami. Do takiego wniosku doszła Młoda Para z Krakowa. Zadzwonili do mnie dwa lata przed ceremonią, spodobały im się moje zdjęcia z Tarasówki w Małem Cichem (można je oglądnąć na www.lukasznodzynski.pl oraz www.poronin.pl). Ślub odbył się w Duszpasterstwie w Małem Cichem , natomiast wesele w karczmie Tatrzański Bór.

Niestety nie było czasu na oddzielny plener – mieliśmy za to podczas wesela wspaniały pokaz ogni sztucznych. Plener odbył się natomiast w trakcie wesela – już podczas całkowitej ciemności – ale od czego mamy lampy, parasolki i softboxy. Dla Pary Młodej przygotowaliśmy z żoną wspaniały album z 10 letnią gwarancją. Polecamy tylko albumy ślubne dobrych firm, które biorą odpowiedzialność za swoje produkty. Linki do galerii ślubnych poniżej , powyżej kilka zdjęć ślubnych na zachętę.

 

 

Fotograf – Łukasz Nodzyński

Ślub – Podhale Małe Ciche

Wesele – Karczma Tatrzański Bór

Plener – Karczma Tatrzański Bór

Fotografia ślubna Monika i Łukasz Nodzyńscy

TFP

Leave a comment

Your email address will not be published.Field is required

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>